Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, violka napisał:

Wczoraj zrobiłam sobie zakupową wycieczkę i trafiłam na ciekawy przybytek ze śmieciami z Niemiec . Oczywiście moją uwagę przykuł stylowy srebrny fotel z fioletowa tapicerką :haha: stał tak sobie na wystawie i kusił :szydera: Ogólnie mieli fajny towar i ceny w porównaniu do naszego pchlego targu , też niczego sobie . Nie byłabym sobą gdybym czegoś nie kupiła :haha: więc upolowałam dla młodego , designerski fotel 20181008_172521.thumb.jpg.c9c9cc74ce0c396b93aee6dfe0dfa775.jpg do kącika komputerowego . Wymaga tylko wymiany tapicerki , ale to już pikuś . Synek fotelem zachwycony , ponieważ zmienia sobie wystrój na lata siedemdziesiąte , ale im dłużej na niego patrzę , tym dziwniejsze mam skojarzenia . Dzisiaj wysłałam fotkę mojej siostrzenicy , a ona odpisała , że fotel jest zajefajny , ale tak jakoś dwuznacznie jej się kojarzy :szydera: 

Świetny fotel. ...a gdyby tak czerrrwonà tapicerkę machnàc

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, violka napisał:

Basiu , walnij sobie wannę w salonie :haha: będzie tak na bogato  , a cooo image.png.ab4d39769c72c8243dbebacfbc5fe4d9.png:d a pózniej już tylko świece , winko i seans filmowy :d

A... z drugiej strony jak @Baśka powtarzająca się mieszka sama, poza tym dzisiejsze wanny są fantazyjne , to i mogą ozdobą salonu być.  W kocu co dla kogo jest? Komfort się liczy, w małej łazience zrób sobie garderobę i git. Tak jak nikt:papieros:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, 1bozka napisał:

Prawy do lewego :szydera: a lewy z prawym:szydera: a co z piętą??:szydera:

Koniecznie pumeksem wygladzac ...Zadbaj o pięty ...paskudnie wyglądają nieumyte i popękane ....Moje gladziutkie jak  droga niemowlecia ...dbam bardzo o nie xd

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

A... z drugiej strony jak @Baśka powtarzająca się mieszka sama, poza tym dzisiejsze wanny są fantazyjne , to i mogą ozdobą salonu być.  W kocu co dla kogo jest? Komfort się liczy, w małej łazience zrób sobie garderobę i git. Tak jak nikt:papieros:

I na cugaska:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, violka napisał:

Basiu , walnij sobie wannę w salonie :haha: będzie tak na bogato  , a cooo image.png.ab4d39769c72c8243dbebacfbc5fe4d9.png:d a pózniej już tylko świece , winko i seans filmowy :d

Tu nie ma nic do śmiacia ...taki pokój z wanną trafił się mojej córce w hotelu w Windsorze ,podczas ślubnego weekendu mojego syna . Mój wnuk był zachwycony ...także @Baśka powtarzająca się zastanów się dobrze ,po co iść w dodatkowe koszta ,jak się w końcu zdecydujesz :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Koniecznie pumeksem wygladzac ...Zadbaj o pięty ...paskudnie wyglądają nieumyte i popękane ....Moje gladziutkie jak droga niemowlecia ...dbam bardzo o nie xd

Basko!!! Hahaha ja mam piętki no ...cycus glancus haha I nie tylko

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, violka napisał:

Basiu , walnij sobie wannę w salonie :haha: będzie tak na bogato  , a cooo image.png.ab4d39769c72c8243dbebacfbc5fe4d9.png:d a pózniej już tylko świece , winko i seans filmowy :d

Nie ma nic do śmiacia. Marzy mi się duża sypialnia z wanną z hydromasażem.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

A... z drugiej strony jak @Baśka powtarzająca się mieszka sama, poza tym dzisiejsze wanny są fantazyjne , to i mogą ozdobą salonu być.  W kocu co dla kogo jest? Komfort się liczy, w małej łazience zrób sobie garderobę i git. Tak jak nikt:papieros:

To se zrób ...nie zabraniam Ci przecież .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Dobry Wieczór klepaczom!!! Ostatnio pisalam ,że mam mieć gości i że wykorkuję:przekleństwa: no i tak się też stało,,wykorkowałam się :hura: ileż można zwiedzać i sluchać,,glowa pęka od ruin i kosciołów:przekleństwa: nigdy więcej,,jak narazie,,dosc :przekleństwa:

Ooooo Blondasku jestes:cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Afryka napisał:

Tu nie ma nic do śmiacia ...taki pokój z wanną trafił się mojej córce w hotelu w Windsorze ,podczas ślubnego weekendu mojego syna . Mój wnuk był zachwycony ...także @Baśka powtarzająca się zastanów się dobrze ,po co iść w dodatkowe koszta ,jak się w końcu zdecydujesz :d

To se pierdalnij takie coś ...będą Ci zazdraszczac . Będzie jak w UK .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

No to se zrób tak ...i ...fotkę koniecznie wstaw xd

Basia....zapytaj u siebie w zakładzie oczyszczania miasta bo u mnie jest tak ze 1 tonę gruzu możesz wywieźć na wysypisko bezpłatnie.....tylko na podstawie opłat za śmieci. My pozyczylismy przyczepkę i zięć zawiózł gruz na wysypisko.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Heidi napisał:

A... z drugiej strony jak @Baśka powtarzająca się mieszka sama, poza tym dzisiejsze wanny są fantazyjne , to i mogą ozdobą salonu być.  W kocu co dla kogo jest? Komfort się liczy, w małej łazience zrób sobie garderobę i git. Tak jak nikt:papieros:

Hm...mysle, ze w garderobie kibelek by byl. Przeciez nie w salonie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...