Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie da rady . To mała łazienka plus kibelek ...a kabiny nie ustawię przy drzwiach , bo będzie przeszkadzała . Na przeciwnej stronie nie da rady ....Ledwie zaczęli a już mam dość . Jedyna pociecha , że " młody " na urlopie i jest pod ręką . Mnie tylko o kłopotach powiadamia ...no bo musi .

Basiu , walnij sobie wannę w salonie :haha: będzie tak na bogato  , a cooo image.png.ab4d39769c72c8243dbebacfbc5fe4d9.png:d a pózniej już tylko świece , winko i seans filmowy :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, awe59 napisał:

Numer mniejsze od kajaka....:szydera: a tak naprawdę to muszę kupować numer większe....dziś właśnie sobie kupiłam sneakersy i muszę wymienić bo lewy trochę przyciasny....szlag by to trafił....:szydera:

No wiesz haha naprawdę ...by trafił szlag:szydera::szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zrobiłam sobie zakupową wycieczkę i trafiłam na ciekawy przybytek ze śmieciami z Niemiec . Oczywiście moją uwagę przykuł stylowy srebrny fotel z fioletowa tapicerką :haha: stał tak sobie na wystawie i kusił :szydera: Ogólnie mieli fajny towar i ceny w porównaniu do naszego pchlego targu , też niczego sobie . Nie byłabym sobą gdybym czegoś nie kupiła :haha: więc upolowałam dla młodego , designerski fotel 20181008_172521.thumb.jpg.c9c9cc74ce0c396b93aee6dfe0dfa775.jpg do kącika komputerowego . Wymaga tylko wymiany tapicerki , ale to już pikuś . Synek fotelem zachwycony , ponieważ zmienia sobie wystrój na lata siedemdziesiąte , ale im dłużej na niego patrzę , tym dziwniejsze mam skojarzenia . Dzisiaj wysłałam fotkę mojej siostrzenicy , a ona odpisała , że fotel jest zajefajny , ale tak jakoś dwuznacznie jej się kojarzy :szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...