Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie da rady . To mała łazienka plus kibelek ...a kabiny nie ustawię przy drzwiach , bo będzie przeszkadzała . Na przeciwnej stronie nie da rady ....Ledwie zaczęli a już mam dość . Jedyna pociecha , że " młody " na urlopie i jest pod ręką . Mnie tylko o kłopotach powiadamia ...no bo musi .

A może wchodziłabyś do łazienki przez drzwi brodzikowe:szydera: ? To już jakiś pomysł, tylko może za wysokie progi jak na Jejmość nogi :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ja już sama nie wiem co robić . Jeszcze syn gada coś o przyczepie albo kontenerze na gruz ...jak ja tego nienawidzę ...wrrrr ...

A.. to już będzie kosztowało , nie zjeżdząj do Pl w przeciągu 6 m-cy, bo koszty już rosną z dnia na dzień :papieros:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Afryka napisał:

...qźwa nie łatwe jest życie pani po pięćdziesiątce :mur:... pewność będę mieć po konsultacji i odstawieniu tego leku . ..i znowu przydało się medyczne wykształcenie córci .

 Nadajesz się na szefa:oklaski:, cedowanie zadań to wielka umiejętność, tylko dlaczego sama nie czytałaś działania leku ? Czy w szkołę kamieniami rzucałaś :haha:, a może tylko randkowanie było w głowie  :haha:?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Teraz gadałam znów z synem ...brodzik musi być ...rurki będą chowane , bo by kabina nie pasowała ...i kurde coś tam ...O jeżu malusienki ...Ja na razie na materiały wydałam ...o ja pikole ...ile ...Za robocizne pójdzie mój terazniejszy zarobek ...Mało co mi się okroi ...pozostanie z geldow .

Nie płakaj :cmok:. Dobry majster zdaje sobie sprawę, że jest czas na robotę i czas na zarabianie kasy za robociznę. Poczeka, przecież nie uciekniesz. A poza tym nigdy nie płaci się całej kasy po zakończonej robocie. Informujesz, że np.za 3 tygodnie oddasz kocówkę. Jeśli pkaże się w międzyczasie, że coś nie gra, to musza poprawić w ramach reklamacji. Jak zapłacisz całość od razu, to za poprawki na 100 % będziesz dodatkowo płacić, albo szukać kogoś kto stan rzeczy poprawi i też za kasę . Takie mam już życiowe doświadczenie i zawsze staramy się tak postępować. Z majstrami mamy do czynienia ciągle jak to w gospodarstwie. Druga rzecz, że co jeden majster, to mądrzejszy :szok:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Heidi napisał:

 Nadajesz się na szefa:oklaski:, cedowanie zadań to wielka umiejętność, tylko dlaczego sama nie czytałaś działania leku ? Czy w szkołę kamieniami rzucałaś :haha:, a może tylko randkowanie było w głowie  :haha:?

A skądże ....to @Afryka ...nie @Heidi. ...przecież xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Heidi napisał:

 Nadajesz się na szefa:oklaski:, cedowanie zadań to wielka umiejętność, tylko dlaczego sama nie czytałaś działania leku ? Czy w szkołę kamieniami rzucałaś :haha:, a może tylko randkowanie było w głowie  :haha:?

No właśnie ,tak to jest jak się nie czyta ,lub robi to pobieżnie ... choć jakby bolał mnie żołądek,to pewnie czym prędzej bym przeczytała , kaszel jako skutek uboczny nie przyszedł mi do mojej zaaferowanej różnymi problemami głowy .:d....a na szkołę ... nie rzucałam kamieniami ... nawet kamyczkiem , wręcz przeciwnie :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Bóg Ci zapłać ...dobra kobieto ...za słowa pocieszenia :trele:

To wyobraź sobie powrót. Wiele osób czekołoby na Ciebie z wielką tęsknotą, włącznie z majstrami:tak2:. Orszak powitalny, , balony, kwiaty, uściski dłoni i te myśli kłębiące się im pod czaszkami: może w końcu zapłaci ?:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Afryka napisał:

No właśnie ,tak to jest jak się nie czyta ,lub robi to pobieżnie ... choć jakby bolał mnie żołądek,to pewnie czym prędzej bym przeczytała , kaszel jako skutek uboczny nie przyszedł mi do mojej zaaferowanej różnymi problemami głowy .:d....a na szkołę ... nie rzucałam kamieniami ... nawet kamyczkiem , wręcz przeciwnie :trele:

To i dobrze, uspokoiłaś mnie:tak2:. A trądzik może chociaż miałaś ?:szept:. Nikomu nie powiem. ? Słowo !!

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...