Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Robiłam ale dodaj gotowanych warzyw z zupy. Mnie tak lepiej smakuje. 

Opcja druga, zrób z mielonego gałki mięsne, ugotuj na nich zupkę a potem podziobiesz i masz farsz do krokietów.

Kwestia smaku i upodobań kulinarnych....Gotowane mnie, osobiście, nie smakuje tak, jak smażone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Grzegorz B napisał:

Coś Wam opowiem. Może to goopie i w XXI wieku śmieszne, ale po tylu latach pracy z pacjentami nabawiłem się...przesądów :p z jednym z nich zderzyłem się dzisiaj, co utwierdza mnie w przekonaniu, że to działa. No więc jeden z nich, to ten żeby nigdy, przenigdy, NEVER nie zmieniać w 100 % pościeli. Jeśli już trzeba, to coś starego zastawić. Podkładzik, poszewkę od jasieczka cokolwiek. 

Heinz dzisiaj wrócił przed 11.00 ze szpitala.  Rano zmieniłem mu pościel, ale że staram  się być konsekwentny, to poszewki od tej malutkiej poduszeczki, co mu ją między kolana wkładam, zostawiłem. Na psa urok:d oczywiście. Przyjechał transport sanitarny, przeżucamy dzidzìę z wózka do łóżka, i co widzę?! Ta mała poduszeczka też w nowym garniturku!!! Elizabeth generalnie w nic mi się nie wtrąca. Wszystko sobie ładnie ustaliliśmy w maju. Nosz kuźwa, nastrój mi usiadł. 

Heinz wmłócił obiadek wygłodzony po szpitalu, słaby Coś, usiłował standardowo wsadzić mi palec do oka, ale tak w zwolnionym tempie. Nawet nie musiałem tego palca jakoś szczególnie karcić.  Potem pauza, na balkon, na słońce, relax. Po 20 minutach krzyk, rwetes, hilfeee!!!

Zbiegam na dół. Heinz, całe łóżko i okolica wokół zarzygane. Doszczętnie. Tak więc mam swoje zabobony, które mi się zawsze spełniają.  Też tak macie?

o zeszszszsz

ale to i tak lepsze niz to co odwalil kiedys moj adolf...jak sie zesral bo nie zdazyl a ja na przerwie bylam to mialam caly parter do umycia..on biedak bez spodni swoje gatki probowal uprac w zlewie...ale jak moja mine zobaczyl to grzecznie siedzial na klozecie i czekal az skoncze...wanialo do wieczora a dom wietrzylam dwa dni

jakie jeszcze panuja przesady? MOW

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, lucyna.beata napisał:

o zeszszszsz

ale to i tak lepsze niz to co odwalil kiedys moj adolf...jak sie zesral bo nie zdazyl a ja na przerwie bylam to mialam caly parter do umycia..on biedak bez spodni swoje gatki probowal uprac w zlewie...ale jak moja mine zobaczyl to grzecznie siedzial na klozecie i czekal az skoncze...wanialo do wieczora a dom wietrzylam dwa dni

jakie jeszcze panuja przesady? MOW

Nie obcina się paznokci w niedzielę...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...