Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, violka napisał:

Melduję , że kolejny raz byłam w lesie :haha: Noooo ale na pocieszenie zdradzę , że nadal grzybków nie znalazłam , ale za to trafiłam na żmiję zygzakowatą O.o1152656497_2018-10-0617_21_45.jpg.a424eafcb626dd8f62ae03dfee35ecfc.jpgJak widać ciągnie swój do swego :szydera:

Jaka tam z Ciebie żmija,jak Ty jadu nie puszczasz? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usmażyć w miarę cienkie naleśniki . Mięso ..do wyboru ...ja lubię z wołowina ..ugotowane , przemielone przez maszynkę ...jak na farsz do pierogów ...lubię też dodać ugotowaną marchewkę ...fajny kolor farsz ma ...Przemielone mięso nakładam na naleśniki ...zwijam w rulon ...obtaczam w jajku i bułce tartej ...obsmażamy na złoty kolor ....Krokiety robię z roznistym farszem 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam sie rowniez poludniowa sobota z towarzystwem

spokojnie jest ...mieszkanie ogarniete pamp zmieniony teraz klepanko na moment...jutro swieto ent cos tam.....wiec kuchnia zamknieta....jedzeniem zajmie sie toranaga....ja w kazdym razie wolne aczkolwiek na czuwaniu....a wybylo sie by na pare godzin..no ale do srody trza poczekac

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lucyna.beata napisał:

witam sie rowniez poludniowa sobota z towarzystwem

spokojnie jest ...mieszkanie ogarniete pamp zmieniony teraz klepanko na moment...jutro swieto ent cos tam.....wiec kuchnia zamknieta....jedzeniem zajmie sie toranaga....ja w kazdym razie wolne aczkolwiek na czuwaniu....a wybylo sie by na pare godzin..no ale do srody trza poczekac

siadaj,kawę chlipniemy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Usmażyć w miarę cienkie naleśniki . Mięso ..do wyboru ...ja lubię z wołowina ..ugotowane , przemielone przez maszynkę ...jak na farsz do pierogów ...lubię też dodać ugotowaną marchewkę ...fajny kolor farsz ma ...Przemielone mięso nakładam na naleśniki ...zwijam w rulon ...obtaczam w jajku i bułce tartej ...obsmażamy na złoty kolor ....Krokiety robię z roznistym farszem 

 

Ja do tego farszu mięsnego dodaję przesmażoną cebulkę i trochę posiekanej natki pietruszki.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, violka napisał:

Melduję , że kolejny raz byłam w lesie :haha: Noooo ale na pocieszenie zdradzę , że nadal grzybków nie znalazłam , ale za to trafiłam na żmiję zygzakowatą O.o1152656497_2018-10-0617_21_45.jpg.a424eafcb626dd8f62ae03dfee35ecfc.jpgJak widać ciągnie swój do swego :szydera:

nie dodawaj sobie nie dodawaj...zmije i jad to moja specjalnosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, awe59 napisał:

Ja do tego farszu mięsnego dodaję przesmażoną cebulkę i trochę posiekanej natki pietruszki.

Też , ale nie pisałam dokładnie , boo...pierogi Basia na pewno robiła ..z mięsem ...a po drugie ...doktor upierdliwy jak s......syn ...i ledwie zaczynam coś pisać ...natychmiast coś potrzebuje ....Ubije chyba gadzine ...Elka na wszelki wypadek opuściła chatę , bo też ją wk...denerwuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Też , aldokładnie , boo...pierogi Basia na pewno robiła ..z mięsem ...a po drugie ...doktor upierdliwy jak s......syn ...i ledwie zaczynam coś pisać ...natychmiast coś potrzebuje ....Ubije chyba gadzine ...Elka na wszelki wypadek opuściła chatę , bo też ją wk...denerwuje 

na klopoty...bednarski albo setka i sledz:haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...