Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Afryka napisał:

Zasadzam się na siedzunia sosnowego ,bo jeszcze nie jadłam ,ale w moich rejonach nieuchwytny.Raz trafiłam,ale był w stanie agonalnym .

A łysiczkę to już chyba jadłaś? Jak chcesz spróbować to nie musisz się zasadzać. Pod dostatkiem tych grzybków wszędzie :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, hawana napisał:

Tez sie zaopatrze, bo bez tego porzadku nie bedzie:szydera:

Hawuś Ty dobrze kombinujesz ...chorera ,a miałam sąsiadów Ukraińców z Donbasu, trza było zapytać...:szydera:...człek by był przygotowany,a tak tylko wiatrówka z lunetą mi została i paczka śrutu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Afryka napisał:

Lucynka ,jak będziesz kiedykolwiek w moich stronach ,to serdecznie zapraszam .:cmok:U mnie nie ma ,że boli wszystko na stół wjeżdża ,czym chata bogata ...te staropolskie obyczaje ciężko mi wyplenić :haha:...możesz nawet z Beatą wpaść :szydera:

a jakie sa te twoje strony afryko dzika? bo wiesz....nie wiadomo co mi do lba strzeli na wolnym w styczniu

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Afryka napisał:

Hawuś Ty dobrze kombinujesz ...chorera ,a miałam sąsiadów Ukraińców z Donbasu, trza było zapytać...:szydera:...człek by był przygotowany,a tak tylko wiatrówka z lunetą mi została i paczka śrutu .

Musze znalezc przepis na jakis koktajl, tylko czasu nie mam, zeby jechac do sejmu zapodac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...