Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A co Lucynka z Beatka będzie dyrygowala Mirelka ? ...Chce bić ...niech bije ...ulży sobie  ...bidulka...pomogę jej nawet  :ostrzegam:

Dziękuję ci Dobra Kobieto....:cmok:Dobrze wiedzieć, że nie jestem sama na polu walki z wrednymi grzybozbieraczami-chwalipiętami...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Dodzisława napisał:

Dzień dobry, oraz miłego dnia:serce:, no i.....chwilo trwaj....bez kopania w ogrodzie, użerania się z majstrem, noszenia kamienia (pół tony, drugie pół dobrzy ludzie pomogli), no i takie tam.......... Buziaki dla wszystkich:love:

Witam:dyskusja:. O... matusiu, zanim się zebrałam na pisanie tu,  to już dzień minął:szok:. Dziś doszłam do wniosku, że 

2cf86ede059359b67c5e14c18d444dd4.jpg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Dziękuję ci Dobra Kobieto....:cmok:Dobrze wiedzieć, że nie jestem sama na polu walki z wrednymi grzybozbieraczami-chwalipiętami...:szydera:

Skończcie już tymi grzybami i nie róbcie smaka. Ja jak byłam w lesie to tylko to znalazłam:

hLwA-kc4XVbWN6ApP76SvCk21Lu_-5OyofpkM_Iy

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc ludki mile:oklaski:

Dzieki koledze z forum mialam dzis randke:oklaski:

Poznalam dwa lachony z Polski i lachalam sie z nimi na starowce w N.

Jak fajnie miec wolne w towarzystwie:oklaski:

A wszystkim foremkom oswiadczam, ze jesli zlokalizuje Was w poblizu, to ...bedzie randka i tyle.

W plciach to ja wybredna nie jestem, biore wszystko, bo bardzo towarzyski ze mnie zwierz:love:

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

Każdy ma jakiegoś bzika, każdy jakieś hobby ma ...:szydera:...się się Waszych pogróżek nie boję :trele:

A powinnaś.....:haha: Stworzymy Silną Grupę DO Walki z Chwalipiętami....:szydera: A może nawet Klub Anty Chwalipiętowy...:szydera:  I będziemy bojkotować oglądanie twoich zdjęć przysparzających nam cierpień wizualno-psychicznych....:haha:Musimy naszym ruchem uzmysłowić ci ból jaki nam zadajesz....:szydera: Jako Grzybofiśnięta mówię stanowcze NIE prezentowaniu tak pięknych zbiorów....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...