Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Afryka napisał:

W sensie skazywania ludzi na taką wegetację , choć i to nie właściwe słowo .A i dylemat moralny ...czy to jeszcze człowieczeństwo czy wręcz odwrotnie .

no to jest wlasnie dylemat.....sam temat zaczal mowiac ze gonitwe mysli ma wiec ja poszlam dalej...i oczywiscie bez emocji na spokojnie wyluszczylam mu swoj punkt widzenia....szwajcaria odpada bo tam sam zainteresowany musi czerwony guzik wcisnac...w tym przypadku to nie wchodzi w gre...bo ona nic nie zrobi sama....zero.....poza oddychaniem a i to z trudem.. zanik miesni ...ot co...zostaje holandia ale on z kolei sie boi ze zona podrozy nie przezyje...wiec powiedzialam mu....tylko no wlasnie...

afryko dzika..nie wiem czym on sie kieruje..byc moze to jego sposob na kolejne dni...chociaz on twierdzi ze pochowal ja po ostatnim 16 udarze w 2011 w wigile bozego narodzenia ...zostalo tylko cialo bezwladne nic nieczujace obce ale cieple bo krew ciagle krazy.....

a jednak gdzies w glebi chce miec z nia  jakakolwiek wiez slowna ...duchowa....a to jest juz pusty wzrok pseudo usmiech kiedy slyszy ojczysty jezyk..bardziej grymas twarzy po udarach z niedowladem....

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Wchodzisz w swój profil, teraz masz literkę A, albo wklejasz zdjęcie z komputera albo podajesz adres URL do odpowiedniego obrazka.

 

Mówiłam,że jak krowie na rowie!? Mówiłam ...że literkę A mam to wiem ,w końcu mam imię na A ....krok,po kroku ,step by step ,schritt für schritt :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toranaga wstal...i sie pindrzy w lazience...ani chybi na wyjscie jakowes moze sie szykuje?? i dobrze...bo oswirniec idzie jak mysli w glowie sie gotuja....

moja dzidzia jak kolega grzegorz pisze "je"....spokojnie luzacko...

zycze wam rowniez takiego wlasnie spokojnego wieczorku foremusie

w niedziele jakis festyn mamy chyba cos na wzor naszych targow wyrob wlasnej roboty.itd....trza bedzie sprawdzic o co kaman

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Afryka napisał:

Mówiłam,że jak krowie na rowie!? Mówiłam ...że literkę A mam to wiem ,w końcu mam imię na A ....krok,po kroku ,step by step ,schritt für schritt :d

Wchodzisz w swój profil.

Po lewej stronie masz tę swoją literkę A, w rogu (dolnym lewym) której jest znaczek zdjęcia.

Klikasz w to, otwiera Ci się kolejne okno.

Tam wybierasz - typ zdjęcia-"dodaj zdjęcie"---- niżej wybierz plik---w tej chwili jesteś w swoim komputerze, swoich folderach, z których wybierasz jedno zdjęcie, które chcesz umieścić.

Edytowane przez Basiaim
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Basiaim napisał:

Wchodzisz w swój profil.

Po lewej stronie masz tą swoją literkę A, w rogu (dolnym lewym) której jest znaczek zdjęcia.

Klikasz w to, otwiera Ci się kolejne okno.

Tam wybierasz - typ zdjęcia-"dodaj zdjęcie"---- niżej wybierz plik---w tej chwili jesteś w swoim komputerze, swoich folderach, z których wybierasz jedno zdjęcie, które chcesz umieścić.

Fenkju wery macz :cmok:...popróbuję , choć nie ręczę za siebie :haha:...a jeszcze jedno , wielkość zdjęcia to jaka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Afryka napisał:

Mówiłam,że jak krowie na rowie!? Mówiłam ...że literkę A mam to wiem ,w końcu mam imię na A ....krok,po kroku ,step by step ,schritt für schritt :d

Klikasz na swoje dane, czyli na napis "Afryka", potem otworzy się pasek, klikasz "profil" i masz taki widok.

obraz.thumb.png.cfae3aeb6407623b7f33fe8037ac5ad2.png

Klikasz tu gdzie u mnie jest świnka, w tą małą ikonkę na dole. Pokazuje się napis "zdjęcie profilowe" i trzy opcje - dodaj zdjęcie, importuj z URl i usuń zdjęcie. Najprościej dodać zdjęcie z komputera ale nie może być za duże.

Spróbuj.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Joy napisał:

próbuję gify wrzucić,ale nie bardzo chcą wchodzić :( 

Ufff....gdybyś wiedziała ile dziś natworzylam zanim którykolwiek wskoczył . Myślałam, że to wina mojego lapka albo internetu ...a tu proszę ...jak miło ...komuś oprócz mnie też się nie wiedzie ...xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ufff....gdybyś wiedziała ile dziś natworzylam zanim którykolwiek wskoczył . Myślałam, że to wina mojego lapka albo internetu ...a tu proszę ...jak miło ...komuś oprócz mnie też się nie wiedzie ...xd

To wszystko przez te ograniczenia :( gify są za ciężkie i się nie ładują:( Chodź na cugaska:papieros:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Joy napisał:

Śliczna jesteś i piękny uśmiech masz:oklaski::tak2:

:szok: @Afryka wyrzuciła zdjęcie :d. No... teraz razem z @Joy nie będziemy miały komu na... na... na... ;).

I tak się cieszę. Teraz wiemy już , że @Afryka lubi być przeciśnięta do muru:oklaski::oklaski:.  

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...