Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Joy napisał:

Jak pogoda :) A u mnie dzisiaj słonecznie,wietrznie,pochmurno i leje .Co pół godziny inna :szydera:

U mnie pizga...nadal...ale przestało lać...:oklaski: Słonko się pojawia....czyli w piątek idę znowu do lasu...:oklaski: Kleszcze mi nie straszne...tym razem się wysmaruję odstraszaczem...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ellax2 napisał:

Dziękuję.

Robiłam jakiś czas temu reportaż z upadku Hiltona, ale skończył w archiwum, bo uznałam, że nie przeszedłby cenzury.

:szydera:

Czółko podwójnie Zakręcona :cmok:....jak ja lubię odgrzewane kotlety ...dawaj ten reportaż tutaj ...taki wspomnień czar ....i pośmiejemy się.:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Grzegorz B napisał:

Co za noc. Moja dzidzia wczoraj dostał gorączki pod 40 stopni, do tego krwiomocz. W związku z tym, że w pakiecie stomia, pompa leków i cewnik są połączone, sytuacja zagrażająca życiu. Leczyliśmy mu infekcję górnych dróg oddechowych 2 tygodnie temu, bez efektów, ale lekarz domowy, stary pierdziel, twierdził że alles gut. Oczywiście klinika, 3 godzinne przyjęcie, a bo internista, a bo chirurg, a bo neurolog jeszcze musi skonsultować. O 2.30 byłem zurick w domu. No i mam labę. 

u nich zawsze alles gut....masz lepiej niz ja.....ciekawiej:haha:

a niemieckie szpitale....sa jedyne w swoim rodzaju i ta "wiedza" lekarzy.....biurokracja ...i allles langsam....alles ruhe....a pacjent na korytarzu trzesac sie z zimna lub z innych powodow czeka....czeka....czeka.....bitte warten....bitte warten..i tak bez konca....az ledwo zywy zostale w koncu "obsluzony"...bo przyjeciem tego nazwac nie mozna przez abslowenta niemieckiej szkoly medycznej...byc moze skonczonej zaocznie...na jakis station....

masz szczescie....3 godziny to pikus...

odpoczywaj wiec poki mozesz

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Afryka napisał:

Hoop ,hoop ...Jest tu kto ? Dziń dybry !!!:cześć2:

W lesie byłam :d...umokłam ,nałaziłam się ,dotleniłam ...a i smażonkę z grzybów już zeżarłam .:haha:...więc ten teges ... miłego popołudnia i wieczoru Milusińscy :zdrówko:

 

 

 

 

w lesie nie bylam wiec smazonki z grzybow niet...ale zrobilam sobie 3godziiny spacer z aparatem...fotek pocykalam potem spaaaaaalam cale dwie godzinki jak kamien...potem kawe wychlupalam ...pampa babce zmienilam, szoguna spac wygonilam i.sobie forum ogladam

milego rowniez cii zycze

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

Ojojoj....uważaj bo zaraz gromy się posypią jak te harpie to zobaczą....ten cudny obrazek....:szydera:

Facet na golasa nie zadziała na wyobraźnię tak jak grzyb i jego kapelusz....:szydera:

Oczynawiście ... zwłaszcza kapelusz .:szydera:...a kto w GROM ie był!? O.o:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, lucyna.beata napisał:

w lesie nie bylam wiec smazonki z grzybow niet...ale zrobilam sobie 3godziiny spacer z aparatem...fotek pocykalam potem spaaaaaalam cale dwie godzinki jak kamien...potem kawe wychlupalam ...pampa babce zmienilam, szoguna spac wygonilam i.sobie forum ogladam

milego rowniez cii zycze

A mnie dały do myślenia Twoje ...Polki ze Szwedem rozmowy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :dyskusja:. Przybywam natychmiast na zawołanie i.... po poczytaniu zaległości wpadłam w mankolije. Luksusowo w naszym zamku się zrobiło: kapelusze, powozy, nawet berła wrękach są trzymane . Ja tu bidna z moim kolorowym czubkiem szukam miejsca na którym mogę przycupnąć. I tak poskarżyć się muszę: Z kapelusza mnie pognali i berłem po skrzydłach dali, a z powozu batem potraktowali . Gdzie tu przycupnąć przyjdzie, gdzie..... ?  Do lasu nie pójdę , bo mój GPS po naprawie słuchu szwankuje. Jedno wiem na pewno co zrobię  , tak chociaż po złości, żeby swój stres rozładować : jak @Afryka nie zmieni swojego awatarka, to zrobię jej to o czym pisał @Andrew przed wejśsciem głównym do jej domu zanim wyjedzie do DE >:(

A tak ogólnie, to nasze forum może być dumne, że numery 1 w DE opiece  tu codziennie bywają :oklaski:. Same ślicznotki i śliczności. Nie dość, że ładne , to jeszcze mądre:oklaski:

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Afryka napisał:

Czółko podwójnie Zakręcona :cmok:....jak ja lubię odgrzewane kotlety ...dawaj ten reportaż tutaj ...taki wspomnień czar ....i pośmiejemy się.:d

Jestem za...a nawet przeciw...:oklaski: Może połowy nie zakumam, ale chciałabym poczytać...:tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

. Jedno wiem na pewno co zrobię  , tak chociaż po złości, żeby swój stres rozładować : jak @Afryka nie zmieni swojego awatarka, to zrobię jej to o czym pisał @Andrew przed wejśsciem głównym do jej domu zanim wyjedzie do DE >:(

A tak ogólnie, to nasze forum może być dumne, że numery 1 w DE opiece  tu codziennie bywają :oklaski:. Same ślicznotki i śliczności. Nie dość, że ładne , to jeszcze mądre:oklaski:

Matko bosko czynstochowsko ! A co pisał Jędrula ,bo tyły mam przez to trenowanie biegów przełajowych po lasach!? O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Afryka napisał:

A smażonka była ....

Lubię grzyby, ale jeszcze bardziej posiadać ziemię. Mam chyba jakieś skrzywienie względem innych zainteresowanych przedstawionym obrazem grzybówO.o.  Zawsze wiedziałam, że jestem teges...no... szurnięta z lekka:tak2:, ale teraz wiem, że to grzyby sa tego efektem. Obżeram się nimi w każdej postaci, oczywiście kiedy jest mi to dane. @Afryka nigdy mnie do siebie nie zapraszaj. Jestem niebezpieczna w ww. względzie. Możesz czasem przy mnie głodować:haha:. Ustalamy: Ty zbierasz grzyby, a ziemię mi oddajesz. Naplute w dłonie i przyklepnięte. Piąteczka:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...