Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powoli mija pierwszy tydzień mojego nowego (pod każdym względem) zlecenia.

Po ponad 3-letniej przerwie powrót do demencji. Uffff...

W ciągu tych paru dni już różne sytuacje były. Miał i okresy spokoju i pobudzenia. Nie jest agresywny, tylko czasem absorbujący.

Mało pracy poza tym. Warunki mieszkaniowe- ok. Całe piętro dla mnie, z oddzielną łazienką. Zakupy bez ograniczeń.

Od piątku zaczynamy Tagespflege (docelowo 2x w tygodniu).

Skusiła mnie kasa, lokalizacja koło bliskiej mi osoby, ale już wiem, że niecierpliwie wyczekiwać będę 10 grudnia.

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Basiaim napisał:

Powoli mija pierwszy tydzień mojego nowego (pod każdym względem) zlecenia.

Po ponad 3-letniej przerwie powrót do demencji. Uffff...

W ciągu tych paru dni już różne sytuacje były. Miał i okresy spokoju i pobudzenia. Nie jest agresywny, tylko czasem absorbujący.

Mało pracy poza tym. Warunki mieszkaniowe- ok. Całe piętro dla mnie, z oddzielną łazienką. Zakupy bez ograniczeń.

Od piątku zaczynamy Tagespflege (docelowo 2x w tygodniu).

Skusiła mnie kasa, lokalizacja koło bliskiej mi osoby, ale już wiem, że niecierpliwie wyczekiwać będę 10 grudnia.

No , to nie wygląda najgorzej , Jest szansa , że jeszcze będziesz zadowolona 

Ps. Baśka , ale z Ciebie lasencja :love: 

Coś podejrzanie wylasiły się te nasze Baski :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Basiaim napisał:

Powoli mija pierwszy tydzień mojego nowego (pod każdym względem) zlecenia.

Po ponad 3-letniej przerwie powrót do demencji. Uffff...

W ciągu tych paru dni już różne sytuacje były. Miał i okresy spokoju i pobudzenia. Nie jest agresywny, tylko czasem absorbujący.

Mało pracy poza tym. Warunki mieszkaniowe- ok. Całe piętro dla mnie, z oddzielną łazienką. Zakupy bez ograniczeń.

Od piątku zaczynamy Tagespflege (docelowo 2x w tygodniu).

Skusiła mnie kasa, lokalizacja koło bliskiej mi osoby, ale już wiem, że niecierpliwie wyczekiwać będę 10 grudnia.

Super :oklaski:W sumie jest więcej na + niż na - więc jest dobrze :) Jeszcze jak Ci wskoczą te dwa wolne dni to rewelka:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Basiaim napisał:

Powoli mija pierwszy tydzień mojego nowego (pod każdym względem) zlecenia.

Po ponad 3-letniej przerwie powrót do demencji. Uffff...

W ciągu tych paru dni już różne sytuacje były. Miał i okresy spokoju i pobudzenia. Nie jest agresywny, tylko czasem absorbujący.

Mało pracy poza tym. Warunki mieszkaniowe- ok. Całe piętro dla mnie, z oddzielną łazienką. Zakupy bez ograniczeń.

Od piątku zaczynamy Tagespflege (docelowo 2x w tygodniu).

Skusiła mnie kasa, lokalizacja koło bliskiej mi osoby, ale już wiem, że niecierpliwie wyczekiwać będę 10 grudnia.

no to chyba razem wyjechalysmy i wracamy prawie podobnie....minal mo rowniez tydzien pierwszy....

demencja.....no tak....dasz rade...DASZ RADE :dobrze:

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lucyna.beata napisał:

no to chyba razem wyjechalysmy i wracamy prawie podobnie....minal mo rowniez tydzien pierwszy....

 

 

Widziałam w Odliczantusie, że podobnie na liczniku masz...chyba....albo mi się to śniło....

Przez te pierwsze dni zaglądałam tu tylko jednym okiem.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, violka napisał:

No , to nie wygląda najgorzej , Jest szansa , że jeszcze będziesz zadowolona 

Ps. Baśka , ale z Ciebie lasencja :love: 

Coś podejrzanie wylasiły się te nasze Baski :d

 

2 minuty temu, Basiaim napisał:

e tam.laska......kryka bardziej ;)

Ale dziękuję :love: 

Laska,laska i to taka ho ho!:tak2:

Edytowane przez Joy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Joy napisał:

Super :oklaski:W sumie jest więcej na + niż na - więc jest dobrze :) Jeszcze jak Ci wskoczą te dwa wolne dni to rewelka:oklaski:

Z minusów jeszcze- źle tu sypiam. Poprzedniczka też na to narzekała.

I dzień zaczynam koło 6 rano. Chociaż ja do skowronków się zaliczam, ale jednak tak codziennie muss wstawać, to boli.....

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Basiaim napisał:

Z minusów jeszcze- źle tu sypiam. Poprzedniczka też na to narzekała.

I dzień zaczynam koło 6 rano. Chociaż ja do skowronków się zaliczam, ale jednak tak codziennie muss wstawać, to boli.....

Może spróbuj przestawić łóżko,czasami przemeblowanie pomaga.Co do 6 rano to wiem :( bo tak miałam na pierwszym zleceniu.Tyle tylko,że mogłam później odespać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...