Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Heidi napisał:

@Baśka powtarzająca się tak wyglądała i przed zakupami. W jajo nas robi.

Ona okno kupiła w promocji:haha:i sprawdza, czy szyby światło przepuszczają :oklaski: !!! 

Muszę i ja okno se kupić skoro później będę tak promieniała:szydera:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, violka napisał:

Witajcie ludki :cmok:

Byłam dzisiaj na pchlim targu . Doznałam szoku cenowego , starocia są trzykrotnie droższe jak w DE . Jakimś dziwnym trafem udało mi się zakupić parę klamek mosiężnych z szyldem za 20 zł , naprawdę śliczne :oklaski: ale zaraz potem rzuciła mi się w oczy bransoletka srebrna . Kobieta zapewniała , że jest to czyste srebro o próbie 925 . Zapłaciłam za świecidełko całe 60 zł a po powrocie do domu znalazłam ją w necie za jedyne 15 zł :haha: z pięknym opisem , że jest to wyrób platerowany O.o Dzisiejszy dzień mogę zatytułować BLONDYNKA NA ZAKUPACH :szydera:

O to cudo , które zakupiłam .......

image.png.09d9bd928e7beb3dd4a45f914d887cf3.png

No... taka okazja, to aż z góry było podejrzane . Cyganów do domu tylko nie wpuszczaj :haha:, bo wyniosą Ciebie całą razem z naszymi mebelkami, na których renowacji efekt czekamy. Bierz się do roboty, a nie po pchłach chodzisz :trele:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

No... taka okazja, to aż z góry było podejrzane . Cyganów do domu tylko nie wpuszczaj :haha:, bo wyniosą Ciebie całą razem z naszymi mebelkami, na których renowacji efekt czekamy. Bierz się do roboty, a nie po pchłach chodzisz :trele:

A pro po renowacji, to tez zakupiłam dzisiaj nowa szczotkę do oczyszczania lakieru z zakamarków . Zapłaciłam 16 zł a 2 ulice dalej znalazłam tę samą , tej samej firmy za całe 5.70 zł O.o To był naprawdę udany dzień :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, violka napisał:

A pro po renowacji, to tez zakupiłam dzisiaj nowa szczotkę do oczyszczania lakieru z zakamarków . Zapłaciłam 16 zł a 2 ulice dalej znalazłam tę samą , tej samej firmy za całe 5.70 zł O.o To był naprawdę udany dzień :szydera:

Mam wielką nadzieję, że dla mnie nic nie kupiłaś po "okazyjnej" cenie i nie będę musiała do DE jechać , żeby te okazjonalne zakupy zrefinansować :d. Ty już lepiej nigdzie nie wychodź w dzień, raczej w nocy sobie polataj Bat-01-june.gif :szydera: po tych pchlich okolicach

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Mam wielką nadzieję, że dla mnie nic nie kupiłaś po "okazyjnej" cenie i nie będę musiała do DE jechać , żeby te okazjonalne zakupy zrefinansować :d. Ty już lepiej nigdzie nie wychodź w dzień, raczej w nocy sobie polataj Bat-01-june.gif :szydera: po tych pchlich okolicach

:szydera: obiecuję :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była szybka ...trzytygodniowa dieta....której najgorszemu wrogowi nie życzę ......nooo....a to nie jest zakiecik ...choć tak wygląda .To bluzka w całości ...Wisiorek srebrny z malachitem to mój amulet . Podarowany mi przez córkę jednej z PDP w Bi - Bi ....łańcuszek mój ...dokupiony przeze mnie ...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

To była szybka ...trzytygodniowa dieta....której najgorszemu wrogowi nie życzę ......nooo....a to nie jest zakiecik ...choć tak wygląda .To bluzka w całości ...Wisiorek srebrny z malachitem to mój amulet . Podarowany mi przez córkę jednej z PDP w Bi - Bi ....łańcuszek mój ...dokupiony przeze mnie ...:)

Basiu , Ty masz naprawdę ładną proporcjonalną figurę :love: ale cyckami , mogłabyś się ze mną podzielić :d nie bądz chytrus :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Heidi napisał:

Chyba jakiś Arab ją porwał, bo tylko kurz pozostał . A mnie nikt nie chce :smutek:.... darować kasyafrica-animated-gif-6.gif

A wiesz, że w tych dniach grudniowych ..

oprócz naleznego mi zarobku podarowano mi solidną premię ? ....W dwóch rzutach ...2 x500 e ....Pomyleczka ..nie 18 a 19 grudnia ...Po czterech dniach i nocach przebywania z moją PDP pod jednym dachem ....właśnie dzień wcześniej , pod wieczór zabrano ją ........w tym dniu czekałam na córkę PDP , która zawiozła mnie na nową sztele ...do Frechen ...I z nudów oczekiwania machnęłam se fotkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

To była szybka ...trzytygodniowa dieta....której najgorszemu wrogowi nie życzę ......nooo....a to nie jest zakiecik ...choć tak wygląda .To bluzka w całości ...Wisiorek srebrny z malachitem to mój amulet . Podarowany mi przez córkę jednej z PDP w Bi - Bi ....łańcuszek mój ...dokupiony przeze mnie ...:)

Basia jesteś śliczną elegancką kobietą.I Ty się złościsz,że Doktor chce rozpoczynać dzień bladym świtem?On się bidulek doczekać nie może,żeby sobie popatrzeć na Damę :) :cmok:swoją drogą spryciulek z niego :) tak se wykombinował:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Joy napisał:

też staję w kolejce

Rozszarpią Ciebie @Baśka powtarzająca się w locie te sępy okropne>:(. Wyślij im przez posłańca załącznik i niech się od Ciebie odwalą. W środku też może być 2 x po 500 €:szydera: . Chyba się nie obrażą sępiska? bird-animated-gif-11.gif  

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

Rozszarpią Ciebie @Baśka powtarzająca się w locie te sępy okropne>:(. Wyślij im przez posłańca załącznik i niech się od Ciebie odwalą. W środku też może być 2 x po 500 €:szydera: . Chyba się nie obrażą sępiska? bird-animated-gif-11.gif  

Nie chcę od Basi 500 eurasków :( Ja chcę duży,ładny seksi biust :grzmotnąć:

Edytowane przez Joy
zapomniałam walnąć w łepetynę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Joy napisał:

Nie chcę od Basi 500 eurasków :( Ja chcę duży,ładny seksi biust

Rozmarzyło się środowiskoO.oimage.png.3f6ad423ecdcd8af88d66a01c05db619.png 

Gdzieś widziałam już obraz "Madonna z wielkim cycem" van Klompa . Ten serial już ma pełną obsadę. Nie potrzebują Was xd

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Joy napisał:

Nie chcę od Basi 500 eurasków :( Ja chcę duży,ładny seksi biust :grzmotnąć:

Za co mnie tak tłuczesz :szok:? Czy to ja jestem winna, że natura nie obdarzyła nadmiarem skóry ? Może po 50-tce pójdzie Wam w biodra ? Też będzie za co złapać :trele:  i nie utoniecie w wannie:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...