Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Co wam powiem to wam powiem ale wam powiem.

Siadłam do laptopa po kilku godzinach zaledwie a że nie wyłączyłam forum to w samym tylko wątku kawowym pojawiła się informacja że jest 190+ odpowiedzi do przeczytania.

Konia z rzędem temu kto potrafi nadgonić te kilka godzin. :szydera:

Mnie daj tego konia z rzędem...:szydera: Już mi tylko zostało 5 stron...na samej kawusi...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, awe59 napisał:

Dupą po nieheblowanej desce....!

Co tam ...można i doopą ....i już se śpiewam :

" Lot ja miałam ...pamiętam ...raz ...

był lotnik ...młody zuch ...

On najpierw rozważnie ...a potem odważnie ...

swój motor puszczał w ruch .....

Ja ze strachu zemdlałam ...o pomoc prosić nie śmiałam ...

On w chmury się wzbijał...i mocniej dobijał ....

Przytomność straciłam ...lecz wkrótce ożyłam ....

Boooo...dla mnie to rozkosz prawdziwa ...gdy samolot mknie ....

Ja drżę ...lecz jestem szczęśliwa ...gdy on spuszcza się ....

tralalalalalalala....dalej ...ze względu na posunięcie ...w latach ...nie pamiętam :szydera:

 

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Barbara48 napisał:

Wlasnie tego u nich nie rozumię .

Ja nawet nie probuje. Pdp to dla mnie czlowiek chory. Moze inaczej rozumowac,  ma prawo czasem  nie myslec.

Jedzenie i sen sa bardzo wazne i tutaj sie z nia zgadzam. Wykazala sie nawet zdrowym rozsadkiem tak twierdzac, ale  jak sobie przypomne, ze dzisiaj przez pol dnia pytala dlaczego ona musi mi placic pieniadze(Hausgeld) i dlaczego przyjechala policja, to...rece opadywuja  i majtki tez. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Teresadd napisał:

Aniu.Bo to już znużenie i nuda.Ale z drugiej strony wszystko przewidywalne.Uwierz mi ,że zatęsknisz za tym miejscem.

Sama teraz jadę do nowej Pdp.Liczę ,że uda się kilka razy pojechać jeśli mi tylko miejsce podpasuje.Zobaczę.Gdzieś jechać muszę.

No masz rację. Z tą nudą, to dużo zależy od nas samych, od tego jak zagospodarujemy dzień. Napisałem to z własnego doświadczenia, ponieważ u mnie dni w pracy szybko mijają, zawsze mam coś do zrobienia, zobaczenia albo udoskonalenia. Zawsze jest jakiś plan na wyjazd. Przy tak pięknej pogodzie nudzić się nie sposób. No gorzej jest wówczas, gdy pada. No tutaj, w temacie nudy, to już się zgodzę.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Joy napisał:

Jakie dawaj :haha:Byłam ,nikt mi nie otworzył przez okno widziałam jak Szogun opierdzielał resztki sernika to zrobiłam w tył zwrot i do domu:haha:

o...ty......no to w piersi sie bije....

szogun swoje krewetki szamal...do sernik nawet nie podszedl

teraz spac nie bede mogla...ale nie wiem jak to sie stalo ze twojej miotly na niebie nie zauwazylam:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

o...ty......no to w piersi sie bije....

szogun swoje krewetki szamal...do sernik nawet nie podszedl

teraz spac nie bede mogla...ale nie wiem jak to sie stalo ze twojej miotly na niebie nie zauwazylam:szydera:

Ja Ci mówię ,Ty zwróć uwagę na Szoguna.On cichcem łakocie wyżera :) A miotły nie mogłaś zauważyć,bo to najnowszy model "miotła niewidka" dostałam do testowania:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udalo sie UDALO!!!!! 

na biezaco jestem w koncu...przynajmniej ostatnie dni...urlopowego nawet nie zamierzam nadrabiac....

zasob slow sie powiekszyl u mnie o kolejne ...czyli ciagle sie uczymy...troche symbli z chemii tez sobie przypomniala....bajeczki na dobranoc tez czylu...full wypas

ide w poduche sie wcisnac....zpies07.thumb.jpg.05cd477a3bab83ff4d3a6eecce7a75cc.jpg

dobranoc

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Joy napisał:

Ja Ci mówię ,Ty zwróć uwagę na Szoguna.On cichcem łakocie wyżera :) A miotły nie mogłaś zauważyć,bo to najnowszy model "miotła niewidka" dostałam do testowania:szydera:

a...dobrze ze i podpowiedzials..teraz juz wiem czemu ciagle orzechow ubywa albo czekoladek...mu w nocy wyzerac...a niby sie odchudza:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś ostatnio nie mam weny do klepania. Czas zapindala jak mały samochodzik ale Kasieńka od dwóch dni jest jakoś bardziej zagubiona niż zwykle co jest męczące, tym bardziej że pilnuje mnie i dba o mnie. Pięćset razy dziennie chce mnie karmić, poić i przykrywać kocykiem. Na wszelki wypadek drzwi od kibelka trzymam bo inaczej nawet tam by za mną poszła. :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Jakoś ostatnio nie mam weny do klepania. Czas zapindala jak mały samochodzik ale Kasieńka od dwóch dni jest jakoś bardziej zagubiona niż zwykle co jest męczące, tym bardziej że pilnuje mnie i dba o mnie. Pięćset razy dziennie chce mnie karmić, poić i przykrywać kocykiem. Na wszelki wypadek drzwi od kibelka trzymam bo inaczej nawet tam by za mną poszła. :szydera:

Gdzieś ostatnio czytałam,że przy pełni księżyca chorzy z demencją i al są bardziej pobudzeni i rozkojarzeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Jakoś ostatnio nie mam weny do klepania. Czas zapindala jak mały samochodzik ale Kasieńka od dwóch dni jest jakoś bardziej zagubiona niż zwykle co jest męczące, tym bardziej że pilnuje mnie i dba o mnie. Pięćset razy dziennie chce mnie karmić, poić i przykrywać kocykiem. Na wszelki wypadek drzwi od kibelka trzymam bo inaczej nawet tam by za mną poszła. :szydera:

Mam takie same odczucia. Stokrotka tez dzisiaj byla niemozliwa:gadala od rzeczy, plakala, naciskala na mnie, nie chciala spac, mniej zjadla, a gdy gralysmy w rummi przekladala klocki jak jej sie spodobalo, a nie jak mozna wg. regul gry.

Denerwowalo mnie to bardziej jak zazwyczaj i wytlumaczylam sobie, ze wypalam sie niestety.

Moze to jednak zaraza na demencyjne panny spadla:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...