Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, 1bozka napisał:

Heidiaczku co Ci biedactwo handra czy kac gigant:szydera:

Nic z tych rzeczy, w łazience byłam i w lustro spojrzałam. Tam jkaś baba na mnie łypała wzrokiem szyderczym, że stara jestem, że zepsuta do szpiku kości, że w głowie mi tylko jedno i takie tam....:szok:. Już więcej w lustro nie spojrzę :szydera: 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Nic z tych rzeczy, w łazience byłam i w lustro spojrzałam. Tam jkaś baba na mnie łypała wzrokiem szyderczym, że stara jestem, że zepsuta do szpiku kości, że w głowie mi tylko jedno i takie tam....:szok:. Już więcej w lustro nie spojrzę :szydera: 

Oj tam mnie się podobasz:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

I pomyśleć, że po niedzielnej mszy w Kościele z 2 złotymi w ręku stało sie w długiej kolejce do kina, żeby te filmy obejrzeć:$. Teraz tak myślę, że być może dlatego, że Rodzice mieli wtenczas czas dla siebie ? Musieli być chyba grzeczni, bo ja ostatnia wśród rodzeństwa byłam

Poranki były fajne:haha:Jeszcze Krecika lubiłam. Oraz Zaczarowany ołówek...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

Nic z tych rzeczy, w łazience byłam i w lustro spojrzałam. Tam jkaś baba na mnie łypała wzrokiem szyderczym, że stara jestem, że zepsuta do szpiku kości, że w głowie mi tylko jedno i takie tam....:szok:. Już więcej w lustro nie spojrzę :szydera: 

tez bym nie spojrzal jak bym mial w głowie tylko sprzatanie :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A co jej może być ? ...Zamiast księdzu na tace to do kina na " Poranek" popitalala ...sumienie dręczy teraz ...

:szydera: A żebyś chciała wiedzieć, że tak było :szydera:. Tylko jeszcze przed seansem do prywaciarza cukiernika po amerykanki trzeba było skoczyć , a po filmie z chłopakami po cmentarzu się gonić :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

:szydera: A żebyś chciała wiedzieć, że tak było :szydera:. Tylko jeszcze przed seansem do prywaciarza cukiernika po amerykanki trzeba było skoczyć , a po filmie z chłopakami po cmentarzu się gonić :szydera:

A później ...już po porankowych czasach ...zamiast do kościoła chodziłaś do parku z całą paczka na wagary ? ...Jak msza miała się kończyć to biegusiem , żeby spotkać kogoś zyczliwego , żeby strescil co ksiądz na kazaniu mówił ...W domu pytali xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Poranki były fajne:haha:Jeszcze Krecika lubiłam. Oraz Zaczarowany ołówek...

o... to, to.... też:haha: . Dzisiaj z Kretem niebezpiecznie trzymać. Zamknęli go do plastikowego opakowania i każą użyć w razie potrzeby uważając na oczy i ręce. Co on takiego złego ludziom zrobił? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

o... to, to.... też:haha: . Dzisiaj z Kretem niebezpiecznie trzymać. Zamknęli go do plastikowego opakowania i każą użyć w razie potrzeby uważając na oczy i ręce. Co on takiego złego ludziom zrobił? 

Pogode przepowiadal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...