Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, violka napisał:

Hejka ludziki :cmok:

Trochę sobie poczytałam , ale tyle tego naklepane , że przydałoby się jakieś streszczenie O.o 

Coś co Ciebie najbardziej zainteresuje, to to, że do słownika imion wprowadziliśmy nowe: IGNORANCJA. Akceptujesz ? Poza tym jesteśmy już po kawie i cieście :haha:

Dawaj nowe wiadomości z kraju. Jakieś Tagesschau z Twojego domu ?:szydera: I... kiedy do nas wracasz na stałe ? 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, violka napisał:

Hejka ludziki :cmok:

Trochę sobie poczytałam , ale tyle tego naklepane , że przydałoby się jakieś streszczenie O.o 

Było o kulturze podczas witania, potem o prywatnych piekarniach, o znaczeniu imion oraz naćpanej makowej panience. Na koniec o kastracji niektorych myszy. Więcej nie pamiętam:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Coś co Ciebie najbardziej zainteresuje, to to, że do słownika imion wprowadziliśmy nowe: IGNORANCJA. Akceptujesz ? Poza tym jesteśmy już po kawie i cieście :haha:

Dawaj nowe wiadomości z kraju. Jakieś Tagesschau z Twojego domu ?:szydera: I... kiedy do nas wracasz na stałe ? 

Ze słowem IGNORANCJA  od dawna jestem za pan brat :d Szukam tylko w sobie tolerancji na głupotę , ale jakoś ciężko mi idą te poszukiwania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...