Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ano...liczy się....:szydera: To może już Stokrotki nie morduj, co? :haha:

Poczekam, sama sie dobije tymi swoimi urojeniami:szydera:

Pojde z nia na spacer, moze znowu ja wampirek zaczepi...

Zdarzylo sie raz, ze pan zapytal ja o jakas ulice. Smiesznie wygladal, bo nie mial przednich zebow, a kly mu wystawaly na wargi. Jak dalej odeszlyszmy , to Stokrotka udawala wampirka a ja usmialam sie po pachy.

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@geronimo...dobrym słowem to my tutaj Wszyscy Ciebie wesprzemy ..i ..nie musisz się nikomu spowiadać :cmok:...Będziesz potrzebował " innej " pomocy to wierzę , że może nie większość , ale jakaś grupa też pomoże . Trzymaj się :cmok:

Tu chodzi o to ze okradziono mnie z mojego majątku.Moja była zona z którą rozwiodłem sie 10 lat temu.

Wprawdzie ja na brak kasy nie narzekam, ale mieć lub nie mieć 160k to wielka różnica:|a może nawet więcej.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@geronimo...dobrym słowem to my tutaj Wszyscy Ciebie wesprzemy ..i ..nie musisz się nikomu spowiadać :cmok:...Będziesz potrzebował " innej " pomocy to wierzę , że może nie większość , ale jakaś grupa też pomoże . Trzymaj się :cmok:

@Baśka powtarzająca się masz tu na myśli grupę AA ?

@geronimo wie co robi, na pewno zainwestował np. w okna, elewację, solary, docieplenie domu, luksusowe wyposażenie domu i kominek. To stary lisek :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, hawana napisał:

Poczekam, sama sie dobije tymi swoimi urojeniami:szydera:

Pojde z nia na spacer, moze znowu ja wampirek zaczepi...

Zdarzylo sie raz, ze pan zapytal ja o jakas ulice. Smiesznie wygladal, bo nie mial przednich zebow, a kly mu wystawaly na wargi. Jak dalej odeszlyszmy , to Stokrotka udawala wampirka a ja usmialam sie po pachy.

To dawaj na z nią na zewnątrz...:oklaski: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

@Baśka powtarzająca się masz tu na myśli grupę AA ?

@geronimo wie co robi, na pewno zainwestował np. w okna, elewację, solary, docieplenie domu, luksusowe wyposażenie domu i kominek. To stary lisek :haha:

To wszystko juz mam tylko elewacja mnie została i dokończenie mojej pracowni:|

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, geronimo napisał:

Tu chodzi o to ze okradziono mnie z mojego majątku.Moja była zona z którą rozwiodłem sie 10 lat temu.

Wprawdzie ja na brak kasy nie narzekam, ale mieć lub nie mieć 160k to wielka różnica:|a może nawet więcej.

Przykre.Wiem cos na temat straty w ciagu jednej doby dobrej kasy 

Taki rachunek miałem : 34sztx432kg = 14688 kg i to razy dwa :( tyle bananów zamarzło mi w jedna noc na granicy

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, geronimo napisał:

Tu chodzi o to ze okradziono mnie z mojego majątku.Moja była zona z którą rozwiodłem sie 10 lat temu.

Wprawdzie ja na brak kasy nie narzekam, ale mieć lub nie mieć 160k to wielka różnica:|a może nawet więcej.

Kto testuje kobiety , to igra z ogniem:337_fire:. Nie wiedziałeś ?  Teraz masz pożar, dobrze, że gacie całe nieopalone i zdrowie jest:oklaski:. Pomyśl tylko, gdyby Twoja była była Dodą Elektrodą, to nawet gaci byś nie miał . Myśl pozytywnie:tak2:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Heidi napisał:

@Baśka powtarzająca się masz tu na myśli grupę AA ?

@geronimo wie co robi, na pewno zainwestował np. w okna, elewację, solary, docieplenie domu, luksusowe wyposażenie domu i kominek. To stary lisek :haha:

Nie ...Heidi ..nie mam na myśli żadnej grupy AA... Czasem jest tak , że raptem budzimy się z ręką w nocniku ...dotyka nas jakaś tragedia i nie widzimy światełka w tunelu . Ktoś z sercem na dloni wie i rozumie , że bez pomocy ( nie będę pisała jakiej ) nie wie jak ruszyć z miejsca .... Niespełna rok ( dokładnie dziś 10 m-cy ) temu przeszłam coś okropnego . Wyciągnięto do mnie pomocną dłoń ...I jesli @geronimo....będzie potrzebował takiej pomocy - będę pierwsza , która pomogę ......Może źle wyraziłam się z tą " grupą " ...sorry .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, geronimo napisał:

To wszystko juz mam tylko elewacja mnie została i dokończenie mojej pracowni:|

To po co Tobie te "koła". Masz na co robić chłopie. Tak byś osiadł na tej wsi wesołej, wsi spokojnej i nuda zabiłaby Ciebie. My lubimy Twoje towarzystwo. Bywaj z nami na zawsze :oklaski:. Niby dlaczego miałbyś mieć lepiej od nas ? Kumplu ? Hę ?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ORIM napisał:

Przykre.Wiem cos na temat straty w ciagu jednej doby dobrej kasy 

Taki rachunek miałem : 34sztx432kg = 14688 kg i to razy dwa :( tyle bananów zamarzło mi w jedna noc na granicy

Ha, ha. Trzeba było śledziami handlować jak ja :szydera:. Cały transport poszedł do lisów. Jeszcze przeboje po drodze z policją były:donos:. To były czasy .....:oklaski: 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Jestem za. W język się nawet ugryzłam chociaż świerzbił, żeby coś pisnąć. :czytaj:

Ja zaryzykowałam :szydera:, bo też popularną chcę być :szydera:. Co ja od macochy jestem, albo kukułka mnie tu podrzuciła ?:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie ...Heidi ..nie mam na myśli żadnej grupy AA... Czasem jest tak , że raptem budzimy się z ręką w nocniku ...dotyka nas jakaś tragedia i nie widzimy światełka w tunelu . Ktoś z sercem na dloni wie i rozumie , że bez pomocy ( nie będę pisała jakiej ) nie wie jak ruszyć z miejsca .... Niespełna rok ( dokładnie dziś 10 m-cy ) temu przeszłam coś okropnego . Wyciągnięto do mnie pomocną dłoń ...I jesli @geronimo....będzie potrzebował takiej pomocy - będę pierwsza , która pomogę ......Może źle wyraziłam się z tą " grupą " ...sorry .

Ok. Jestem też za niesieniem pomocy każdemu. Myślałam, że @geronimo wpuszcza nas w kanał .:sorry:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...