Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, aniao napisał:

Ja się nie sugeruję. Tu gdzie jestem trzeci rok, nikt oprócz mnie nie wraca. Z kolei do podopiecznej, która mnie wykończyła przez miesiąc stała opiekunka wracała od dwóch lat i bardzo sobie chwaliła. Trzeba pojechać, zobaczyć i samemu ocenić. Może być ok. Powodzenia.

Mądra z Ciebie dziewczyna @aniao. Fluidy nie pasowały, więc trzeba jechać do tych ludzi, dla których nasza obecność jest przyjemnością i nie wywiera na nich złych emocji. W końcu końców, to my później padamy ofiarą niezadowolenia, A po co ? Pytam się : po co ?

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Heidi napisał:

:mur:Do Ciebie też wysłać ambulans:szydera: ? To już zakrawa na jakąś epidemię:d. Niestety mamy tylko jeden pojazd na stanie. W tej chwili ekipa szuka @Baśka powtarzająca się po okolicznych skrzyżowaniach:haha:.  Musiała gdzieś chyba w krzaki wpaść i się zaklinować. Co robić  teraz :szok:?

Jestem w domu to i na forum z doskoku.Koło 8 pażdziernika wrócę na łono  forumowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, geronimo napisał:

A tak generalnie to mam lekkiego doła.

Czesc Gero :całus:.

Ty to weź już nie przesadzaj z tymi dołami, ogrodnik jesteś? 

Wesprę Ciebie dobrym słowem ale dopiero wieczorem .

Trzym się i nie daj się :cmok:

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, geronimo napisał:

 Witam popołudniową porą,

Od rańca was czytam, podziwiam twórczość.

Kawy morze  juz wypiłem, teraz małe piwko i szykowanie obiadokolacji

Miłego spędzania czasu wam życzę:cześć2:

A tak generalnie to mam lekkiego doła.

Witaj :) 

Od każdej z nas dostaniesz po buziaku i może dół zniknie:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Heidi napisał:

:mur:Do Ciebie też wysłać ambulans:szydera: ? To już zakrawa na jakąś epidemię:d. Niestety mamy tylko jeden pojazd na stanie. W tej chwili ekipa szuka @Baśka powtarzająca się po okolicznych skrzyżowaniach:haha:.  Musiała gdzieś chyba w krzaki wpaść i się zaklinować. Co robić  teraz :szok:?

Szukaj u Doktorka....pod kołderką? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, geronimo napisał:

 Witam popołudniową porą,

Od rańca was czytam, podziwiam twórczość.

Kawy morze  juz wypiłem, teraz małe piwko i szykowanie obiadokolacji

Miłego spędzania czasu wam życzę:cześć2:

A tak generalnie to mam lekkiego doła.

Robi sie:cmok:

Tylko oddaj, bo ja tez mam dola, jak sobie pomysle , ze jeszcze tu musze posiedziec, a zamiast lepiej to jest gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Heidi napisał:

:mur:Do Ciebie też wysłać ambulans:szydera: ? To już zakrawa na jakąś epidemię:d. Niestety mamy tylko jeden pojazd na stanie. W tej chwili ekipa szuka @Baśka powtarzająca się po okolicznych skrzyżowaniach:haha:.  Musiała gdzieś chyba w krzaki wpaść i się zaklinować. Co robić  teraz :szok:?

W sraki ...nie w krzaki . Obiad jadłam .Dobry - pięć razy w tygodniu jest dobry ...nawet bardzo .:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, geronimo napisał:

 Witam popołudniową porą,

Od rańca was czytam, podziwiam twórczość.

Kawy morze  juz wypiłem, teraz małe piwko i szykowanie obiadokolacji

Miłego spędzania czasu wam życzę:cześć2:

A tak generalnie to mam lekkiego doła.

Ja też mam lekkiego doła  po tym jak mnie "zdołowałeś" w temacie wyżywienia  Nawet ciastka sobie dzisiaj odmówiłam :smutek:z prywatnej piekarni :haha:Pogoda piękna ,wyjdż na spacerek albo chociaż na taras posiedzieć to zaraz wszystkie "zmory " pójdą precz :)Widzisz ja mam taki dobry wpływ na mojego podopiecznego,że chociaż starość mu dokucza to dzisiaj po obiadku winko sam mi zaproponował .Uśmiech na twarzy ,miłe i pogodne usposobienie i przyjazne nastawienie do ludzi mogą czasami zdziałać cuda ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, INEZ napisał:

Ja też mam lekkiego doła  po tym jak mnie "zdołowałeś" w temacie wyżywienia  Nawet ciastka sobie dzisiaj odmówiłam :smutek:z prywatnej piekarni :haha:Pogoda piękna ,wyjdż na spacerek albo chociaż na taras posiedzieć to zaraz wszystkie "zmory " pójdą precz :)Widzisz ja mam taki dobry wpływ na mojego podopiecznego,że chociaż starość mu dokucza to dzisiaj po obiadku winko sam mi zaproponował .Uśmiech na twarzy ,miłe i pogodne usposobienie i przyjazne nastawienie do ludzi mogą czasami zdziałać cuda ;)

Nie wiesz, ze pijane kobiety sa bardziej chetne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, INEZ napisał:

Ja też mam lekkiego doła  po tym jak mnie "zdołowałeś" w temacie wyżywienia  Nawet ciastka sobie dzisiaj odmówiłam :smutek:z prywatnej piekarni :haha:Pogoda piękna ,wyjdż na spacerek albo chociaż na taras posiedzieć to zaraz wszystkie "zmory " pójdą precz :)Widzisz ja mam taki dobry wpływ na mojego podopiecznego,że chociaż starość mu dokucza to dzisiaj po obiadku winko sam mi zaproponował .Uśmiech na twarzy ,miłe i pogodne usposobienie i przyjazne nastawienie do ludzi mogą czasami zdziałać cuda ;)

Ja tam mam zawsze przyjazne nastawienie do ludzi.

Ale jak byś straciła w ciągu jednego dnia 160k albo więcej to tyż byś miała lekkiego doła:książka: Narazie czytam przepisy prawne jak się przed tym obronić

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, geronimo napisał:

Ja tam mam zawsze przyjazne nastawienie do ludzi.

Ale jak byś straciła w ciągu jednego dnia 160k albo więcej to tyż byś miała lekkiego doła:książka: Narazie czytam przepisy prawne jak się przed tym obronić

:szok: co straciłeś ?160 k co to jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...