Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, 1bozka napisał:

a ja dziekuje  za poranne zyczenia .po tym mozna  poznac  charakter. Jestes super osoba bardzo bezposrednia mila i szkoda. ze Cie nie znam ale hmmm ktos powiedzial swiat jest maly. a jesli ktos czuje sie wylaczony to........trudno live ist brutal.....Masz ode mnie:cmok:

Świat jest globalną wioską....I jak ktoś chce się spotkać, to nic nie stoi na przeszkodzie...:cmok: A najłatwiej w DE....:szydera: Wszystko przed nami...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Świat jest globalną wioską....I jak ktoś chce się spotkać, to nic nie stoi na przeszkodzie...:cmok: A najłatwiej w DE....:szydera: Wszystko przed nami...:oklaski:

najpierw musi mnie Elzunia wypuscic ze swoich szpon...a im blizej mojego wyjazdu tym bardzie mnie kusi:szydera: stawka za moja osobe idzie w gore:szydera: zastanawiam sie po co Angolom  taka Polka ktora z wszystkiego sie smieje haha i  wszystkiego sie domaga:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:)Jakby cieplej....mhm....Podejrzane to jakieś:(

Dzien niby wolny ,ale muszę wartować bo fachman od rolatora ma przybyc w godzinach przedpołudniowych.

A śpik mnie bierze okrutny,czytałąm wczoraj do nie powiem któej godziny:)Nienormalna jestem,jak nic:)

Miłego dnia:)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, 1bozka napisał:

najpierw musi mnie Elzunia wypuscic ze swoich szpon...a im blizej mojego wyjazdu tym bardzie mnie kusi:szydera: stawka za moja osobe idzie w gore:szydera: zastanawiam sie po co Angolom  taka Polka ktora z wszystkiego sie smieje haha i  wszystkiego sie domaga:szydera:

Dobre pytanie....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha normalnie wczoraj mialam. Ogolnie ostatnimi czasy babcia chce zostawiac swiatlo wlaczone w jej pokoju, bo oglada tv. No i w zwiazku z tym musze czekac do 11w nocy zeby ona  wyogladala, bo nie ma normalnej lampki tylko takie swiecace cos. I pomyslalam, ze jako ze jestem w stanie gotowosci i musze czekac az ona skonczy zanim pojde spac, to policze sobie ta godzine i wspomnialam o tym siostrzencowi, on babce a ona do mnie z ryjem ze oszukac ich probuje. To juz zeby nie podsycac konfliktu powiedzialam, zeby nie liczyl w takim razie i ze to moj blad. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, makaroni napisał:

Ha normalnie wczoraj mialam. Ogolnie ostatnimi czasy babcia chce zostawiac swiatlo wlaczone w jej pokoju, bo oglada tv. No i w zwiazku z tym musze czekac do 11w nocy zeby ona  wyogladala, bo nie ma normalnej lampki tylko takie swiecace cos. I pomyslalam, ze jako ze jestem w stanie gotowosci i musze czekac az ona skonczy zanim pojde spac, to policze sobie ta godzine i wspomnialam o tym siostrzencowi, on babce a ona do mnie z ryjem ze oszukac ich probuje. To juz zeby nie podsycac konfliktu powiedzialam, zeby nie liczyl w takim razie i ze to moj blad. 

daj spokoj... Ty naprawde jestes grzeczna:donos:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, makaroni napisał:

Coz robic? Ja to bym najchetniej juz teraz stamtad wyjechala-.-

jesli Ci nie odpowiada tak zrob, albo prosze Cie badz stanowcza,nie mow ze musisz,powiedz ze jestes zmeczona i nie mozesz tak dlugo warowac.Jesli nie bedziesz stanowcza wykorzystaja Cie na maxa.Trudno cos doradzic ale oni widza czy mozna kims manipulowac. A moze tak po prostu trafilas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Teresadd napisał:

Aniu.Bo to już znużenie i nuda.Ale z drugiej strony wszystko przewidywalne.Uwierz mi ,że zatęsknisz za tym miejscem.

Sama teraz jadę do nowej Pdp.Liczę ,że uda się kilka razy pojechać jeśli mi tylko miejsce podpasuje.Zobaczę.Gdzieś jechać muszę.

Ja sama już nie wiem czego chcę. Z jednej strony stabilizacja, z drugiej w tym miejscu i w tej firmie więcej już nie zarobię. I to mnie frustruje. Chciałabym, a boję się.

Powodzenia w nowym miejscu. Znaczy, że do Kulki nie wracasz?

Edytowane przez aniao
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, aniao napisał:

Ja sama już nie wiem czego chcę. Z jednej strony stabilizacja, z drugiej w tym miejscu i w tej firmie więcej już nie zarobię. I to mnie frustruje. Chciałabym, a boję się.

Powodzenia w nowym miejscu. Znaczy, że do kulki ie wracasz?

Mam tak samo. Fajnie mi tutaj ale chciałoby się więcej zarobić....

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Mam tak samo. Fajnie mi tutaj ale chciałoby się więcej zarobić....

Chciałem se zobaczyć jak Ci wskakuje 18000...i doopa . Dwa razy wysiłek i nie ujrzałam . Trudno ...więcej nie będę ....ciekawska , bo palce bolą :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:dyskusja:. Tak so bie myślę  komu dzisiaj stempel na doopę przystawić  ? Kwaśno tu jakoś przez moment było , to cytrynowy wzorek myślę, że jest akurat  stempel.jpg.c25c56844cd7a2de38ba50e057ad5554.jpg.

Dla tych co uśmiech od rana na fasadzie mają mam i inny do zaoferowania 969814724_stempel1.jpg.d0b436b891766ee8dd391ebce9f6d704.jpg

Serdecznie i kwaśno Was podrawiam:tak2:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...