Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

23 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

eMJotka, Ty mnie nie strasz królikami! Ty lepiej sprawdź kiedy swiatowy dzień świnki jest, żebym znała date zakupu karmy, tfu! Kwiatków miało być:haha:

Szykuj karmę na styczeń a kwiatki na październik. :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszlam na wolnym rower wyprowadzic zeby se machnac troche dla zdrowia....obejrzalam stwierdzilam ze jest czysty i....poszlam do lasu....piekne idealne lasy na grzyby ii mnostwo zoledzi i kasztanow....no o lisciach nie wspomne...i zero grzyba.....

a zapakowalam a wszelki i nozyk i siateczke i rekawiczki nawet wzielam...i wielka kupa...NIC...

no dobra pooddychalam swiezym wozduchem...i tyle

siem witam poludniem wieczornym prawie...niektorzy juz kolacje szykuja inni maja wolne chwile....ja wygodnilam szoguna na zakupy ...zejdzie mu ze dwie godziny...mamluz...

troche mnie zaskoczyl wyglad babki....chyba pare kg jej ubylo....i bardzo duzo przesypia...w takim stanie w zasadzie nie da sie stwierdzic czy spi czy czuwa....ogolnie jest jej jakby..troche mniej....

hmmmm...trzeba o jakims werbungu powoli myslec...referencje itd.......bo listopad to taki specyficzny miesiac dla naszych pdb..podobnie jak marzec...lubia znikac..

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby nie zapomniec po co tu jestem...sie odmeleduje....wiecie euro na godzine leca...robota robota robota...

milego wieczoru jestem duchem z wami ....

w srodku tygodnia z alkoholem ostroznie prosze co najwyzej zimny leszek ....niekoniecznie z kaczka w pomaranczach.....siemtrzymajcie:cześć:

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Joy napisał:

Ja już na dzisiaj skończyłam :) Teraz lenistwo:oklaski:

Ty chyba nie w swoim domu jesteś :szok:. Każda z nas w PL musi łopatologię stosowaną uprawiać. Nie masz Ty @Joy za lekko ? My do De wracamy z odciskami na rękach, poździeranymi paznokciami, siniakami na kolanach, z łupiącym krzyżem. Jakaś inna jesteś !!! Może z innej gliny :o? Może nam jeszcze napisz, że nosisz koronę w domu i masz lokaja na wyłączność !!! !:przekleństwa:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...