Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, 1bozka napisał:

Witajcie  piękni i młodzi ludeczkowie :cześć: prawie wieczorowà porą.Moje baterie prawie naładowane,spotkanie z dawnymi znajomymi uskutecznione kawusia  shopping i tam takie różne inne :)... i jutro ........b.c:)

 

:oklaski: witaj ludziczku:cmok: shoping mi się  podoba,,spotkanie też,,:oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

Witajcie  piękni i młodzi ludeczkowie :cześć: prawie wieczorowà porą.Moje baterie prawie naładowane,spotkanie z dawnymi znajomymi uskutecznione kawusia  shopping i tam takie różne inne :)... i jutro ........b.c:)

 

Cyt. " Witajcie piękni i młodzi ......" ...Również Bożencjo Ciebie witam :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, sayonara 52 napisał:

Najchetniej strzelil by czlowiek po lapach, no ale nie wypada.

No nie wypada, musisz coś wyszukać do tych łapek dla PDP,,aby mogła popsuć ,,daj jej jakiś zegar,,tam wskazowki sobie będzie przestawiać,,albo jakąs szkatułkę z koralami,,już wiem,,różaniec daj,,:szok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

:oklaski: witaj ludziczku:cmok: shoping mi się  podoba,,spotkanie też,,:oklaski:

:zdrówko::cmok:oj tak lubię tu robić zakupy ciuchowe .Jest tu Primark tzn sklep dla Polaków i ceny dużo niższe niż w Polsce a jakość ok Wiem że w DE też jest ale jeszcze go nie odwiedzilam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, 1bozka napisał:

:zdrówko::cmok:oj tak lubię tu robić zakupy ciuchowe .Jest tu Primark tzn sklep dla Polaków i ceny dużo niższe niż w Polsce a jakość ok Wiem że w DE też jest ale jeszcze go nie odwiedzilam

Ja lubię wszędzie robić zakupy ,,tylko nie robię bo wszystko brzydkie:szok: ale trafia się coś tam ,,,wybredna jestem jak nie wiem co ,,np, spodnie mi się spodobały i aż 70 euro kosztowały,a tu rozmiar tylko L i z tyłka zjeżdzały zapięte i za krótkie jeszcze były,,dałam sobie spokój ,,trafię na inne,,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, 1bozka napisał:

:zdrówko::cmok:oj tak lubię tu robić zakupy ciuchowe .Jest tu Primark tzn sklep dla Polaków i ceny dużo niższe niż w Polsce a jakość ok Wiem że w DE też jest ale jeszcze go nie odwiedzilam

Uwielbiam Primarki a te niemieckie chyba lepsze nawet od angielskich. :oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jizass synek baci powiedzial.... bye ....halo jak to bye ja mam wole babcia siedzi i je kolacje i bedzie jadla jeszcze z godzine.... to co on oszalal z radosci ze jest free????:szok:  przeciez  ktos musi pomoc jej sie umyc i polozyc do lozka. Whats the Hell:szok:  to ja mam dzis free..znaczy mialam chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, foczka63 napisał:

Ja bym raczej powiedziała,dobrze że mają taką możliwość-nasze pokolenie nie miało a kto jak wyglądałoby dziś nasze życie gdyby te 30-40 lat temu granice stały otworem.Tego się juz nie dowiemy.

@foczka63jak mowil kiedys Walesa

nie bylo by komu zgasic swiatla:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ja rozumiem że dzisiaj jakaś padnięta jestem ale żeby połowa forum też była padnięta to już dziwne. :kopara:

Opitalaja się i tyle ;)....Już trochę spokojniejsza jestem ....Syneczek na parkingu waruje . Koledzy odpoczywajacy poinfornowani o złym samopoczuciu ....Szef z podmiana jutro dołączy ...a w poniedziałek piorunem do doktorów ....Przynajmniej tak mi przyrzekl ....ale chyba tym razem dotrzyma , bo to ostrzeżenie było ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

:szok: wszystko jasne:tak2: wez zobacz jaka ciekawska jestem,,

Ja to już się czuję jak dziecko w połowie czerwca :oklaski: Za chwilę zjeżdżam do Polski i niech mój zmiennik teraz pełni obowiązki dyrektora domu wariatów :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...