Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Bezpieczniejsze tak. Ale nie ma życia prywatnego. Krótki pobyt w kraju nie pomoże...

Tiaaa.....tydzień do dziesięciu dni w domu ....trzy tygodnie w trasie . Ojojoj....życie prywatne kwitnie ..jak jasny gwint ...No tak ...ale ile miejsc w Europie ujrzy ...tego nikt nie odbierze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Barbara48 napisał:

Barbarko, nie zazdraszczam :smutek:.

Przytulam Ciebie :serce:

Dzięki Basiunia :cmok:...aż tak mocno nie ściskaj :szydera:...Daję radę , ale od wczoraj popołudnia siedzę jak na igłach . Staram się nie myśleć ....co tam ...będzie dobrze , bo musi być !!!....Innej opcji nie ma ....

Są dwie możliwości : odziedziczenie po dziadku ( moim tacie ) lub ojcu....cukrzycy .....albo organizm wyczerpany do cna ...szczególnie po ostatnim postoju , kiedy biegał jak kot z pęcherzem i załatwiał swoje sprawy ...zajmował się dokończeniem tego co ja w domu zostawiłam ( wywózka moich gratów itp. )noo..za dużo jak na taki krótki czas ......Wiem , że będzie dobrze...odbierze go szef i....natychmiast na wszelakie badania ...I koniec z jazdami ...na spedycji też nieźle zarabiał ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był jakiś wypadek. Niedaleko jest przejazd kolejowy, słyszałam syreny a potem przyjechało kilka wozów strażackich, policja i karetka. Jednak wygląda na to że chyba nic poważnego chociaż ulica zamknięta, pociąg stoi na przejeździe a strażacy podłączyli wodę.

I co Wam powiem to Wam powiem. Może pięć osób stoi w pobliżu, nie ma zbiegowiska jak to u nas by było.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Maria Jolanta napisał:

co Wam powiem to Wam powiem. Może pięć osób stoi w pobliżu, nie ma zbiegowiska jak to u nas by było.

A czy któraś z tych 5 osób udzieliła pierwszej pomocy?

Czy byli tylko widzami? 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Pada deszczyk pada, raz padnie na kwiatek, raz padnie na ... grzybnię.

I niech sobie pada, byle grzybki rosły. :oklaski:

Nawet tydzień może popadać jeśli ma ochotę. Łaskawa jestem. :haha:

A jeszcze lepiej niech se pada do końca października ....a listopadowe noce niechaj ciepłe będą ......w miarę :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Wiej z tej roboty. Za młody jesteś, szkoda życia.

 

3 godziny temu, Barbara48 napisał:

O matulu, i do takiej gównianej roboty się zabrałeś?

Lepszej nie ma. Tu przynajmniej wiem za co pracuję, a w kraju 2 000 zł na rękę. Ani żyć się za to nie da, ani umrzeć, bo trochę szkoda.

Edytowane przez asna
  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, asna napisał:

 

Lepszej nie ma. Tu przynajmniej wiem za co pracuję, a w kraju 2 000 zł na rękę. Ani żyć się za to nie da, ani umrzeć, bo trochę szkoda.

A nie brałeś pod uwagę przenieść się na dłużej do DE ? Jesteś młody bystry chłopak , szkoda takiego fajnego wieku zamykać w czterech niemieckich ścianach . Znasz języki , masz doświadczenie i wiek przed  którym wszystkie drzwi stoją otworem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

A nie brałeś pod uwagę przenieść się na dłużej do DE ? Jesteś młody bystry chłopak , szkoda takiego fajnego wieku zamykać w czterech niemieckich ścianach . Znasz języki , masz doświadczenie i wiek przed  którym wszystkie drzwi stoją otworem 

Tęsknię za swoją małą ojczyzną. Nie wiem, czy chciałbym mieszkać w DE dłużej. Póki nie trafi się nic lepszego w Polsce, to będę jeździć.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...