Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, hawana napisał:

Nie sa tak swieze, jak moglyby byc. Wiadomo, ze leza.

Lubie salate . Nie da sie jej mrozic.

W koncu bez salaty mozna zyc, ale... co to za zycie.

Nie smarkaj się ,,dobrze że masz chodz zamrożone,,na zęby tylko uważaj,,,w innych miejscach nie mają nawet zamrażarki i ani świeżego ani starego,,bo wszystko schodzi na pniu,,,:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Noo...ujrzała też jak poodwijal cukierki z papierków i zawinął je w chusteczkę do nosa ....pierdacy trzy po trzy ...teraz dorwał się do mojej szklanki z wodą ...a niech se wypije..na zdrowie xd

 

Dobrze że nie chodzi z torebką bo byś się zdziwiła co można w niej znaleźć. :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Noo...ujrzała też jak poodwijal cukierki z papierków i zawinął je w chusteczkę do nosa ....pierdacy trzy po trzy ...teraz dorwał się do mojej szklanki z wodą ...a niech se wypije..na zdrowie xd

 

Basia a ile lat ma ten Twój demenzdziadzio?  a mówiłam ,że demencja jest śmieszna? obserwowac i się nie wychylac,,niech robi co chce,,:papieros: a fajki nie chce od Ciebie? :szok: 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sayonara 52 napisał:

@Mirelka1965tyyy nie podryguj bo ci pamek odpadniexd

Przypomniał mi się kawał o dwóch agrafkach co ida przez pustynię. Jedna mówi ufff. gorąco mi, a druga : to sie rozepnij. Jak @Mirelka1965 się spoci, to sie też rozepnie:haha:. Tylko co z pampka wypadnie:szok::haha: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, awe59 napisał:

Ja wzięłam czapkę i rękawiczki....tak na wszelki wypadek chociaż rowerkiem nie jeżdżę....:d

Muszę pójść Twoim śladem. Wezmę na drugi raz też czapkę, ale niewidkę :szydera: i rękawiczki bez trzeciego palca, bo coś ostatnio mi on za często się stawia skierowany w chmury:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Nie smarkaj się ,,dobrze że masz chodz zamrożone,,na zęby tylko uważaj,,,w innych miejscach nie mają nawet zamrażarki i ani świeżego ani starego,,bo wszystko schodzi na pniu,,,:o

Nie dasam sie.

Oczywiscie , ze nie zawsze salate i swieze owoce mam, bo nawet w domu nie zawsze mi sie chce isc, albo jechac.

Jednak wiecej pracuje, niz siedze w domu, wiec dlaczego z powodu niedbalosci o odpowiednie zywienie maja mi wypadac zeby i wlosy ?

W De mam wiecej czasu na kupowanie, wiec jak sa mozliwosci(tutaj pdp moge zostawic i wyjsc) to dlaczego mam nie dbac o zdrowie wlasne? Przy okazji moi pdp korzystaja.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hawana napisał:

Jednak wiecej pracuje, niz siedze w domu, wiec dlaczego z powodu niedbalosci o odpowiednie zywienie maja mi wypadac zeby i wlosy ?

żeby to nasi PDP wiedzieli,,:tak2:  ja zawsze w De dużo więcej jadłam owoców bo były w domu i był czas na owoce,,,a w Pl to utęsknione   mięsiwo i polskie jadło ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Cud się stał ...przed godziną ...

Elka wróciła z pracy ...powiedziałam jej , że tatko bardzo niespokojny ( czyt. upierdliwy ) i próbowała go zagadać ...nie dała rady ...Skinela mi głową , dając znak , że chce pogadać ....W kuchni i zakomunikowala mi " tata ma DEMENCJE i to od kilku dni widać , że szybko postępuje !" ....

Wreszcie dotarło ....

Jak w takim tempie zaskakują , to nie ma się co dziwić, że czystej rasy naród niemiecki jest na wymarciu:haha:. Zanim dojrzeją, to menopauza dopadła już grube niemieckie ślicznotki:szydera:i.... już po dzieciach O.o. Kolorowe trzeba przysposabiać:tak2: i udawać, że są blondaskami z niebieskimi oczętami:haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Blondi napisał:

Basia a ile lat ma ten Twój demenzdziadzio?  a mówiłam ,że demencja jest śmieszna? obserwowac i się nie wychylac,,niech robi co chce,,:papieros: a fajki nie chce od Ciebie? :szok: 

Niee...on nigdy nie palił ...jego żona namiętnie ....Kuźwa ...nie wyrabiam z nim !!! Elka wróci przed 21 a ten chce okiennice zamykać..zawsze ja zamykałam , ale pipka akkurat dzisiaj Na takie haki zaczepiła ...ja nie sięgam do nich ...a ten chce sam zamykać ...ledwie na nogach kilka sekund stoi ...Opierdzielam go równo , bo na chama chcę , żebym zawiozła go znów do sypialni , bo ON DA RADE ZAMKNAC ...no idzie ocipiec :mur:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Noo...ujrzała też jak poodwijal cukierki z papierków i zawinął je w chusteczkę do nosa ....pierdacy trzy po trzy ...teraz dorwał się do mojej szklanki z wodą ...a niech se wypije..na zdrowie xd

 

Czy to jest ta sama szklanka, w której moczyłaś wczoraj zęby:szok: :szydera:?

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Blondi napisał:

Co Ty jutro będziesz robił,,jak takie kondome zostawisz same sobie,,,ale my Cię obudzimy w nocy jutro,,będziesz miał zieloną noc:oklaski: uważaj,,forumowe aniołki zawitają do Ciebie,,nie ciesz się za bardzo ,z wolnego:szydera:

Dejta pokój. Już mnie córka PDP chciała wrobić w nachtdienst, bo ona nie umie tego urinalkondome założyć, żebym wstał w nocy, a najlepiej, żebym wziął wolne w niedzielę. Twardo powiedziałem, że jestem wyjeb... jak bezpiecznik i sobotę mam mieć wolną bez wstawania, bo potrzebuję się wyspać. A widać po pysku, że nie jest zadowolona. A ja nie będę brać dodatkowej szychty jak już nie wyrabiam...

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

żeby to nasi PDP wiedzieli,,:tak2:  ja zawsze w De dużo więcej jadłam owoców bo były w domu i był czas na owoce,,,a w Pl to utęsknione   mięsiwo i polskie jadło ,,,

Mialam roznych pdp, jedni dbali o to co jedza, inni nie. Wole tych, co wiedza i jedza, a jak nie, to o siebie i tak dbam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Niee...on nigdy nie palił ...jego żona namiętnie ....Kuźwa ...nie wyrabiam z nim !!! Elka wróci przed 21 a ten chce okiennice zamykać..zawsze ja zamykałam , ale pipka akkurat dzisiaj Na takie haki zaczepiła ...ja nie sięgam do nich ...a ten chce sam zamykać ...ledwie na nogach kilka sekund stoi ...Opierdzielam go równo , bo na chama chcę , żebym zawiozła go znów do sypialni , bo ON DA RADE ZAMKNAC ...no idzie ocipiec :mur:

a niech zamyka u siebie i się gotuje ,,ale trzeba pilnować biegacza ,,:tak2: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Blondi napisał:

Basia a ile lat ma ten Twój demenzdziadzio?  a mówiłam ,że demencja jest śmieszna? obserwowac i się nie wychylac,,niech robi co chce,,:papieros: a fajki nie chce od Ciebie? :szok: 

Masz rację, ja tak robię z PoP i mam święty spokój. Chce spać- niech śpi. Chce spacerować-niech spaceruje. Wczoraj wywiesiłam pranie, to chyba ze 40 razy zdejmowała je z suszarki, przenosiła suszarkę do pokoju, tam rozwieszała na nowo, zrobiła kurs do ogrodu i zuruck : po pranie, po suszarkę .......itd.. 

Nabiegała się wczoraj jak koń na gonitwie wielkiej partubickiej. Spała dzisiaj do 12:15.

No!! to mi sie podoba. Obiad, znowu spanie, wypad na zakupy, kolacja i finisz . Każdy siedzi w swoim pokoiku i ma zajęcia własne. Ja z Wami tutaj, a ona czyta w pustym zeszycie nie wiadomo co. Może sprawdza, czy linijki prosto biegną :oklaski:. Mi jest egal:tak2:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, hawana napisał:

2 godziny gralam z pdp w rummi.

O dziwo skupila sie na grze i nie meczyla rozmowa. Zmienniczka mowila, ze regul nie zna. Moim zdaniem zna, tylko jak mi  juz "wyszly" wszystkie klocki(bez skojarzen:haha:), czyli wg mnie koniec gry, to kazala mi dobrac nieodkryte i gra trwala dalej.

Nie sprawdzalam jak naprawde powinno byc.

Z Edytka i Heniusiem gralam tak, ze ten kto wylozyl wszystko,  to zwyciezal i konczyl gre. Pozostali dogrywali sie  tak samo.

A jak Ty grasz z pdp?

No pewnie....kto wylozy wszystkie klocki ten zwycięża....nie ma żadnego dobierania. Moja na szczęście zna zasady. Natomiast w warcaby....to jakaś masakra. Co ona wyprawia to brak słów.....:szydera: chinczyka dobrze opanowała i taką grę " memory " dla 5 latkow.....:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...