Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

"Pij ta kawa " ...chyba ? :szydera:

Noo...ja jeszcze na cugaska ...pauza pomalutku zbliża się ku końcowi ....Ino mi tam nie zacieszać ...dopiero po pauzie rozwinę skrzydła ....w klepaniu :szydera:

Mam nadzieję, że klepać będziesz po polsku? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, 1bozka napisał:

Qurczaki tak się zagadalam o wyższości kultury nad bytem ludzkim że zapomniałam o.....soli. Nie wiem w którym wątku to napiąć ale może ktoś pozyczy .. szczyptę.D

Oddam  obiecuje.:szok:

Taaa. oddasz, ale w drugim wcieleniu:szydera:. Znamy te numery Bruner>:(. Póżniej pójdziesz na łódkę i powiesz,że nic nie pamiętasz. Oczy wywalisz, usta otworzysz, za ugryzionym uchem @Maria Jolanta się podrapiesz, a ja może mam za Tobą iść w ślady :o. Co ?  Nie  nie  Bruner, powiem Ci jedno: sól w nadmiarze szkodzi :haha:. Możesz użyć tej do kąpieli, też słona jest :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Taaa. oddasz, ale w drugim wcieleniu:szydera:. Znamy te numery Bruner>:(. Póżniej pójdziesz na łódkę i powiesz,że nic nie pamiętasz. Oczy wywalisz, usta otworzysz, za ugryzionym uchem @Maria Jolanta się podrapiesz, a ja może mam za Tobą iść w ślady :o. Co ?  Nie  nie  Bruner, powiem Ci jedno: sól w nadmiarze szkodzi :haha:. Możesz użyć tej do kąpieli, też słona jest :szydera:

Ha a co ja babci powiem jak jej bąbelki nosem będą wychodzic:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, 1bozka napisał:

Ha a co ja babci powiem jak jej bąbelki nosem będą wychodzic:szydera:

Poradż jej,żeby stanęła do góry nogami :szydera: i bedzie ok.Może nie połapie się czy to aby one z nosa są:haha: 

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

No to kup tych krupnioków więcej. Będą na łódkę:szydera:

Ciynżko misja. Tutaj zamiast łoblec krupnioka w szczewo to dają ciulaty plastik. Jak siy łożra to nie chca plastiku maszkecić :szydera:

47 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

To nie będziesz zagryzać:szydera:

Ugryzie się w język :szydera:

39 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Ja też lecę. Po mysiemu. Czas zrobic natarcie na gary:$

A to jo mom szpulmaszynę :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, hawana napisał:

Dzien dobry mile ludki. Sprzataczka nie przyszla, do babci dzwonila, ale ona zapomniala mi powiedziec. 

Moj shopping poszedl sie gibac:(

I ...ojrasy w portfelu . Co się odwlecze ...to nie uciecze . Zdążysz wydać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, 1bozka napisał:

Ale Twoja szpulmaszyna nie będzie gotować:szydera:

I tu się mylisz. W jakimś quizie w tv widziałam że można ugotować np. pulpeciki w foliowym opakowaniu albo rybkę, albo zupkę. Wszystko oczywiście zapakowane. Niemcy to mają pomysły. :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, 1bozka napisał:

Ale Twoja szpulmaszyna nie będzie gotować:szydera:

Kuchnia śląska nie przypadła PDP do gustu więc teraz ma katering. Muter zawsze godoła, iże jeżech taki synek, kiery wszystko zmaszkeci. A jak patrzę na żarcie PDP to mi się odechciewa :szydera:

Edytowane przez asna
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

I ...ojrasy w portfelu . Co się odwlecze ...to nie uciecze . Zdążysz wydać ;)

Ale mi sie obiad w brzuszku drugi raz zagotowal. Z nerwow. Kurka, szparuje na mnie jak nic.Taka niekumata, ale swoje wie.

W dodatku nazarla sie wczoraj smietany na urodzinach a jest uczulona na laktoze. W kuchni mi przypomina co chwile. Mialam jej przypomniec przy gosciach, ale co to da, jak nie na rodzinach to i tak po kryjomu dojada to, czego nie moze. Przerabane mam:smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, asna napisał:

Kuchnia śląska nie przypadła PDP do gustu więc teraz ma katering. Muter zawsze godoła, iże jeżech taki synek, kiery wszystko zmaszkeci. A jak patrzę na żarcie PDP to mi się odechciewa :szydera:

A dla siebie gotujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...