Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy się chcą spotkać ,,zobaczyć i ponadawać na tych samych falach,,więc ja też sciągam swoją fajną sąsiadkę do siebie,,aby zobaczyla tą Bawarię,,gdzie jestem i jak jest pięknie,,w niedzielę już będzie,,załatwiam auto z Bla Bla car,, jeden telefon do swojej sąsiadki i już jest gotowa na nowe podróże,,zawsze tak było,,5 min, nam potrzeba było abysmy się wystroiły na disco,,fajne czasy,,no to szykują się nowe atrakcje,,zwiedzania i relaksowania, :hura: @fioletowa.mysz w sobotę następną będę w Bamberg, na dużym bardzo dużym przyjęciu gazetowym,,,,80 km od Wurzburga -szkoda że tak daleko,,żarcia kupa będzie jakie chcesz i gratis dla zaproszonych gosci,,ale ja jeszcze sąsiadke też zabiorę,,wiec mogę jeszcze kogos zabrac,, a co!!! :oklaski: @Mirelka1965 przciągnę też,,z tego Wurzburga,,

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Blondi napisał:

Wszyscy się chcą spotkać ,,zobaczyć i ponadawać na tych samych falach,,więc ja też sciągam swoją fajną sąsiadkę do siebie,,aby zobaczyla tą Bawarię,,gdzie jestem i jak jest pięknie,,w niedzielę już będzie,,załatwiam auto z Bla Bla car,, jeden telefon do swojej sąsiadki i już jest gotowa na nowe podróże,,zawsze tak było,,5 min, nam potrzeba było abysmy się wystroiły na disco,,fajne czasy,,no to szykują się nowe atrakcje,,zwiedzania i relaksowania, :hura: @fioletowa.mysz w sobotę następną będę w Bamberg, na dużym bardzo dużym przyjęciu gazetowym,,,,80 km od Wurzburga -szkoda że tak daleko,,żarcia kupa będzie jakie chcesz i gratis dla zaproszonych gosci,,ale ja jeszcze sąsiadke też zabiorę,,wiec mogę jeszcze kogos zabrac,, a co!!!  @Mirelka1965 przciągnę też,,z tego Wurzburga,,

Bamberg jest pięknym miastem. Koniecznie spróbuj tam piwka z wędzonego jęczmienia! Lokalny przsmak. Bardzo bym chciała Cię poznać ale nie dam rady. Chyba,że Ty się urwiesz na godzinkę lub dwie i przyjedziesz na kawusie. Byłoby super:oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Blondi napisał:

Wszyscy się chcą spotkać ,,zobaczyć i ponadawać na tych samych falach,,więc ja też sciągam swoją fajną sąsiadkę do siebie,,aby zobaczyla tą Bawarię,,gdzie jestem i jak jest pięknie,,w niedzielę już będzie,,załatwiam auto z Bla Bla car,, jeden telefon do swojej sąsiadki i już jest gotowa na nowe podróże,,zawsze tak było,,5 min, nam potrzeba było abysmy się wystroiły na disco,,fajne czasy,,no to szykują się nowe atrakcje,,zwiedzania i relaksowania, :hura: @fioletowa.mysz w sobotę następną będę w Bamberg, na dużym bardzo dużym przyjęciu gazetowym,,,,80 km od Wurzburga -szkoda że tak daleko,,żarcia kupa będzie jakie chcesz i gratis dla zaproszonych gosci,,ale ja jeszcze sąsiadke też zabiorę,,wiec mogę jeszcze kogos zabrac,, a co!!! :oklaski: @Mirelka1965 przciągnę też,,z tego Wurzburga,,

8 godzin temu, fioletowa.mysz napisał:

Dzień dobry. Poczytałam was trochę z doskoku, nawet zdarzyło mi się z deko uruchomić pod wpływem tejże lektury. Przyanajmniej wiem,że żyje:szydera:

Z miłych spraw to pojutrze sobota!! I jedna rozczochrana gadzina przyjedzie ku mienia! Ciesze się jak nie wiem co!!:oklaski:

 

22 minut temu, Blondi napisał:

Wszyscy się chcą spotkać ,,zobaczyć i ponadawać na tych samych falach,,więc ja też sciągam swoją fajną sąsiadkę do siebie,,aby zobaczyla tą Bawarię,,gdzie jestem i jak jest pięknie,,w niedzielę już będzie,,załatwiam auto z Bla Bla car,, jeden telefon do swojej sąsiadki i już jest gotowa na nowe podróże,,zawsze tak było,,5 min, nam potrzeba było abysmy się wystroiły na disco,,fajne czasy,,no to szykują się nowe atrakcje,,zwiedzania i relaksowania, :hura: @fioletowa.mysz w sobotę następną będę w Bamberg, na dużym bardzo dużym przyjęciu gazetowym,,,,80 km od Wurzburga -szkoda że tak daleko,,żarcia kupa będzie jakie chcesz i gratis dla zaproszonych gosci,,ale ja jeszcze sąsiadke też zabiorę,,wiec mogę jeszcze kogos zabrac,, a co!!! :oklaski: @Mirelka1965 przciągnę też,,z tego Wurzburga,,

i 86 km do mnie

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Bamberg jest pięknym miastem. Koniecznie spróbuj tam piwka z wędzonego jęczmienia! Lokalny przsmak. Bardzo bym chciała Cię poznać ale nie dam rady. Chyba,że Ty się urwiesz na godzinkę lub dwie i przyjedziesz na kawusie. Byłoby super:oklaski:

Piffka już tam piłam i to nie jedno , a jadłam też już tam trochę,,Jest tam ,w Bamberg jestem często,,nawet nie wiedziałam ,że Bamberg odwiedze tyle razy i tam będe,,a sklepy obskoczone na maxa,,piwo z jakiś piwnic , ja same piwa z piwnic piję ,,chodz za bardzo nie przepadam jesc i zapijac piwem,,ale czasami,,,:hura:Dorwę Ciebie ,,nie bój żaby,,,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Piffka już tam piłam i to nie jedno , a jadłam też już tam trochę,,Jest tam ,w Bamberg jestem często,,nawet nie wiedziałam ,że Bamberg odwiedze tyle razy i tam będe,,a sklepy obskoczone na maxa,,piwo z jakiś piwnic , ja same piwa z piwnic piję ,,chodz za bardzo nie przepadam jesc i zapijac piwem,,ale czasami,,,:hura:Dorwę Ciebie ,,nie bój żaby,,,

Chyba się nawet nie boję Ciebie Blondasku:p

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

A teraz idę się poprzytulać, do mojego rózowego Pana Zająca. Dobranocki:cześć:

Ja też smaruję w bety,,ale jeszcze mam :papieros:, dopić to co zaczęłam,,łaznia czeka , do betów mam daleko,,ale przed pólnocą zdążę,,-tak myśle,,pa buziaczki Wszytkim -spokojnych snów:spioch:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...