Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Dzień dobry. Poczytałam was trochę z doskoku, nawet zdarzyło mi się z deko uruchomić pod wpływem tejże lektury. Przyanajmniej wiem,że żyje:szydera:

Z miłych spraw to pojutrze sobota!! I jedna rozczochrana gadzina przyjedzie ku mienia! Ciesze się jak nie wiem co!!:oklaski:

hejka:cześć: to sie uczesz przynajmniej:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Dzień dobry. Poczytałam was trochę z doskoku, nawet zdarzyło mi się z deko uruchomić pod wpływem tejże lektury. Przyanajmniej wiem,że żyje:szydera:

Z miłych spraw to pojutrze sobota!! I jedna rozczochrana gadzina przyjedzie ku mienia! Ciesze się jak nie wiem co!!:oklaski:

Oj bidulko , musisz  czuć się bardzo samotna , skoro cieszysz sie z odwiedzin taaakiego małpiszona :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, awe59 napisał:

Co i raz sprawdzam czy babka nie spadła......Ale w pozycji półleżącej grzecznie czyta....:oklaski:

I co to za przerwa ,,jak trzeba czuwac , tak masz zawsze? mialam nieraz w mojej przerwie jakieś wyskoki ,,wypad  do  rodziny, czy inne spotkania moich PDP,ale na szczęscie raz kiedy się trafiało,,przecież ta pauza to nasz ukochany czas ,,ale idzie przeżyć ,,co nie co , doglądnąc :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baśka powtarzająca się a ja czytam,że Ty znowu u doktorka:( myślałam,że tam już nie wrócisz,a jednak jesteś,,podziwiam Ciebie, bo mnie by już taka Elka na oczy nie zobaczyła,,jeszcze wstawanie w nocy ,,sucha niedziela , i takie tam inne ordynatorowanie ,,mówię stanowczo NIE. ale Ty jesteś anioł i dasz radę, :cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, violka napisał:

Nie mam spokoju w domu moim :d ciągle ktoś wchodzi , po niemiecku  bez zapowiedzi  :haha:

Bo u nas wpada się ,,albo się zastanie albo nie,spontan nieraz najlepszy,,Wszyscy się cieszą z Twojego przyjazdu,,lecą zobaczyć czy jesteś cała, wiesz jak kobieta jest w domu to całkiem inaczej , normalnie słoneczko wróciło,rozjasniło całe mieszkanko, wprowadziło trochę radosci ,itd,  :oklaski: a teraz ciesz się urlopem,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Bo u nas wpada się ,,albo się zastanie albo nie,spontan nieraz najlepszy,,Wszyscy się cieszą z Twojego przyjazdu,,lecą zobaczyć czy jesteś cała, wiesz jak kobieta jest w domu to całkiem inaczej , normalnie słoneczko wróciło,rozjasniło całe mieszkanko, wprowadziło trochę radosci ,itd,  :oklaski: a teraz ciesz się urlopem,,

Obejrzałam sobie dzisiaj dokładnie mój domek i raczej mam wątpliwości czy chłopaki będą sie cieszyć z powrotu słoneczka do domu jak moja wypoczęta gębula zacznie mówić głośno o tym co oczy niestety dostrzegły :haha:Muszę zrobić jakąś rozgrzewkę , bo zaraz pierwszy wróci z pracy :ostrzegam::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, violka napisał:

Obejrzałam sobie dzisiaj dokładnie mój domek i raczej mam wątpliwości czy chłopaki będą sie cieszyć z powrotu słoneczka do domu jak moja wypoczęta gębula zacznie mówić głośno o tym co oczy niestety dostrzegły :haha:Muszę zrobić jakąś rozgrzewkę , bo zaraz pierwszy wróci z pracy :ostrzegam::szydera:

Wiesz mus to mus:ostrzegam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...