Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Jak nadejdzie taki dzień, że się skuję....to przyznam się głośno...z heroldowym obwieszczeniem dazu...:szydera:  Ale nurtuje mnie jeszcze jedna myśl...jak ty skuty być musiałeś, że obcą babę na plecach targałeś...:szydera:

A ja się nie przyznam za nic w świecie się nie przyznam:szydera::święty: że się tak ...wymelduje że świadomości mej

Edytowane przez 1bozka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babcia sobie zażyczyła położyć się na łóżku ogrodowym.....proszę bardzo....omiotłam pajęczyny, wyczyscilam, poduchę położyłam, kocyk pod nóżki żeby miała trochę wyżej, poduszeczka pod glowkę, gazeta do ręki, okulary na nos....A ja w pokoju na nasluchu czy się tam nie wierci i żeby nie spadła.....A miałam taki cudny plan, że po obiedzie sobie 2 H pośpię....I plan poszedł się....teges.....:mur:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, awe59 napisał:

Babcia sobie zażyczyła położyć się na łóżku ogrodowym.....proszę bardzo....omiotłam pajęczyny, wyczyscilam, poduchę położyłam, kocyk pod nóżki żeby miała trochę wyżej, poduszeczka pod glowkę, gazeta do ręki, okulary na nos....A ja w pokoju na nasluchu czy się tam nie wierci i żeby nie spadła.....A miałam taki cudny plan, że po obiedzie sobie 2 H pośpię....I plan poszedł się....teges.....:mur:

Mój też poszedł się...ten-teges...>:( Miałam mieć całe popołudnie wolne...poszaleć...zakupy przedwyjazdowe poczynić.. i....coopa....nikto nie je doma i zostałam sama z Grafinią...>:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Poczytałam was trochę z doskoku, nawet zdarzyło mi się z deko uruchomić pod wpływem tejże lektury. Przyanajmniej wiem,że żyje:szydera:

Z miłych spraw to pojutrze sobota!! I jedna rozczochrana gadzina przyjedzie ku mienia! Ciesze się jak nie wiem co!!:oklaski:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, awe59 napisał:

Babcia sobie zażyczyła położyć się na łóżku ogrodowym.....proszę bardzo....omiotłam pajęczyny, wyczyscilam, poduchę położyłam, kocyk pod nóżki żeby miała trochę wyżej, poduszeczka pod glowkę, gazeta do ręki, okulary na nos....A ja w pokoju na nasluchu czy się tam nie wierci i żeby nie spadła.....A miałam taki cudny plan, że po obiedzie sobie 2 H pośpię....I plan poszedł się....teges.....:mur:

Na drugi raz zostaw te pajęczyny w spokoju! Miałaby towarzystwo a tak padło na Ciebie:haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

Dzień dobry. Poczytałam was trochę z doskoku, nawet zdarzyło mi się z deko uruchomić pod wpływem tejże lektury. Przyanajmniej wiem,że żyje:szydera:

Z miłych spraw to pojutrze sobota!! I jedna rozczochrana gadzina przyjedzie ku mienia! Ciesze się jak nie wiem co!!:oklaski:

Tylko nie rozczochrana...:haha: Uczesana inaczej...:szydera: I jak ona się cieszy...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...