Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Afryka napisał:

Wpłynąłem na suchego przestwór oceanu.... jedźmy ,nikt nie woła.:szydera:....no to matura z polskiego na celujący ,a z matematyki.... mam dyskalkulię , tylko papier na to mnie się zapodział.:p :szydera:

 

Maturzyści ,morfiniści , demenciaki ,alkoholiki ...? A i jedna " porządna" dewotka ....no taki obrazek się wyłania ,po uzupełnieniu lektury ....:szydera: :szydera: :szydera:

 

I gdzie ja mam sie w tym towarzystwie odnalezc? Chyba wsrod tych maturzystow,wielokrotnie zdajacych:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Rozumiała po angielsku, czy ruski przekład? :haha:

Pierelke wylowilam i po cichutku czytam sobie. Juz mi powietrza brakuje, te refereny ciagle powtarzajace sie  mnie draznia>:( O rozumieniu to nawet mowy nie ma w takim stanie ducha.

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Uważaj , bo Ci się krupniok przyjara ...:szydera:

Weź no Ty se te nowe okularki  załóż , nie żyduj ,bo wzrok Ci się pogorszy i wólkiennówki trza będzie wyciepnąć ,a drogaśne były....nie krupnioki mnie się jarają ,tylko grzanki do bruschetty ...kolację szykuję .:p :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Na Uniwersytecie Trzeciego Wieku? :szydera:

Ty, a co Ty masz do Uniwersytetu Trzeciego Wieku?>:(

Kurde czasami tam mam zajęcia z mojej dziedziny:)

Nic w tym śmiesznego kurde, wiesz jakie fajne studenty przychodzą.

Tylko zaliczyć nie ma co:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, geronimo napisał:

Ty, a co Ty masz do Uniwersytetu Trzeciego Wieku?>:(

Kurde czasami tam mam zajęcia z mojej dziedziny:)

Nic w tym śmiesznego kurde, wiesz jakie fajne studenty przychodzą.

Tylko zaliczyć nie ma co:szydera:

Nie mam nic...sama będę uczestniczyć...chyba...o ile mnie jakaś Al'ka albo Demka nie dopadnie...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...