Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, ORIM napisał:

w kapitalizmie to zjadasz dwa jajka na bekonie na sniadanie ,wskakujesz do swojego forda i jedziesz pracowac dla kapitalisty ktory cie wykorzystuje. W socjaliżmie wciszkasz dwa jaja w spodnie,jedziesz zatłoczonym autobusem pracowac w fabryce której jestes współwłaścicielem

Wyzysk, panie...wyzysk...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

No co...gały wywalasz...znowu...:haha:Szczuje nas Moderator...agituje...indoktrynuje..zachęca jak może...to i Orim się chce przyłączyć do takiego słodkiego klubiku...:haha:

Co Ty nie wierzę @ORIM w życiu się nie zapisze ,droczy się tylko  jak to facet:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Heidi napisał:

Witam:dyskusja:.

My codziennie korzystamy z you tube i zesrawiw dla dzieci: Sing Kinderlider.

Razem śpiewamy, udajemy zwierzęta. Śmiechu pełna gęba. Pop pomino Pf4 i kosmicznej demencji , psmieta sliwa piosenek. Córki płaczą jak widzą jej doskonałą zabawę. 

Wczoraj odkr6ylam nowe dobre kawałki na : plaplartdeutches Volkslied. 

Powiem, że sama wpadłam w uwielbienie:haha: tych naszych cidziebnycb wycieczek w świat muzyki i niemieckich  szlagierów. Chyba mi już też odbiło:szydera:

 

 

@Heidi tez mam swietne wspomnienia zwiazane z muzyka dla PDP.

Chora byla od 4 lat na Al, ja bylam z nia 5 lat.

Wracaly jej wspomnienia, duzo mowila, skafds pojawialy sie slowa dawno zapomniane.

To najlepsza terapia.

Szkoda ze moja niemuzykalna, choc nie ma AL.

N arazie nie wierci mi dziury w brzuchu  o ,,unterhaltug,,

ani zebym nauczyla sie grac w Rumi.(czy jak mu tam)

Ja jej proponowalam karty, tysiac, oczko, albo kierki.

Ona nie.

To i ja nie.

 

A swoja droga  po przeczytaniu  epopeji o kupie.

Wiem co bedzie nastepnym tematem jak pdp zechce unterhaltungxd

 

bedzie o kupie!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dlatego zostawiłam 2 tys. z których według umowy będzie się ze mną rozliczał ( szef- wujek synowej ) i mamy spisaną kwotę końcową ....Rozumiem , że coś może wyskoczyć " pomiędzy " ...liczę się z tym , alee ...ekipa o tym nie wie i tak ma być . Forsę zostawiłam dlatego , że wszystkie kleje -sreje ...karton gipsy będzie kupował tam , gdzie ma rabaty ....a co z tego wyniknie ...nie mam pojęcia ...Na razie jestem nastawiona pozytywnie ...Na wk..nerwy mam jeszcze czas .

@Baśka powtarzająca się daj ci panie Borze(;)

zmiescic sie w ichnim kosztorysie.

No moze znajomi nie orzna.

Mnie kilka lat temu  z 25 tys zrobilo soe prawie 30, tys.

Cholera ekipa policzyla stare worki ,do ktorych pakowali gruz jako nowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, sayonara 52 napisał:

@Baśka powtarzająca się daj ci panie Borze(;)

zmiescic sie w ichnim kosztorysie.

No moze znajomi nie orzna.

Mnie kilka lat temu  z 25 tys zrobilo soe prawie 30, tys.

Cholera ekipa policzyla stare worki ,do ktorych pakowali gruz jako nowe

Wszystko możliwe ...Czasem znajomi też orzna . Pozostało tylko czekać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, sayonara 52 napisał:

@Baśka powtarzająca się daj ci panie Borze(;)

zmiescic sie w ichnim kosztorysie.

No moze znajomi nie orzna.

Mnie kilka lat temu  z 25 tys zrobilo soe prawie 30, tys.

Cholera ekipa policzyla stare worki ,do ktorych pakowali gruz jako nowe

Kilkanaście lat temu robiłam gruby remont z przestawianiem ścian i nowymi instalacjami. Koszt 100 % więcej niż planowany. :mur:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Moderator napisał:

Tak. Wybór był między mną i mną. Wygrałam bezwzględną większością głosów. Dziękuję wszystkim, którzy na mnie głosowali. Najwięcej głosów oddał Admin. :))))))))))))))))))))))))))))))))))

@Moderator czy NAPRAWDE wiekszosc opowiedziala sie za utworzeniem klubow?

Jak to ma wygladac,

Jedni biora zabawki i ida do innej piaskownicy?

A innym wara?

Czemu sluza te podzialy?

A moze nieswiadomie bierzemy udzial w jakims badaniu socjologicznym???

Kiedys juz bylam na takim forum, gdzie okazalo sie ,ze jestesmy bez naszej wiedzy i zgody traktowani jako obiekty badan.

Obawiam sie deja-vu.

Tylko ,zdaje sie, jestesmy jako spolecznosc postawieni pod sciana?

Polecenie idzie od gory

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



Sprawdź: SYMULATOR WYNAGRODZEŃ Ranking agencji Oferty pracy ZARABIAJ WIĘCEJ! Katalog agencji

O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 12 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 360 tysięcy postów w ponad 30 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji naraz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...