Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Afryka napisał:

A za mną połowa fajnego dnia ...szybka godzina w lesie i.... zastanawiam się czy Was znowu podkur....:haha: 

Wiem, wiem :oklaski:, gdzie ich szukać : w opolskiem najwięcej wg mapy2018 dla  grzybiarzy

Wrześniowe grzybobranie nad morzem Na puste koszyki nie narzekają grzybiarze z woj. pomorskiego. W lasach pojawiły się grzyby- podgrzybki, krawce i prawdziwki. Są tez kurki i maślaki. 

też pomorskim ostrzą nożyki i szykują wiadra :

Czytaj więcej: https://expressilustrowany.pl/gdzie-na-grzyby-2018-mapa-w-ktorych-regionach-polski-sa-grzyby-sprawdz-gdzie-sie-wybrac-na-grzyby-18092018/ar/13343461

Tyle wam napiszę . Ktoś :haha:kto niebawem zjeżdża do PL, nie będę pokazywać palcem, będzie mial frajdę z grzybobrania i ręce urobione po pachy :szydera:. Powodzenia. Nazdbierajcie też dla nas. Gotowe słoiki pod adresik proszę podesłać. Za kuriera już sama zapłacę :mur:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Wiem, wiem :oklaski:, gdzie ich szukać : w opolskiem najwięcej wg mapy2018 dla  grzybiarzy

Wrześniowe grzybobranie nad morzem Na puste koszyki nie narzekają grzybiarze z woj. pomorskiego. W lasach pojawiły się grzyby- podgrzybki, krawce i prawdziwki. Są tez kurki i maślaki. 

też pomorskim ostrzą nożyki i szykują wiadra :

Czytaj więcej: https://expressilustrowany.pl/gdzie-na-grzyby-2018-mapa-w-ktorych-regionach-polski-sa-grzyby-sprawdz-gdzie-sie-wybrac-na-grzyby-18092018/ar/13343461

Tyle wam napiszę . Ktoś :haha:kto niebawem zjeżdża do PL, nie będę pokazywać palcem, będzie mial frajdę z grzybobrania i ręce urobione po pachy :szydera:. Powodzenia. Nazdbierajcie też dla nas. Gotowe słoiki pod adresik proszę podesłać. Za kuriera już sama zapłacę :mur:

Uwielbiam zbierac ... Dzieki za podpowiedz ...:żółw:  I zaraz zapraszam .... 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dziękuję Ci dobra kobieto za duchowe wsparcie :szydera:

Ja Cię tylko oswajam z nieuchronnym ...ale być może się mylę i z Ciebie lepsza księgowa niż ze mnie .:cmok:...ale jedno Ci powiem ,te wszystkie majstry i fachowce to zbiesiły się okrutnie i na przyzwoitym materiale ( według naszych informacji) nie chcą pracować.:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, Heidi napisał:

Wiem, wiem :oklaski:, gdzie ich szukać : w opolskiem najwięcej wg mapy2018 dla  grzybiarzy

Wrześniowe grzybobranie nad morzem Na puste koszyki nie narzekają grzybiarze z woj. pomorskiego. W lasach pojawiły się grzyby- podgrzybki, krawce i prawdziwki. Są tez kurki i maślaki. 

też pomorskim ostrzą nożyki i szykują wiadra :

Czytaj więcej: https://expressilustrowany.pl/gdzie-na-grzyby-2018-mapa-w-ktorych-regionach-polski-sa-grzyby-sprawdz-gdzie-sie-wybrac-na-grzyby-18092018/ar/13343461

Tyle wam napiszę . Ktoś :haha:kto niebawem zjeżdża do PL, nie będę pokazywać palcem, będzie mial frajdę z grzybobrania i ręce urobione po pachy :szydera:. Powodzenia. Nazdbierajcie też dla nas. Gotowe słoiki pod adresik proszę podesłać. Za kuriera już sama zapłacę :mur:

Nawet tego palucha nie wystawiaj...dobrze ci radzę...:szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

Ja Cię tylko oswajam z nieuchronnym ...ale być może się mylę i z Ciebie lepsza księgowa niż ze mnie .:cmok:...ale jedno Ci powiem ,te wszystkie majstry i fachowce to zbiesiły się okrutnie i na przyzwoitym materiale ( według naszych informacji) nie chcą pracować.:haha:

Dlatego zostawiłam 2 tys. z których według umowy będzie się ze mną rozliczał ( szef- wujek synowej ) i mamy spisaną kwotę końcową ....Rozumiem , że coś może wyskoczyć " pomiędzy " ...liczę się z tym , alee ...ekipa o tym nie wie i tak ma być . Forsę zostawiłam dlatego , że wszystkie kleje -sreje ...karton gipsy będzie kupował tam , gdzie ma rabaty ....a co z tego wyniknie ...nie mam pojęcia ...Na razie jestem nastawiona pozytywnie ...Na wk..nerwy mam jeszcze czas .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...