Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, 1bozka napisał:

no co TyO.o na pewno nie 

Watpie by dotarlo ...One sa jakies ograniczone ...mialam taka sztele ze corka tak matke poila .... gdy ta usta zamknela ..bo ilez mozna pomiescic ...wylalo sie wszystko na sweter i podkoszulke ... Miala pielucho majtki nie pampersy ..wiec wszystko nogawkami wyplywalo ... Tez stanelam ... i oswiadczylam ze wyjezdzam .... bo stwierdzila ze nie mam prawa dyskutowac ..ona placi i to ona mowi co mam robic ...

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, anna5826 napisał:

Watpie by dotarlo ...One sa jakies ograniczone ...mialam taka sztele ze corka tak matke poila .... gdy ta usta zamknela ..bo ilez mozna pomiescic ...wylalo sie wszystko na sweter i podkoszulke ... Miala pielucho majtki nie pampersy ..wiec wszystko nogawkami wyplywalo ... Tez stanelam ... i oswiadczylam ze wyjezdzam .... bo stwierdzila ze nie mam prawa dyskutowac ..ona placi i to ona mowi co mam robic ...

to u mnie w druga strone wogole sie nikt babcia nie interesuje,,chyba o niej zapomnieli:szydera: 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ muszę być na posterunku z babcią więc postanowiłam spędzić dzień z babcią....muzycznie haha i tanecznie UPS m moja ulubiona bachata już widziała:szydera: oczywiście w lapusiu:szydera: Bila brawo haha teraz Modern Talking:szydera::szydera: zapodalam ..qurczaki Nie wiedziałam że tyle przyjemności jej tym sprawie MUZYKA leczy i jest dobra na wszystko:d

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, 1bozka napisał:

to u mnie w druga strone wogole sie nikt babcia nie interesuje,,chyba o niej zapomnieli:szydera: 

Ciesz sie ze spokoju .... bo takie naloty rodzinne sa czesto meczace ... do mnie wpadali robili zdjecia lekow.... ktore od dawna brala ..czulam sie jak idiotka ..ktora chce im matke otruc....

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, anna5826 napisał:

Ciesz sie ze spokoju .... bo takie naloty rodzinne sa czesto meczace ... do mnie wpadali robili zdjecia lekow.... ktore od dawna brala ..czulam sie jak idiotka ..ktora chce im matke otruc....

:szok: wiesz ja mam taką zasadę że nie wydaje się w zbędna  dyskusję z rodziną..od tego jest agencja .Kazdą ale to naprawdę każda sprawę dotycząca nieprawidłowości zgłaszam mailowo i telefonicznie.I jeszcze nigdy mi nie odmówili wyjaśnienia

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, 1bozka napisał:

A co na to agencja Twoja??

A co ma do tego moja agencja ? ...To ja mam ustaloną " tygodniówkę " ...warunki socjalne i inne duperele . Pomoc agencji polega na tym , że załatwia nam urzędowe sprawy ....w razie jakichkolwiek problemów interweniuje ....załatwia nowe miejsce pracy itp. ....O ile ktoś nie potrafi wywalczyć coś z rodziną to , jeśli zgłosi - agencja wkracza ....A ten mój problem to jest MÓJ problem i jak nic nie wskóram to wtedy zgłoszę w agencji ....Obadamy ...mam jeszcze czas . ...Jeszcze jedno : to wymóg agencji , że za każde dodatkowe ( ponad jeden raz )nocne wstawanie rodzina ma płacić 5 e....wymogiem agencji są pauzy i dni wolne ....jeżeli rodzina nie może zapewnić jednego dnia wolnego w tygodniu , czy jak w moim przypadku dwóch półdniówek to ma obowiązek płacić dodatkowe 50 e za każdy brak wolnego ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, 1bozka napisał:

Bila brawo haha teraz Modern Talking:szydera::szydera: zapodalam ..qurczaki Nie wiedziałam że tyle przyjemności jej tym sprawie MUZ

Witam:dyskusja:.

My codziennie korzystamy z you tube i zesrawiw dla dzieci: Sing Kinderlider.

Razem śpiewamy, udajemy zwierzęta. Śmiechu pełna gęba. Pop pomino Pf4 i kosmicznej demencji , psmieta sliwa piosenek. Córki płaczą jak widzą jej doskonałą zabawę. 

Wczoraj odkr6ylam nowe dobre kawałki na : plaplartdeutches Volkslied. 

Powiem, że sama wpadłam w uwielbienie:haha: tych naszych cidziebnycb wycieczek w świat muzyki i niemieckich  szlagierów. Chyba mi już też odbiło:szydera:

 

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

Witam:dyskusja:.

My codziennie korzystamy z you tube i zesrawiw dla dzieci: Sing Kinderlider.

Razem śpiewamy, udajemy zwierzęta. Śmiechu pełna gęba. Pop pomino Pf4 i kosmicznej demencji , psmieta sliwa piosenek. Córki płaczą jak widzą jej doskonałą zabawę. 

Wczoraj odkr6ylam nowe dobre kawałki na : plaplartdeutches Volkslied. 

Powiem, że sama wpadłam w uwielbienie:haha: tych naszych cidziebnycb wycieczek w świat muzyki i niemieckich  szlagierów. Chyba mi już też odbiło:szydera:

 

 

I tu się z Tobą zgadzm śmiechu co nie miara:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, 1bozka napisał:

:szok: wiesz ja mam taką zasadę że nie wydaje się w zbędna  dyskusję z rodziną..od tego jest agencja .Kazdą ale to naprawdę każda sprawę dotycząca nieprawidłowości zgłaszam mailowo i telefonicznie.I jeszcze nigdy mi nie odmówili wyjaśnienia

Zglaszalam inne problemy ...dot kasy ... a w sprawie lekow stalam z boku i patrzylam co bedzie sie dzialo dalej ....  Zrobili zdjecia i cisza ... Gdyby byly pytania ... jakies obiekcje to tak ...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, awe59 napisał:

Tej Elce coś się w głowie popitoliło....wskazane jest dużo płynów w ciągu dnia a nie na noc....A ona tyle piję na noc ? Na pewno nie.

I to jej wywaliłam ...Dziś ma wolne ....ogrody wykosiła ...teraz dyma za mnie dyżur i ...ćwiczy tatusia , czego ja wczoraj odmówiłam kategorycznie ....a niech se ćwiczy ....a poddziera się na niego , że aż mi go szkoda :haha:...ja swoją robotę wykonałam ...wyduszowany ...pościelowe w pralce popitala ....później do suszarki i wieczorem oblec świeże ....To też moje postanowienie , że pościel będę zmieniała w środy a nie w soboty duszowane , bo w soboty mam wolne pół dnia i nie będę biegała do południa jak kot z pęcherzem , żeby jak nadejdzie godzina wolności nie mieć ochoty na wyjście ....Nooo...a tiepier se z Wami posiedzę .....tylko błagam ...nie rzucajcie się tak na moją szyję z racji , że z Wami będę ...nie duście :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A co ma do tego moja agencja ? ...To ja mam ustaloną " tygodniówkę " ...warunki socjalne i inne duperele . Pomoc agencji polega na tym , że załatwia nam urzędowe sprawy ....w razie jakichkolwiek problemów interweniuje ....załatwia nowe miejsce pracy itp. ....O ile ktoś nie potrafi wywalczyć coś z rodziną to , jeśli zgłosi - agencja wkracza ....A ten mój problem to jest MÓJ problem i jak nic nie wskóram to wtedy zgłoszę w agencji ....Obadamy ...mam jeszcze czas . ...Jeszcze jedno : to wymóg agencji , że za każde dodatkowe ( ponad jeden raz )nocne wstawanie rodzina ma płacić 5 e....wymogiem agencji są pauzy i dni wolne ....jeżeli rodzina nie może zapewnić jednego dnia wolnego w tygodniu , czy jak w moim przypadku dwóch półdniówek to ma obowiązek płacić dodatkowe 50 e za każdy brak wolnego ....

O widze ze i na teren Niemiec wkracza wolny dzien ??? A to sie chwali ... malymi kroczkami Niemcy musza sie nauczyc ze nie jestesmy 24 /dobe ....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, 1bozka napisał:

:szok: wiesz ja mam taką zasadę że nie wydaje się w zbędna  dyskusję z rodziną..od tego jest agencja .Kazdą ale to naprawdę każda sprawę dotycząca nieprawidłowości zgłaszam mailowo i telefonicznie.I jeszcze nigdy mi nie odmówili wyjaśnienia

No taaa...dziad swoje ...pop swoje :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

@Baśka powtarzająca się jedyny ratunek to przeliczać nocne pobudki na farby albo kafle. :haha:

Oczywiście żartuję bo ja musiałabym potem przespać pół dnia żeby funkcjonować....

A żebyś wiedziała , że teraz przeliczam ...Materiały zostały zakupione i spoczywają w domostwie mym ...Teraz przeliczam na zapłatę za wykonanie usługi :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...