Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, Heidi napisał:

Dzień dobry dzieciaki. Tu mama. Strasznie, kiedy nie mogę Was kontrolować z wpisami. Mam całe 112 stron do nadrobienia :szok:. Czy Wy się w końcu lekcjami zajmiecie ? Świadectwa tuż, tuż, czas na poprawki kto się lenił przez ostatni czas !!! Skończyć moi natychmiast z tym disco polo, narkotykami i Mickiewicza zakuwać proszę, albo Słowackiego. Macie jeszcze pól godziny na plotki, a potem do biurek mi zasiąść !!! 

No....!!!!! 

:oklaski::hura::oklaski: , to sobie chwilę porządziłam:trele:. Chwila z netem i człowiekowi odbija:papieros:

Lekcje odrobione...chyba...jakoś tak to leciało...Demenclandio...Ojczyzno moja...ktoś zajumał mi zdrowie...i na na głos opowie, kiedym cię stracił, jakem się bogacił...:szydera:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Lekcje odrobione...chyba...jakoś tak to leciało...Demenclandio...Ojczyzno moja...ktoś zajumał mi zdrowie...i na głos to powie, kiedym cię straci, jakem się bogacił...:szydera:

Mirelka Kochanowska wypisz wymaluj. Gdzie zes nam byla moja droga Mirello?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, geronimo napisał:

Na mnie to juz nie działa, rozruzniam kiedy potrzebuje czegoś to woła halo,teszta krzyków to jego choroba, najgorzej było pierwszy tydzień, czytaki zysk dla kasy chorych to nie wiem, on ma prywatne ubezpieczenie i zwracają mu za leki i wszystko związane z chorobą 100% Zysk to ma apteka i fabryka produkująca to

Miesięcznie płace gotówką żywa 650eurasków:)

no to ladny pieniadz...my z reguly tyramy na taka sumke pol miesiaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...