Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Upał 30 stopni a Kasieńka chce mi pożyczyć swetr bo pewnie mi zimno w koszulce. :szydera:

Jakoś tak tu mam że dni mijają szybko, dużo luzu więc pewnie dlatego. 

U mnie dni też szybko mijają ....alee....jeśli przeczytacie w gazetach ....może i w tv pokażą , że jakaś profesjonalna ...empatyczna opiekunka dokonała morderstwa ....to będzie o mnie ....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolny dzien migusiem zleciał.Gorąc niemożebny,w cieniu jeszcze 28.....Ale w sumie to trzeba się z ciepełka cieszyć bo po niedzieli juz będzie chłodniej i chłodniej i chłodniej:( 

Foka z lasu objuczony jak wielbłąd wrócił,grzybów od zarypania :)A zadowolony,he he :)Ja też  ,bo czyścić to nie lubię:)

 

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, foczka63 napisał:

Wolny dzien migusiem zleciał.Gorąc niemożebny,w cieniu jeszcze 28.....Ale w sumie to trzeba się z ciepełka cieszyć bo po niedzieli juz będzie chłodniej i chłodniej i chłodniej:( 

Foka z lasu objuczony jak wielbłąd wrócił,grzybów od zarypania :)A zadowolony,he he :)Ja też  ,bo czyścić to nie lubię:)

 

 

Powiedz Foce żeby dla mnie też nazbierał grzybków. :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo klepaczki i klepacze ,,u mnie też było skwarnie ,,lato wraca do nas, właśnie w taki ukrop sobie zafundowałam farbeczkę na włoski,,teraz jestem biała ,biała,,:1410_nail_care_tone1: ,i inne przyjmności,,jak mam pachnieć to będe pachnieć,,,ale ja jestem uniwersal ,,jak robota to robota i wystrojona inaczej ,,ale do sklepu idę jak milion dolarów,,tak mi dzisiaj powiedział słodziak,,ale do garów poszlam w białej sukience i gotowałam spaghetti ,,cala sukienka w pomaranczowych kropkach,,a niech to! ale mam środki ratujące i się już moczy,,

ostatnio zabrałam z domu bardzo starą sukienkę , ma chyba z 20 lat, ale dobry material i latowa,na szerszych ramiączkach i co o dziwo? dzisiaj robiłam przymiarkę ,,wlazłam w nią,tylko trochę brakuje luzu,,ale nischt zu tragisch ,,ubiorę następnym razem przed obiadem:hura:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

U mnie dni też szybko mijają ....alee....jeśli przeczytacie w gazetach ....może i w tv pokażą , że jakaś profesjonalna ...empatyczna opiekunka dokonała morderstwa ....to będzie o mnie ....:szydera:

O kurde,,,no co Ty Barbarko? :haha:Nie wierzę....

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Upał 30 stopni a Kasieńka chce mi pożyczyć swetr bo pewnie mi zimno w koszulce. :szydera:

Jakoś tak tu mam że dni mijają szybko, dużo luzu więc pewnie dlatego. 

Mnie też szybko mijają, prawie zaraz do domu jadę :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy :d.... melduję,że żyję ,do lasu biegam i przerabiam dary boru...ale tego co naklepaliście w życiu nie przerobię .:haha:

Miłego dnia Mordecki 

IMG_20180918_080430_640.JPG

Prześliczne i moje najulubieńsze grzybki,,od razu zapach mam ich ,,smażone na masełku,,marzenie moje,nawet kupic tutaj nie można, w Pl kupowalam przy drodze jak jechałam,,malutki pojemniczek za 20 zl, ale warto było,, Ja tutaj obchodzę km lasów i zero grzyba, ale chyba przez to ,że jest sucho,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, foczka63 napisał:

Wolny dzien migusiem zleciał.Gorąc niemożebny,w cieniu jeszcze 28.....Ale w sumie to trzeba się z ciepełka cieszyć bo po niedzieli juz będzie chłodniej i chłodniej i chłodniej:( 

Foka z lasu objuczony jak wielbłąd wrócił,grzybów od zarypania :)A zadowolony,he he :)Ja też  ,bo czyścić to nie lubię:)

 

 

Muszę do teściowej zadzwonić :d.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, foczka63 napisał:

Wolny dzien migusiem zleciał.Gorąc niemożebny,w cieniu jeszcze 28.....Ale w sumie to trzeba się z ciepełka cieszyć bo po niedzieli juz będzie chłodniej i chłodniej i chłodniej:( 

Foka z lasu objuczony jak wielbłąd wrócił,grzybów od zarypania :)A zadowolony,he he :)Ja też  ,bo czyścić to nie lubię:)

 

 

:oklaski: ale pięknie pachnie za to też,,czytam o grzybach i zaraz zwariuję ,,wielbłądy wracają z lasów, wreszcie nastały lepsze czasy w Pl, :hura:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

U mnie dni też szybko mijają ....alee....jeśli przeczytacie w gazetach ....może i w tv pokażą , że jakaś profesjonalna ...empatyczna opiekunka dokonała morderstwa ....to będzie o mnie ....:szydera:

Muszę przywrócić Cie do porządku Aniołku:szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...