Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, aniao napisał:

Dzięki za dobre słowo. Ja nie powinnam jeść chleba i "klusków", bo jak zacznę to robię się coraz bardziej głodna. W domu było nas czworo i mama "doganiała" kopytkami, makaronem, szarymi kluskami. Do dziś mi nic więcej do szczęścia nie potrzeba, no ewentualnie jeszcze czekoladę :szydera:. Nie jem wędlin, niewiele mięsa, trochę ryb. Ilości nie są duże, ale widocznie za duże. Spróbuję ograniczyć chleb i zobaczymy.

Co do Moniki Honory to specjalnie założyłam facebooka żeby się zapisać do grupy, ale to jakaś pomyłka. Facebooka nie ogarniam. Zawsze mówiłam, że nie mam kominka to co ja za zdjęcia wrzucę? Muszę jeszcze oblukać ten Fb i zdecydować czy chcę tam być. Pozdrawiam

Musisz tam być.  Jest powiedzenie: kogi mie ma na FB, ten nie żyje :tak2:.

Znalazlam kiedyś portfel męski z dokumentami i kasą.  Właściciela znalazlam na FB właśnie. FB można wykorzystać na 1000 sposobów :oklaski:.  Wcalw nie musisz do niego wrzucać kominka, może być dymiący piec węglowy albo porsche sąsiada:szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, aniao napisał:

Dzięki za dobre słowo. Ja nie powinnam jeść chleba i "klusków", bo jak zacznę to robię się coraz bardziej głodna. W domu było nas czworo i mama "doganiała" kopytkami, makaronem, szarymi kluskami. Do dziś mi nic więcej do szczęścia nie potrzeba, no ewentualnie jeszcze czekoladę :szydera:. Nie jem wędlin, niewiele mięsa, trochę ryb. Ilości nie są duże, ale widocznie za duże. Spróbuję ograniczyć chleb i zobaczymy.

Co do Moniki Honory to specjalnie założyłam facebooka żeby się zapisać do grupy, ale to jakaś pomyłka. Facebooka nie ogarniam. Zawsze mówiłam, że nie mam kominka to co ja za zdjęcia wrzucę? Muszę jeszcze oblukać ten Fb i zdecydować czy chcę tam być. Pozdrawiam

Musisz tam być.  Jest powiedzenie: kogi mie ma na FB, ten nie żyje :tak2:.

Znalazlam kiedyś portfel męski z dokumentami i kasą.  Właściciela znalazlam na FB właśnie. FB można wykorzystać na 1000 sposobów :oklaski:.  Wcalw nie musisz do niego wrzucać kominka, może być dymiący piec węglowy albo porsche sąsiada:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

image.png.a8e092e8a1abab9b8df82e57a22fcbe8.png:oklaski::oklaski::oklaski:

Melduję , że pani ze Słowacji , okazała się świetną babką , ale nawet mnie zagadałaby na śmierć :szydera:

A teraz życzę Wam spokojnej pracy :cmok: i do poklepania jutro wieczorem :d

Violka szybkiej i bezpieczniej podróży. 

Urlopu cudownego:serce:.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, foczka63 napisał:

Kluseczki kocham:)Czekoldy nie jadam z rozsadku bo juz na sam widok mam zgagę:)Mięsko ,szyneczka musowo:)Schudłam od lipca prawie 7kg już ,ale jakby przypadkiem,tzn.nic specjalnie nie robiłam,samo zejszło ze mnie:)Ale jak już tak,to sie pilnuję bo szkoda by było tych zrzuconych kg.

FB oblukaj,czy ja Cię aby w znajomych nie mam?:)

Nie masz. Mam tylko męża i dzieci :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za dobre słowa.

Jestem już w domu. Zabieg mimo znieczulenia nieprzyjemny i trochę bolesny.

Ubezpieczenie ok.

Obandażowana ciasno jestem, z żelowym kompresem na cycku ;)  Muli mnie spanie.

 

@aniao, Ty chyba pisałaś o ZUS-ie?

Sprawdzam zawsze ubezpieczenie i jestem pewna. Tym razem to wyjatkowa sytuacja- zmiana firmy, przez co zmiana płatnika, jedni wyrejestrowali, drudzy dopiero zarejestrują.

Dziś 30-ty dzień od wyrejestrowania, więc ubezpieczenie jeszcze ważne, ale byłam niepewna tego, od kiedy ZUS liczy ten okres karencji, bo jeśli od dnia wypowiedzenia, to dziś byłby 31 dzień i doopa.

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, foczka63 napisał:

Skandaliczne niedopatrzenie to jest!

Facebook od trzech dni mam :szydera:. Żaden nick, najprawdziwsze imię i nazwisko, na razie się rozglądam. Nie bardzo jarzę o co w tym biega. Jedno co mi się rzuciło na oczy, to znajomi z poprzedniego miejsca zamieszkania bardzo się postarzeli. Zameldowałam mężowi, a on na to, że my też :szydera:. Jakoś człowiek siebie, czy męża tego samego od prawie 30 lat nie widzi. Czas do roboty.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Basiaim napisał:

 

 

@aniao, Ty chyba pisałaś o ZUS-ie?

Sprawdzam zawsze ubezpieczenie i jestem pewna. Tym razem to wyjatkowa sytuacja- zmiana firmy, przez co zmiana płatnika, jedni wyrejestrowali, drudzy dopiero zarejestrują.

Dziś 30-ty dzień od wyrejestrowania, więc ubezpieczenie jeszcze ważne, ale byłam niepewna tego, od kiedy ZUS liczy ten okres karencji, bo jeśli od dnia wypowiedzenia, to dziś byłby 31 dzień i doopa.

 

Na przyszłość pisałam. Idzie się do ZUS i mniej lub bardziej miła pani zakłada internetowy dostęp do indywidualnego konta. To samo w NFZ. Nie chce mi się nazw szukać. Potem można sprawdzić z domu ile agencja składek wpłaciła itp. To samo z NFZ widzisz ile kosztowała wizyta u specjalisty, co wchodziło w jej skład, ile ubezpieczyciel dopłacił do lekarstw. Tak dla siebie, warto to mieć. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, violka napisał:

image.png.a8e092e8a1abab9b8df82e57a22fcbe8.png:oklaski::oklaski::oklaski:

Melduję , że pani ze Słowacji , okazała się świetną babką , ale nawet mnie zagadałaby na śmierć :szydera:

A teraz życzę Wam spokojnej pracy :cmok: i do poklepania jutro wieczorem :d

Violuś, cudnego leniuchowania na łonie rodziny :cmok:...i natury tyż .:cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...