Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Maria Jolanta napisał:

No nie wiem, nie wiem. Sama przyznaje się że preferuje styl uliczny. :szydera:

Ale aż tak!? Nie powiesz mi ,że popitala w kreszowym dresiku!? :szydera:... ostatnio taki widziałam w Egipcie ,ale robił za burkini i spowijał ciało jednej muzułmanki ... przecudnej urody był ,taki fiolecik :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, hawana napisał:

Czyli konczysz turnus, jedziesz na oparach...

Coś Ty Hawa ...na oparach ? ....Po komnatach śmiga ( czyt. ostatnio kusztyka ) ....do baszt luknie ....i taka cała jej praca ...Rozleniwiła się jak nieboskie stworzenie ...w domu popracuje ...wreszcie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaski :haha: i euraski :szydera:  a może funciaki dla Was co kto woli.Obiadek zrobiony babcia wcina az sie uszy trzęsą.Jeszcze krótki shopping i wolne popołudnie!!  Wczoraj przypadkiem spotkałam opiekunkę z Polski jeśli będzie miała czas to może kawusią się podelektujemy  albo cus??:szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Coś Ty Hawa ...na oparach ? ....Po komnatach śmiga ( czyt. ostatnio kusztyka ) ....do baszt luknie ....i taka cała jej praca ...Rozleniwiła się jak nieboskie stworzenie ...w domu popracuje ...wreszcie :szydera:

Raz po raz do lodki zajrzy, ale tam posucha wielka i opary rozwialo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, 1bozka napisał:

Witaski :haha: i euraski :szydera:  a może funciaki dla Was co kto woli.Obiadek zrobiony babcia wcina az sie uszy trzęsą.Jeszcze krótki shopping i wolne popołudnie!!  Wczoraj przypadkiem spotkałam opiekunkę z Polski jeśli będzie miała czas to może kawusią się podelektujemy  albo cus??:szydera:

Najciekawsze w tym jest , to cuś:szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Czy Wam też ktoś przestawia zegarki w czasie pauzy i kradnie godzinkę ?

Zawsze ....Właśnie mojej godzinkę już zajumano ....Czas na górkę ....ale najpierw cugasek ....przed obiadem ....i później po ...niczym musztarda ...obiedzie :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

Żeby tylko w czasie pauzy, i żeby tylko zegarki,mnie na urlopie ktoś notorycznie w kalendarzu grzebie ...co rusz  mi dzień ginie.:haha:

" Zgubiłem dzień i nie wiem , gdzie się podział ....

szukam go ...wołam go ...wróć mój dniu ....".....

O ...i już se nucę ...:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, foczka63 napisał:

 

Noooo,się naskrobałam z rańca,że łoooo

To teraz dzień dobry wsiem:):):)

Dzięki za dobre słowo. Ja nie powinnam jeść chleba i "klusków", bo jak zacznę to robię się coraz bardziej głodna. W domu było nas czworo i mama "doganiała" kopytkami, makaronem, szarymi kluskami. Do dziś mi nic więcej do szczęścia nie potrzeba, no ewentualnie jeszcze czekoladę :szydera:. Nie jem wędlin, niewiele mięsa, trochę ryb. Ilości nie są duże, ale widocznie za duże. Spróbuję ograniczyć chleb i zobaczymy.

Co do Moniki Honory to specjalnie założyłam facebooka żeby się zapisać do grupy, ale to jakaś pomyłka. Facebooka nie ogarniam. Zawsze mówiłam, że nie mam kominka to co ja za zdjęcia wrzucę? Muszę jeszcze oblukać ten Fb i zdecydować czy chcę tam być. Pozdrawiam

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Czy Wam też ktoś przestawia zegarki w czasie pauzy i kradnie godzinkę ?

Witam:dyskusja:

Tak, tylko nie wiem jak to nazwać: pyta sie mija Pop czy z nią idę. ja naturalnie, ze tak, zresztą jak zawsze. Mówię usiądź u poczekaj az się ubiorę. Wracam, ona słodko śpi. I teraz mam pytanie: czy to był moj czas pracy, czymoja pauza?:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, aniao napisał:

Dzięki za dobre słowo. Ja nie powinnam jeść chleba i "klusków", bo jak zacznę to robię się coraz bardziej głodna. W domu było nas czworo i mama "doganiała" kopytkami, makaronem, szarymi kluskami. Do dziś mi nic więcej do szczęścia nie potrzeba, no ewentualnie jeszcze czekoladę :szydera:. Nie jem wędlin, niewiele mięsa, trochę ryb. Ilości nie są duże, ale widocznie za duże. Spróbuję ograniczyć chleb i zobaczymy.

Co do Moniki Honory to specjalnie założyłam facebooka żeby się zapisać do grupy, ale to jakaś pomyłka. Facebooka nie ogarniam. Zawsze mówiłam, że nie mam kominka to co ja za zdjęcia wrzucę? Muszę jeszcze oblukać ten Fb i zdecydować czy chcę tam być. Pozdrawiam

Kluseczki kocham:)Czekoldy nie jadam z rozsadku bo juz na sam widok mam zgagę:)Mięsko ,szyneczka musowo:)Schudłam od lipca prawie 7kg już ,ale jakby przypadkiem,tzn.nic specjalnie nie robiłam,samo zejszło ze mnie:)Ale jak już tak,to sie pilnuję bo szkoda by było tych zrzuconych kg.

FB oblukaj,czy ja Cię aby w znajomych nie mam?:)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...