Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, fioletowa.mysz napisał:

Dzień dobry! Od rana łupie mnie głowa, za oczami, przed oczami oraz pomiędzy. No ale funkcjonować jakoś trzeba. Zaserwowałam sobie rożne prochy i czekam na efekty jak na zmiłowanie. 

Poza tym muszę się pożalić,ze mojej podopiecznej odbija i to naprawdę porządnie. Miewałą od przypadku do przypadku rzuty szparowania, co bywało irytująco zabawne. Na przykład wylączała pralkę w połowie programu. Zainteresowała się po co ja się kąpię dwa razy dziennie. A to resztki z zębów wylizała,żeby żaden kąsek sie nie zmarnował...Takie tam pierdolety. No ale dzisiaj przeszłą samą siebie a nawet chyba ze dwie rodziny chytrych Niemiaszków. Otóż po honorowym oddaniu moczu, po osuszeniu rozklapciochy dwoma listeckami papieru dupnego, postanowiła owe listeczki odkładać na półeczkę pod lustrem, w celu osuszenia i ponownego użycia. Bo przeciez to tylko ciutke mokre jest. W zadnym razie brudne. Nie powiem, z deko mnie przymurowało, ale tylko na chwilkę. :haha:

Upraszam więc szanowne towarzystwo, aby związało mi kończyny, zarówno górne jak i dolne, bo obawiam się,że czyjaś głowa dzisiaj spaść musi!

@fioletowa.mysz ale sie usmialam!!!

I smieszno i straszno.

Ale ,wiesz mnie zastanawia, ze PDP podcieraja sie listeczkiem papieru:kopara:

To czlowiek ,ktory przezyl walke o papier toaletowy, jak rzucili, zamiast ten drogocenny towar oszczedzac, szasta nim w prawo i lewo ;)))

Starzy ludzie tak maja z tym szparowaniem.

Matka kolezanki suszyla lub wycinala pampki,.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Serdeńka....:cześć3: O poranku siorbię sobie...kawusię siorbię.....i nawet się wyspałam....:oklaski:Weny do pisania nie mam, ale może po drugiej fajeczce wróci....:haha: Tymczasem się przywitam...1139203739_Dziedobrywtorek.jpg.7e1c5dce6699edc0a31020453fc62163.jpg...i poczekam na przypływ...wszystkiego...w szczególności kasiorki...:szydera: Miłego dzioneczka wam i sobie życzę...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Wszyscy mówią, że będzie ostra zima i to chyba prawda, bo ja ciągle głodna jestem i chociaż ograniczam swoje zapędy to tyję i tyję. Za nami maraton urodzin i nie powiem coś tam skubnęłam, ale żeby od razu tyle na wadze skoczyło???? Muszę od nowa wziąć się za siebie, bo mnie endokrynolog a gabinetu wygoni. Poza tym czeka mnie mały zabieg chirurgiczny i chirurdzy też patrzą krzywym okiem na nadwagę. Ostatnio zainteresowała mnie Monika Honory i jej zupomania. Trochę się nad tym zastanawiam, bo przeszłam dietę dr Dąbrowskiej, ale po powrocie do normalnego jedzenia, wiadomo co się stało. Nie nazywam tego efektem jo-jo, bo to po prostu jest moja głupota. w domu jemy kolację o 17 i jest ok. Tu jem kolację jak szanowna rodzinka się oddali czyli po 20. Czasami jeszcze wciągnę coś słodkiego na poprawę humoru i mam efekty. Jak sobie radzicie z nadmiarem czasu i chęcią na podjadanie? Ja czasami myślę, że jestem uzależniona od cukru. Cukier mnie uspokaja jak jestem poirytowana. Palenia nie zacznę, wodę staram się pić, ale spaceruję w nocy po 3 razy do WC, a dom ze 150 metrów na jednym poziomie i z mojego aneksu mam kawałeczek po zimnym korytarzu. Jak się nie ustawisz to d... z tyłu. 

Miłego dnia.

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, aniao napisał:

Monika Honory i jej zupomania.

Swego czasu tez mnie zainteresowała,ale.....jak jej ksiązek nie kupisz ,to nigdzie nie znajdziesz przepisów i nikt na grupie ci nie poda. to raz a dwa gdybym osobiscie poznałą kogoś ,kto stosował i zadziałało i nie było jo jo. to bym może dała się skusić a tak...Dla mnie ta Honory to czysty biznes nic więcej.

Podjadanie,niezaleznie od godziny kolacji-tu ok 19ej,w domu jak mi się przypomni albo wcale,to jest to z czym dzielnie walcze od lat:)Żeby nie żreć słodyczy.bo tez za mną wiecznie chodzą ,jem owoce i piję wodę.Wstaje w nocy raz na szczęście,więc jakoś ujdzie.Ze słodyczy jem tylko miętówki,reszcie odpuściłam:)Popijam w ciągu dnia ziołową herbatkę.Trochę zmieniłąm swoje menu.Prawie nie jem pieczywa.Rano 2 łyżki mieszanki płatków orkiszowojaglano owsianych z 2 łyżkami jogurtu i kawa-to mi wystarcza spokojnie do obiadu o 12ej/tu/.Obiadowe jedzenie normalnie,ale rzadko coś smażonego plus sok warzywny na popitkę., o 15ej kawa/w domu nie piję raczej/,czasem łyzka lodów albo 3-4 sucharki z ciemnego pieczywa/REWE/ Kolacja-2 kromki pieczywa,małe z czym akurat jest i po 20ej owoc plus pice cały cas w ciągu dnia ,herbatka,woda z sokiem jabłkowym pół na pół,maślanka albo kefir Kalinka.Czasem oczywiście zapędzęsię wieczorem w strone lodówki ,ale raczej po szyneczkę jak coś słodkiego:)

Nie jest to żadna dieta ,gdyż tym słowem się brzydzę od zarania:)Tak mniej więcej sie odżywiam i powiem,że tu jest to duzo łatwiejsze niż w domu,głównie za względu na regularne posiłki:)Nic więcej tu w kierunki odchudzania nie robię,bo teren mocno pagórkowaty a tego nie cierpię:(W domu rower i spacery po plaży.

Na słodkie zachciewajki ponoć tabsy z chromem dobre,ale nie sprawdzłam na sobie.

Noooo,się naskrobałam z rańca,że łoooo

To teraz dzień dobry wsiem:):):)

Edytowane przez foczka63
  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy :d.... melduję,że żyję ,do lasu biegam i przerabiam dary boru...ale tego co naklepaliście w życiu nie przerobię .:haha:

Miłego dnia Mordecki 

IMG_20180918_080430_640.JPG

Muszę w kajeciku zapisać że Cię nie lubię. Żeby nie zapomnieć. :szydera:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...