Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, awe59 napisał:

Mnie się raz zdażyło.....te dwa listki.....:szydera:

Chyba tym starym ludziom to zostało z czasów wojny, żeby nic nie marnować....jedzenia bo był głód....A o luksusie podcierania się mieciutkim papierem toaletowym można było pomarzyć......:d

Tobie też się zda rz yło ????...Koniec świata ....idę siku lepiej :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, geronimo napisał:

Ano był,był jeszcze ma mnie się na życie

Pochwała diety, nagły skok ciśnienia spowodowała zupka  z dyni

Została wykluczona z jadłospisu:)

http://www.poradnikzdrowie.pl/zywienie/co-jesz/dynia-wartosci-odzywcze-i-wlasciwosci-lecznicze-dyni_40037.html

Rozdzialik nt RR mnie zaskoczył.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

 

Upraszam więc szanowne towarzystwo, aby związało mi kończyny, zarówno górne jak i dolne, bo obawiam się,że czyjaś głowa dzisiaj spaść musi!

Rozklapiocha genialna :oklaski:. Co do szparowania to może być objaw demencji. Miałam zastępstwo , gdzie podopieczna nie pozwalała prać , pampers nosiła po 3-4 dni, a kaloryfery ustawiała na 0 w zimie. Zakupy robiła córka na bogato, a w sprawie oszczędności mamusi kazała mi robić rundkę za mamusią i kaloryfery na 5, pranie jak się położy nastawiać, tylko z pampersem się nie dało, bo była samoobsługowa. Córka mi powiedziała, że mama nigdy nie musiała oszczędzać, nikt nie czyha na jej majątek, bo jedynaczka dobrze sytuowana, ale jej się po 90 ubzdurało, że musi żyć oszczędnie. Fajnie wspominam to miejsce.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz wyjdę z siebie i stanę obok :mur: Przed chwilką dzwoniła prawna z pytaniem czy mogę zostać tutaj troszkę dłużej , ponieważ dostała umowę z agencji , której nie może podpisać , ponieważ na niej widnieje , że opiekunka będzie pracować 14 godz dziennie , i chcą mieć umowę na cały rok 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Barbara48 napisał:

Dzisiaj obiad z niespodzianką :szydera:, prąd wysiadł w domu. 

Zrobię kanapki i popijemy wodą. 

A miało być Spagetti. 

Nowa receptura gotowania makaronu 

makaron włożyć do ust, usiąść się na słońcu, odczekać chwilę, nie podawać na talerzach :trele:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Zaraz wyjdę z siebie i stanę obok :mur: Przed chwilką dzwoniła prawna z pytaniem czy mogę zostać tutaj troszkę dłużej , ponieważ dostała umowę z agencji , której nie może podpisać , ponieważ na niej widnieje , że opiekunka będzie pracować 14 godz dziennie , i chcą mieć umowę na cały rok 

A mówiłas że jesteś pozytywnie nastawiona do życia:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

Zaraz wyjdę z siebie i stanę obok :mur: Przed chwilką dzwoniła prawna z pytaniem czy mogę zostać tutaj troszkę dłużej , ponieważ dostała umowę z agencji , której nie może podpisać , ponieważ na niej widnieje , że opiekunka będzie pracować 14 godz dziennie , i chcą mieć umowę na cały rok 

Ha, ha , a dopiero co wspominałaś , że opiekunka będzie z ....Agencja24.pl  jak lalka na baterię duracell. Czynna 24 godziny na dobę:p . Tylko ciebie mi żal i Twoją połówkę -.-

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, violka napisał:

Zaraz wyjdę z siebie i stanę obok :mur: Przed chwilką dzwoniła prawna z pytaniem czy mogę zostać tutaj troszkę dłużej , ponieważ dostała umowę z agencji , której nie może podpisać , ponieważ na niej widnieje , że opiekunka będzie pracować 14 godz dziennie , i chcą mieć umowę na cały rok 

Myśl pozytywnie ...Policz do ...trzystu :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...