Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, Blondi napisał:

,te ich maszynki do mięsa to jak wszędzie umyte szmatą,,może już ta śmierdzącą ,,a fujj co ja piszę,,dlatego ja lubię kupic mięso

?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

Witam klepaczy -wszystkich na forum:oklaski: 

@lucyna.beata na mnie stoiska mięsne i brak rękawiczek działa jak płachta na byka,,nie mogę patrzeć na ręce które biorą mięso czy wędliny a potem pieniądze itd. kroi pani mięso i wkłada do bułeczki i tak bez rękawiczek wszystko,,od razu mi sie nie dobrze robi,,czy tutaj nie ma sanepidu? w Polsce nie wyobrażam sobie aby tak bez rękawiczek panie pracowały ,,od razu posypały by się uwagi od strony klientów, a mi to na końcu języka siedzi aby zwrócić uwagę ,gdzie ma rękawiczki,,,te ich maszynki do mięsa to jak wszędzie umyte szmatą,,może już taką śmierdzącą ,,a fujj co ja piszę,,dlatego ja lubię kupic mięso  i zmielic w domu,ale to w Pl,,tutaj w De to nie ma mody na mielenie w domu,,tutaj maszynek nie mają,,kupują zmielone  mięso w sklepie , tak samo jest na stoiskach piekarniczych ,,bułki podaje bez rękawiczek ,,masakra jakas ,,ale trzeba to przeżyc ,

,te ich maszynki do mięsa to jak wszędzie umyte szmatą,,może już taką śmierdzącą ,,a fujj  :szydera:

Wiesz nie tylko te ich maszynki do mięsa ale i te co wymagają higieny osobistej też umyte tylko szmatką ( waschlappen),a fujj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, foczka63 napisał:
Godzinę temu, Blondi napisał:

aby tak bez rękawiczek panie pracowały

W PL niby mają rękawiczki,na jednej ręce najczęściej,tej samej,którą podają towar i kasuj

Nie skomentuje, nie bede sobie wrogow robila 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Barbara48 napisał:

Nie skomentuje, nie bede sobie wrogow robila 

Miałam swój sklep mięsny i to długo i sama wiem też jak powinno wyglądać,a że jestem z dobrym nosem to wyczuje każdy zapaszek,,a nie wszyscy mają nosa,,a nawet jak mają to zapaszek im nie przeszkadza,,to tak samo jak z myciem i higieną ciała,, Basiu nie wszyscy są perfekt, każdy z nas widzi problem troszkę inaczej,ale jest jak piszemy ,bo przecież widzimy co wyprawia sie po drugiej stronie lady,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, ORIM napisał:

po pierwsze primo paluszkiem to wiele sie da :szydera: po drugie primo musza byc przyciski do sterowania recznego,po trzecie primo facet to robi tak : jak juz zagotujesz wode na kuchence i wyłaczysz płytke to połóż baterie na tej ciepłej płycie.Niech tak leżą az wszystko wystygnie.Energia cieplna troszeczke naładuje elektrolit baterii.Na jeden dzien powinno starczyć Jutro kupisz nowe

hmmm no widzisz...jak chcesz to potafisz:tak: Dzieki

Edytowane przez 1bozka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, foczka63 napisał:

Płaski?Są!Na listwie z boku.Niemozliwe ,żeby nie było,każdy ma,albo całkiem z tylu

nie ma nic ale juz oki dziala zrobilam tak jak @ORIM poradzil baterie do malego garnuszka wlaczylam plyte kuchenna i poczekalam chwile za sie ocieplily i zbijacym sercem czekalam co dalej bedzie haha wybuchnie czy nie....i HURRA dziala .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, foczka63 napisał:

Nigdzie nie widziałam,żeby mięso po zważeniu a przed mieleniem ekspedientka opłukiwała pod wodą:(Ani w PL ani w D/

W Delikatesach Centrum ( na południu Polski) ważą, a potem myją i kroją. Dużo zależy od kierowniczki, ale generalnie jest czysto. Ja chyba mam fobię, ale potrafię zmienić sklep jeżeli panie mi się nie podobają. Wiem,  że wszystkiego nie sprawdzisz, ale to co widać musi być ok. Z innej beczki. W "poprzednim życiu" byłam odpowiedzialna za zakup środków do dezynfekcji rąk w dużej kuchni. Zgadnij jaki procent personelu dokładnie mył i dezynfekował dłonie? Wszystko zależy od człowieka. Tu, gdzie pracuję jest osobny zlew w kuchni do mycia rąk i wszyscy myją ręce nawet częściej niż ja, a w poprzednim miejscu pracy mycie rąk następowało przy cotygodniowym prysznicu :szydera:. Raz tak, raz tak.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę sobie przy lapku ...doktor podsypia ...w tv druga msza leci ..Teraz prosto z Watykanu ....Jeszcze pół godziny i mam wolną półdniówkę ....dziś do godziny 18-tej ... Wczoraj byłam połazić i wystarczy ....siedzę na doopsku w chacie ...nie mam zamiaru patrzeć na spacerujące grupki ...Nie ma obawy - nie zanudzę się ;)

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Siedzę sobie przy lapku ...doktor podsypia ...w tv druga msza leci ..Teraz prosto z Watykanu ....Jeszcze pół godziny i mam wolną półdniówkę ....dziś do godziny 18-tej ... Wczoraj byłam połazić i wystarczy ....siedzę na doopsku w chacie ...nie mam zamiaru patrzeć na spacerujące grupki ...Nie ma obawy - nie zanudzę się ;)

Chodź ze mną na basen :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Jest. Zboku listwy, z tyłu, albo na dole. Takie płaskie przyciski. Pierwszy raz świeciłam sobie latarką. Wszystkie funkcje można obsługiwać.

Ej madralinska :trele: haha przeciez mowie ze nie ma:szydera: ale juz dziala babcia happy a ja jeszcze bardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

Ej madralinska :trele: haha przeciez mowie ze nie ma:szydera: ale juz dziala babcia happy a ja jeszcze bardziej

Sorki, że się wymądrzam...ale zapytaj syna, jak przyjedzie, gdzie są. MUSZĄ BYĆ...i basta...:szydera: Angole korzystają z tych samych modeli co cały świat...a cały świat ma przyciski...czarne, płaskie, prawie niewidoczne...ale ma...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Sorki, że się wymądrzam...ale zapytaj syna, jak przyjedzie, gdzie są. MUSZĄ BYĆ...i basta...:szydera: Angole korzystają z tych samych modeli co cały świat...a cały świat ma przyciski...czarne, płaskie, prawie niewidoczne...ale ma...:szydera:

oki moze... nie upieram sie kolega forumowy podpowiedzial co zrobic tak zrobilam i jest do jutra .jutro kupia nowy telewizor  haha............................no no moze baterie wysytarcza:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Jest. Zboku listwy, z tyłu, albo na dole. Takie płaskie przyciski. Pierwszy raz świeciłam sobie latarką. Wszystkie funkcje można obsługiwać.

Cyt. " Pierwszy raz świeciłam sobie latarką ..." ...Dobrze , że nie oczami ....za kogoś :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, 1bozka napisał:

oki moze... nie upieram sie kolega forumowy podpowiedzial co zrobic tak zrobilam i jest do jutra .jutro kupia nowy telewizor  haha............................no no moze baterie wysytarcza:szydera:

I nie upieraj się ...haha ...Następnym razem o ile będziesz miała problem to wal prosto do kolegi ...forumowego ...haha ....Dziewczyny pomagały Ci jak tylko mogły ....a Ty se hahahahahaha....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...