Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, Blondi napisał:

Za Tobą też tęskniłam:cmok: w ogóle to za wszystkimi małpkami @@@@@@@@@

Witam klepaczy ,,jak patrzę na te Wasze grzybki to ślinka mi leci,,byłam wczoraj w lesie i co to za lasy bez grzybów:rozpacz: tak szukałam i szukalam i tylko 3 znalazłam,,masakra,:przekleństwa:wiem,że te lasy to tysiące euro ,ale po co mi euro ,,ja chcę świeżego grzybka ,,tylko grzybka,:tak2:,nawąchałam się tych 3 grzybków i tyle mojego grzybobrania było.

Jest nasz Blondasek witam Cię serdecznie:oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam  siostrę z Australii,,moją kochaną starszą siostrę,,z nią byłam prawie miesiąc,tydzień w Warszawie w Metropolu,,centrum,,a w pokojach zero klimy, a gorączka byla niesamowita,pokoiki cini mini,,ale nie o pokój chodzi bo w nim tylko spaliśmy,,ale dali nam wiatraki,,śniadanko szwedzki stół, wypas był, a potem ja chciałam pokazać jak najwięcej swojemu slodziakowi w tej Warszawie,,bardzo pięknie jest ,,muszę przyznać ,że nie bylo czego sie wstydzić,,słodziak szczęsliwy,,a moja siostra Warszawę zna dobrze to ona na sklepy,,kupowania nie było końca,,najlepszy zakup ja zrobiłam,,wpadłam do Orsay, w ręce wpadła mi sukienka w kolorze pudrowy róz,,ale rozmiar chyba 40 albo 42,,przeceniona już na 20 zł, więc patrzę gdzie jest dziura i gdzie jest feler,,ale nic nie widzę to za tą sukienkę i do przymierzalni ,,te 20 zl leżalo na mnie jak na modelce,,idealnie,,druga sukienka rozm, 34 -ecri  -opadające ramiona i w tą wlazłam ,ta już nie była za 20 zl, ale za 80 zl, do tego torba i okular przeciwsloneczny i Blondi w nowym stroju wyparadowała na miasto w następny dzień:szydera: lubię tą sukienkę,,zakrywa wszystko,,oprócz nóg bo przed kolanko ,,ale nogi moga być-nischt zu tragisch jak to lubi @Baśka powtarzająca się:cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam z tego wyciskania soku z jabłek z bólem głowy i jabłkami we włosach.....:d

Chyba mi ten grill zaszkodził bo się raptem źle poczułam....po jedzeniu....:szydera: 

Jabłka fruwaly w powietrzu.....jeden facet mielił w takiej ogromniastej maszynce i to z tej maszynki wylatałý w powietrze....A trzech facetów przy prasie ( duża, drewniana beczka z taką wajchą ) wyciskalo sok....ten wyciśnięty sok jedna pani przecedzała przez sitko i gazę i niosła to do gotowania ( dwa gary jak dla wojska, temperatura nie mogła przekroczyć 80°C ) a dwie następne przelewały do toreb o pojemności 5 litrów, z kranikiem i pakowały w kartony......:d

Sok ekologiczny, bio, bez cukru....bardzo dobry....nie powiem.....ale doopy nie urywał. Mamy chyba lepszy....:oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Barbara48 napisał:

@Heidinie jesteś przypadkiem moją siostrą? 

Być może, być może ???? Kredkami nawet się podzielę, ale cyrklem to już nie. Nie podzilę sie sprzętem co ma żądło jak przszczoła  :d .     image.png.b1667e35ea92e09e1a0efb261c176564.png

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jest w Bayreuth -jaki tam jest fajny sklep z butami,,,bardzo dużo butów innych i naprawdę ladnych i bardzo dużo,,jest teraz 50 % zniżki,,musze tam jeszcze raz pojechac ,,dużo letnich i naprawdę super wyprofilowanych butków,,żadne ortopedyki,,z tego pośpiechu nawet nie zrobilam fotki,,co to był za sklep,,ale mam go przed oczami,,trafię tam,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, awe59 napisał:

Wróciłam z tego wyciskania soku z jabłek z bólem głowy i jabłkami we włosach.

U mnie  jest jakiś jabłkowy festyn,,ale nie byłam,,za dużo nieraz jest atrakcji w jednym miejscu,,ale jutro jadę na festyn wiklinowy,,wszystko z wilkiny i innych patyków i sznurków,,lubię takie rzeczy,,napewno coś do domu przytargamy,,:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...