Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, ORIM napisał:

tak myslisz ? Przeciez nie napisałem ksztaltna d..pa o zachodzie słońca nad brzegiem oceanu,powiewie pasata,spiewie słowika na krzaku róży :szydera:

Hahaha jem kolację i prawie się zalsztusilam hahahaha teraz to już się zdradziłeś romantyk i basta róża że słowikiem prawdę powiedziala:szydera:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Teresadd napisał:

Witam popołudniowo. @Andrew @fioletowa.mysz humor mi się poprawił ,jak czytam wasze przekomarzanki.W domu jestem ,a coś mnie dół złapał.Chyba przez ten deszcz,co leje od rańca.Spokojnego dnia.

Tereniu miła krajanko Ty moja. Jakże mi miło, że moja skromna osoba tak pozytywnie wpływa na stan Twego humorku. Co tam jakiś  deszczyk czy inne huragany. Ważne byś Ty pogodę ducha miała. :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Barbara48 napisał:

No, miało być,, Śniadanie na trawie" ,palič już nie musisz ,sama wyschła :szydera:

Basieńko milutka, moja trawka wyschła już jakiś czas temu ale nadal zachowuje swój aromat i kojące duszę działanie. A  śniadanie o jakim myślisz zapewne, to każdemu facetowi, a nie tylko Monetowi się marzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Heidi napisał:

@Blondi telepatia działa:oklaski:. Wiedziam, że ściągnę Ciebie myślami. Dobrze, że wróciłaś. Smutno było bez Ciebie:cmok:

Za Tobą też tęskniłam:cmok: w ogóle to za wszystkimi małpkami @@@@@@@@@

Witam klepaczy ,,jak patrzę na te Wasze grzybki to ślinka mi leci,,byłam wczoraj w lesie i co to za lasy bez grzybów:rozpacz: tak szukałam i szukalam i tylko 3 znalazłam,,masakra,:przekleństwa:wiem,że te lasy to tysiące euro ,ale po co mi euro ,,ja chcę świeżego grzybka ,,tylko grzybka,:tak2:,nawąchałam się tych 3 grzybków i tyle mojego grzybobrania było.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, fioletowa.mysz napisał:

O Ty! Byłaś prawie u mnie pod chatą i nie mogłaś w gościnę zawitać?! Małpa! Wredna! Ale mnie zdenerwowałaś! 

A na poważnie, fajnie Cię widzieć:cmok:. I na poważnie, jak będziesz znowu w Wurzburgu to bedzie mi miło Cię poznać :) 

Będe krzyczeć na całe forum,,jak będe jechac następnym razem w Twoje strony a to dla Ciebie,musiałam sklepiska obskoczyc też..:oklaski:

 

IMG_20180912_145139.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

......  ja chcę świeżego grzybka ,,tylko grzybka,:tak2:,nawąchałam się tych 3 grzybków i tyle mojego grzybobrania było.....

Blondasku, bo Ty może nie takich grzybków szukasz jak 'pospolici" grzybiarze co to tylko prawdziwki i gąski (nie brać do siebie). Spróbuj poszukać łysiczek, bo one właśnie zaczynają się nieśmiało pokazywać, a zobaczysz jak po zjedzeniu kilku poczujesz się dosłownie odlotowo. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Andrew napisał:

Blondasku, bo Ty może nie takich grzybków szukasz jak 'pospolici" grzybiarze co to tylko prawdziwki i gąski (nie brać do siebie). Spróbuj poszukać łysiczek, bo one właśnie zaczynają się nieśmiało pokazywać, a zobaczysz jak po zjedzeniu kilku poczujesz się dosłownie odlotowo. 

Nie wkręcaj mnie w jakieś łysiczki,,co to w ogóle za grzyb :kopara:z marychą? odloty mam bez łysiczek :hura: ja chcę tylko pół prawdziwka...grzybiarą jestem od urodzenia,,,tak mnie dziadki wkręcili w lasy,,od małego na grzyby i do lasu, i do lasu ,,albo jagody ,,malo tego to jeszcze dziadek na ryby zabrał i na ponton,,i na wodę,,ciężkie naukowe dzieciństwo mialam,,ale ile się nauczyłam? ochocho,,,:oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Blondi napisał:

Nie było czasu na spotkania,,bo Rezydencja czekała na nas:tak2: Ale w Wurzburgu bym mogła pracować i to w centrum,,pasuje mi to centrum,,

W centrum to FM rezyduje...:tak2: Ja mam tylko 28 km do niej...:tak2: Ale casu mało...krucha bomba...mało casu...:smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was serdecznie, lapek dotarł zastępczy

trochę problemów z nim grzeje sie i wyłącza kurde utleniła się pasta przewodząca ciepło do radiatora, muszę cosik wykombinować z tym chłodzeniem,

teraz wieczorna kawa  ciasteczko z mąki lnianej:cześć2:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, geronimo napisał:

Witam was serdecznie, lapek dotarł zastępczy

trochę problemów z nim grzeje sie i wyłącza kurde utleniła się pasta przewodząca ciepło do radiatora, muszę cosik wykombinować z tym chłodzeniem,

teraz wieczorna kawa  ciasteczko z mąki lnianej:cześć2:

Część miło Cię usłyszeć:cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...