Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, ORIM napisał:

Ci amatorzy szperów czasami sa obłedni.Sam lubie pochodzić w Polsce na giełde gdzie oni właśnie wystawiaja swoje zdobycze z Niemiec na sprzedaż.Trafili ci się jacyś początkujący bo szukaja "towaru" w ten sposób

Być może. Jak tu jestem ponad 3 lata, to pierwszy taki przypadek 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ORIM napisał:

Oj zle z toba kolezanko.Źle !:haha: A pózniej pretensje do ............chyba sprzedawcy rowerów :haha:Jakie Ciacho ? ruina ! rama stalowa,przerzutki standard a to ze flak to juz nie wspomnę. Tak to z wami kobietami :haha: rama troszke błyszczy i juz Ciacho a pozniej morduje sie cale zycie :haha:

To wszystko wina okularów :d normalne wcięło to se mam dzisiaj na nosie te różowe,od Lucyny z awatarka rąbnęłam:haha:

A z tym "całe życie" to tak nie do końca :) Jeszcze są złomowiska,można rower oddać i nawet dopłacą:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ORIM napisał:

Oj zle z toba kolezanko.Źle !:haha: A pózniej pretensje do ............chyba sprzedawcy rowerów :haha:Jakie Ciacho ? ruina ! rama stalowa,przerzutki standard a to ze flak to juz nie wspomnę. Tak to z wami kobietami :haha: rama troszke błyszczy i juz Ciacho a pozniej morduje sie cale zycie :haha:

Mnie się buty odrazu nie spodobaly:szydera:ale sam powiedziałeś opakowanie a co pod???hmmm:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Joy napisał:

To wszystko wina okularów :d normalne wcięło to se mam dzisiaj na nosie te różowe,od Lucyny z awatarka rąbnęłam:haha:

A z tym "całe życie" to tak nie do końca :) Jeszcze są złomowiska,można rower oddać i nawet dopłacą:szydera:

raczej ty bedziesz musiala doplacic za taka sztuke 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...