Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry. U mnie zachmurzylo sie, bedzie padac.

Kapiel i zabiegi pielegnacyjne bardzo nam sie wydluzyly, bo w dziwny sposob zniknela  z lazienki suszarka .Nie mialam czym wysuszyc Alutce wlosow.

Po raz pierwszy bylam zla.

Szukanie jest przeciez codziennie, nawet jak Alutka szuka to "pomagam", bo pozniej  zmieni jej sie nastroj a to jest niepozadane.

Najczesciej  rzeczy sa poprzekladane, bo ona porzadkuje, ale zniechecilam sie na samym wstepie, bo chalupa taka wielka, to mozliwosci przeogromne.

Na szczescie poszlam po rozum do glowy ( w nocy to ona grasuje tylko w dwoch sypialniach,zeby mnie nie obudzic, a w dzien jest przeciez pod moim nadzorem) i znalazlam.

Oj, czas do domu, wielki czas...

Milej niedzieli:d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Afryka napisał:

Tara,tara ....tiarę to ja se ewentualnie na łeb mogę założyć ..a co królowa jest tylko jedna.:haha::p :hura:

Sredna a nie jedna :p.... A tak w ogóle to we mszy uczestniczę ...w Kolonii . ...Oczywiście dr. podsypia w fotelu ...ja na tyłach , na kanapie przy ławie i pasi ....Co jakiś czas luknę ...Jakiś kastrat ( chyba ) cieniutko piał aż w uszach świdrowało ...musiałam luknąć ...aby do 13-tej ...do długaśnej pauzy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Sredna a nie jedna :p.... A tak w ogóle to we mszy uczestniczę ...w Kolonii . ...Oczywiście dr. podsypia w fotelu ...ja na tyłach , na kanapie przy ławie i pasi ....Co jakiś czas luknę ...Jakiś kastrat ( chyba ) cieniutko piał aż w uszach świdrowało ...musiałam luknąć ...aby do 13-tej ...do długaśnej pauzy .

Ja to mam wrażenie,że Ty to na jakimś pątniczym szlaku jesteś ,albo inszym religijnym tournee .:haha:... Bóg z Tobą siostro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypindrowalysmy sie razem z pdp-na. Laski z nas jakich malo tu na tej wsi ;););)

Zaraz przyjedzie corka,i zabierze nas na obiadek. Nie dalo rady odmowic dziecku bycia na urodzinach. 

Spodnie luzne wlozylam,trzeba miec zapas na potrawy,bo maz corki pdp-nej -kucharz dzis kucharzy i to smacznie kucharzy.

W sumie jakbym zostalo,to siedzialabym przed lapkiem,a tak to chociaz sie cos zadzieje :))

Spokojnej niedzieli zycze :-))

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Afryka napisał:

Ja to mam wrażenie,że Ty to na jakimś pątniczym szlaku jesteś ,albo inszym religijnym tournee .:haha:... Bóg z Tobą siostro.

I z Tobą siostro ...też :cmok:.....Ciii...zdrzemnęłam się na siedząco ....aż mi kark zesztywniał :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Chicia wróciła...jesteśmy po pierwszej lekcji chodzenia z rolatorkiem...:szydera: Ile frajdy jest to sprawiło...:haha: Powinni mi jeszcze dopłacić za kurs jazdy....:szydera: No i upiera się żebym do niej wróciła...:smutek: A ja fruwajec jestem...chcę wciąż nowego posmakować...:oklaski:

Będziesz wiedziała czy wracać  jak zobaczysz wypłatę na koncie. :haha:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Z ostatnim zdaniem pozwolę sobie się nie zgodzić...:trele:

Una (nie mylić z una paloma blanca ) ta A'lasencja to se chyba mysli , że jak jej w Londynie czaplus ( w sumie takie ...nie wiadomo co ...beretka bez antenki na bakier taka ) na łepetynę założyli to od razu z niej Elizabeth Zwei-ta jest ...Widziała pani jakie to zarozumiałe musi być ?

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Una (nie mylić z una paloma blanca ) ta A'lasencja to se chyba mysli , że jak jej w Londynie czaplus ( w sumie takie ...nie wiadomo co ...beretka bez antenki na bakier taka ) na łepetynę założyli to od razu z niej Elizabeth Zwei-ta jest ...Widziała pani jakie to zarozumiałe musi być ?

No właśnie...:szydera: A nas tu Królowych legion cały...:oklaski: Każda na swojej steli króluje...w danym czasie...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Zobaczyłam :oklaski: I wielce kontenta jestem :hura: Ale ja łaknę nowości, wyzwań, nowych miejsc do odkrycia...no i poszukuję steli idealnej...:szydera:

Nie kracz !

Idealnie to może być tylko w domu. Bierz co jest i nie marudź. 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Una (nie mylić z una paloma blanca ) ta A'lasencja to se chyba mysli , że jak jej w Londynie czaplus ( w sumie takie ...nie wiadomo co ...beretka bez antenki na bakier taka ) na łepetynę założyli to od razu z niej Elizabeth Zwei-ta jest ...Widziała pani jakie to zarozumiałe musi być ?

Na bakier to Ty jesteś ....z czytaniem wszystkiego ( noo, tak zdrzemnęła się babka w" ławce" , ocknęła jak na podniesienie dzwonili :szydera:) i sprostowanie umknęło .:haha:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

No właśnie...:szydera: A nas tu Królowych legion cały...:oklaski: Każda na swojej steli króluje...w danym czasie...:haha:

Nooo...i na tronie też zasiaduje ....Powiem Ci Mirelle'o ...nic nie robi na tym urlopie ino gryluje i gryluje . Głowę jej okopciło od tego grylla ...w doopie poprzewracało się od nadmiaru zjedzonej karkówki ...tudzież szlachetnej wędliny ...kaszanką , czy tam innym krupniokiem nazwywaną ...i ...za królową zachciało się robić ...N I E D O C Z E K A N I E !....królowych ( nawet matek ) u nas dostatek . Niech se nie myśli ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Afryka napisał:

Na bakier to Ty jesteś ....z czytaniem wszystkiego ( noo, tak zdrzemnęła się babka w" ławce" , ocknęła jak na podniesienie dzwonili :szydera:) i sprostowanie umknęło .:haha:.

Nie grzesz ...nie grzesz ...dziewico mało co....podlotku za trzy grosze  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nooo...i na tronie też zasiaduje ....Powiem Ci Mirelle'o ...nic nie robi na tym urlopie ino gryluje i gryluje . Głowę jej okopciło od tego grylla ...w doopie poprzewracało się od nadmiaru zjedzonej karkówki ...tudzież szlachetnej wędliny ...kaszanką , czy tam innym krupniokiem nazwywaną ...i ...za królową zachciało się robić ...N I E D O C Z E K A N I E !....królowych ( nawet matek ) u nas dostatek . Niech se nie myśli ...

Amen...Matko Niejednokrotnie Przełożona...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...