Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Heidi napisał:

To nie Ty sie nie nadajesz jako opiekunka, tylko ona sue nie nadaje do opieki. I co jej biega. Spowiadaj się prędziutko

Ja nie rozumiem jak ona na to lozko byla sama w stanie sie wgramolic, bez niczyjej pomocy. Ja ja musze podciagac, bo poduszek milion pod lbem.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, makaroni napisał:

Ja nie rozumiem jak ona na to lozko byla sama w stanie sie wgramolic, bez niczyjej pomocy. Ja ja musze podciagac, bo poduszek milion pod lbem.

Milion poduszek? Dlatego zjeżdża. Łóżko specjalistyczne masz? Nogi w górę, pupa w zakręcie. I leży jak ta lala

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy :cześć2::d

Wybyczona , zrelaksowana ,opalona ,witam Was serdecznie po króciutkiej nieobecności :d....oraz liczę na jakąś litościwą duszyczkę , która mnie po krótce streści te ...siąt stron !?

Fajoskiego dnia Mordecki .:całus:

Streszczenia potrzebujesz??:szok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, 1bozka napisał:

Myślę że nie dała rady,ale rodzina mówi co chce.

Ona sama mowi, ze dawala rade. Jak widzialam jak ona to robila, to sie krecila jak g***no w klozecie. @Heidi zwykle lozko, tylko ze wielkie. Teraz sie zeslizguje jak ryba.

Edytowane przez makaroni
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, makaroni napisał:

Ona sama mowi, ze dawala rade. Jak widzialam jak ona to robila, to sie krecila jak g***no w klozecie. @Heidi zwykle lozko, tylko ze wielkie. Teraz sie zeslizguje jak ryba.

Monituj rodzinie, że ona potrzebuje innego łóżka. Z kasy chorych jest za darmo. To uszczęsliwi rodzinę. A babce komfort poprawi. Poza tym Opiekunka to nie kulturystyka , Twój kręgosłup ma Tobie wystarczyć na resztę Twojego życia a nie podopiecznych. Lubisz ludziom pomagać, ale nie kosztem własnego zdrowia!!! Tak im powiedz. Łóżko ma być, a jsk nie to  zjeżdżasz, bo warunkiw do opieki nie rodzina nie stwarza!!!!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Barbara48 napisał:

Ja to się chyba nawet nie przywitałam dzisiaj z tych nerwów grzybowych afrykowych.

Witam Opiekunkowo cieplutko:całus:, tych afrykańskich nie muszę :trele:, słonecznego dnia, bezdeszczowego w Polsce :szydera:.

I dodaj jeszcze suchego i bezgrzybowego lasu...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Barbara48 napisał:

A coś Ty z tym paluchem zrobiła? Nie doczytałam wczoraj wszystkiego. 

Wydawało mu się, że jest zbędny...:haha: Chciał się oderwać od rzeczywistości, tfu...od braci swych...:haha:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Heidi napisał:

Monituj rodzinie, że ona potrzebuje innego łóżka. Z kasy chorych jest za darmo. To uszczęsliwi rodzinę. A babce komfort poprawi. Poza tym Opiekunka to nie kulturystyka , Twój kręgosłup ma Tobie wystarczyć na resztę Twojego życia a nie podopiecznych. Lubisz ludziom pomagać, ale nie kosztem własnego zdrowia!!! Tak im powiedz. Łóżko ma być, a jsk nie to  zjeżdżasz, bo warunkiw do opieki nie rodzina nie stwarza!!!!

Juz pdp miesien naciagnela jak ja podciagalam. Mowi, ze poprzednia jej nie podciagala i ze nie ma z nia przeciez klopotu, a ja mam.

Edytowane przez makaroni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...