Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

23 minut temu, 1bozka napisał:

Na czyjej miotle Twojej czy mojej??:szydera:

Zabierzcie ze sobą pana po wypadku z oferty po prawej i to razem z labradorem. Labrador też imprezowy.  Ja mam zakaz wstępu na ta imprę , bo jest dozwolona od lat 18 do 40. Biorę różaniec i pod piec spadam . Pa, bawcie się dobrze . 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Heidi napisał:

Zabierzcie ze sobą pana po wypadku z oferty po prawej i to razem z labradorem. Labrador też imprezowy.  Ja mam zakaz wstępu na ta imprę , bo jest dozwolona od lat 18 do 40. Biorę różaniec i pod piec spadam . Pa, bawcie się dobrze . 

Nie mogłabym pracować u tak młodych ludzi.Za bardzo odzialywuje na mnie świadomość tego że ktoś tak młody nie może korzystać z życia jak na to zasługuje

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, 1bozka napisał:

Został jej z obiadu??? Zostaw to na jutro:szydera:

Na srutro ...nie na jutro ... Nic nie zostało . W pojemniczku było 6 małych płatków ...nie płatów ....doktorowi na talerz nałożyłam 4 płatki ...i jeszcze miało zostać ? ....Chyba żeśta ocipiały ...do reszty :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Na srutro ...nie na jutro ... Nic nie zostało . W pojemniczku było 6 małych płatków ...nie płatów ....doktorowi na talerz nałożyłam 4 płatki ...i jeszcze miało zostać ? ....Chyba żeśta ocipiały ...do reszty :szydera:

Nie kochana .. wylizaly:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Na srutro ...nie na jutro ... Nic nie zostało . W pojemniczku było 6 małych płatków ...nie płatów ....doktorowi na talerz nałożyłam 4 płatki ...i jeszcze miało zostać ? ....Chyba żeśta ocipiały ...do reszty :szydera:

Basia tu gdzie jestem pdp jest przyzwyczajony do tego,że robi zakupy tylko dla siebie.Był w sklepie i zapomniał o mnie.Kupił kawałek ciasta i położył sobie na talerzu .Powiedziałam mu proszę dla mnie połowę zostawić,też lubię.Od tej pory jak cokolwiek kupuje to razy dwa :haha:.Domowe zakupy to robię ja ale on często wyskakuje po łakocie.Może warto zjeść swoją "słuszną" porcję a jak nie starczy dla wszystkich to zaczną myśleć,albo przestaną oszczędzać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Joy napisał:

Basia tu gdzie jestem pdp jest przyzwyczajony do tego,że robi zakupy tylko dla siebie.Był w sklepie i zapomniał o mnie.Kupił kawałek ciasta i położył sobie na talerzu .Powiedziałam mu proszę dla mnie połowę zostawić,też lubię.Od tej pory jak cokolwiek kupuje to razy dwa :haha:.Domowe zakupy to robię ja ale on często wyskakuje po łakocie.Może warto zjeść swoją "słuszną" porcję a jak nie starczy dla wszystkich to zaczną myśleć,albo przestaną oszczędzać .

Daj spokój ...ja ich serdecznie pie...pierniczę ... Elka ma Geburtstaga dzisiaj u psiapiółki ....Wolne miała , nie była w pracy , bo pomagała w przygotowaniach ....Przyszła przed 21 ...połozyłyśmy Albercika do łóżka ...teraz poda jeszcze tabsy na noc i znów wybywa ....Na zakupach była rano ....niedawno jak przylazła z imprezy uprzytomniła sobie , że na kanapki na kolację nic nie kupiła ...Zrobiłam kanapki z tym co było w lodówce ...wystarczyło , ale dzisiaj rano był jeszcze żółty ser w lodówce ...z naciskiem na " był " ....do mojej pauzy ...na której zastępowała mnie Elka ....:szydera:....Jeszcze raz taki numer odwali to zwyczajnie opi...opitolę na czym świat stoi i skończy się podjadanie i nie myślenie o innych ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Joy upiecz sobie przy obiedzie biszkopt z 3 jaj , połóż na to śliwki. Wrzuć do ciasta dużo wanilii. Polej lukrem. Nic prostszego. Zapach rozejdzie się po domu i zapodaj sobie sama na deser.   Pokaż dziadowi, że Ty też tylko o sobie pomyślałaś.  Moje wypieki cała kamienica wącha.  Przepis na You Tubie znajdziesz z instrukcją obrazkową  , albo masz gotowca ... nie będę chytruska :cmok:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Daj spokój ...ja ich serdecznie pie...pierniczę ... Elka ma Geburtstaga dzisiaj u psiapiółki ....Wolne miała , nie była w pracy , bo pomagała w przygotowaniach ....Przyszła przed 21 ...połozyłyśmy Albercika do łóżka ...teraz poda jeszcze tabsy na noc i znów wybywa ....Na zakupach była rano ....niedawno jak przylazła z imprezy uprzytomniła sobie , że na kanapki na kolację nic nie kupiła ...Zrobiłam kanapki z tym co było w lodówce ...wystarczyło , ale dzisiaj rano był jeszcze żółty ser w lodówce ...z naciskiem na " był " ....do mojej pauzy ...na której zastępowała mnie Elka ....:szydera:....Jeszcze raz taki numer odwali to zwyczajnie opi...opitolę na czym świat stoi i skończy się podjadanie i nie myślenie o innych ....

Nie wiem jak Ty ale ja jak jestem głodna to "bez kija nie podchodź" :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

@Joy upiecz sobie przy obiedzie biszkopt z 3 jaj , połóż na to śliwki. Wrzuć do ciasta dużo wanilii. Polej lukrem. Nic prostszego. Zapach rozejdzie się po domu i zapodaj sobie sama na deser.   Pokaż dziadowi, że Ty też tylko o sobie pomyślałaś.  Moje wypieki cała kamienica wącha.  Przepis na You Tubie znajdziesz z instrukcją obrazkową  , albo masz gotowca ... nie będę chytruska :cmok:

 

:cmok:Za kilka dni bedę w domku to machnę.Uwielbiam takie szybko ,łatwo i smacznie :) A dziadek nie jest zły tylko nie zaskakiwał na początku,że teraz jest nas dwoje :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Na srutro ...nie na jutro ... Nic nie zostało . W pojemniczku było 6 małych płatków ...nie płatów ....doktorowi na talerz nałożyłam 4 płatki ...i jeszcze miało zostać ? ....Chyba żeśta ocipiały ...do reszty :szydera:

A to nienażarty doktorek...:haha: Gdzie ta Gerechtigkeit? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry Wieczór! grzeczna Blondi wróciła z wojaży urlopowych,,spotkaniowych ,rodzinnych,sklepowych i hotelowych, restauracyjnych itd, itd, :święty:,a kto komu zabroni pożyć na bogato,,objechałam Polskę , Niemcy i Czechy,,z konta  kasa  i szalenstwo zakupowe było,,oj było:szydera: smutna wiadomosc to taka ,że laptopa nie kupiłam bo same czarne i brzydkie,,ale nischt zu tragisch, trafię na swojego przystojniaka.

Wszystkim buziole :serce: ,, @Heidi  już takim fokstrotem to nie jestem,aby widziec mnie z daleka:hura:ale jak zimą zobaczysz kogos w ecri ,,to ja:oklaski:  

Powiem tak,czasu nie było na internet,,miesiac odpoczynku dobrze zrobił, życie jest piękne,,jestem szczęsliwa ,zdrowa a to najważniejsze . @fioletowa.mysz bylam wczoraj w Wurzburgu,,tam rządziłam caly dzień,,ty chyba jesteś też gdzies tam,,zamek swój odwiedziłam,,nie jako opiekunka ale jako turystka ,,a co! niech wiedzą ,że opiekunki tez się wczasują,,milutko było i pięknie,wszystkich się zna ,każdy kąt,,oprowadziłam swoich gosci po zamku,,paradowanko odwaliłam ,,fotek porobiłam i teraz sobie wspominam,,,

@LACH całą wyplatę wywalileś na śliczne kwiaty -dzięki :cmok:

@INEZ Tobie też:cmok:

Pa Dobranoc ,,:love:

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Joy napisał:

Nie wiem jak Ty ale ja jak jestem głodna to "bez kija nie podchodź" :szydera:

Owszem...też , ale ...głodna tutaj nie chodzę , tylko wk..denerwuje mnie jak Elka uzupełni nam lodówkę a później siedząc tutaj na swoich dyżurach ...wyżera z niej . Tym bardziej , że atrakcji jakichś , rarytasów nie kupuje ....takie tylko na okrągło : salami ..jakas drobiowa szynka ...i podobne belecajstwa ....Po jej " dyżurze " lodówka ..szafka z łakociami ...świecą pustkami :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...