Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, 1bozka napisał:

A ja  wczoraj chciałam babcie podciągnc do góry na fotelu i teraz nie plecy bolą .Muszę coś zażyć.A jeszcze odmówiła przyjęcia leków.Dzwonilam do jej syna a on kazał mi haha włożyć do jej ust nie pytając.Przeciez to kryminał poszaleli wszyscy. 

Kryminał jak kryminał. Można przeżyć:|, ale palców szkoda:papieros:, bo jak nagle ugryzie sabaka ? To co wtedy ? Fakersa nie będzie można pokazać, ani pięciu piw zamówić jedną ręką:smutek: 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Heidi napisał:

Kryminał jak kryminał. Można przeżyć:|, ale palców szkoda:papieros:, bo jak nagle ugryzie sabaka ? To co wtedy ? Fakersa nie będzie można pokazać, ani pięciu piw zamówić jedną ręką:smutek: 

Syn przyjechał podał jej leki zżarl obiad i pojechał dobrze że powiedział chociaż że smaczne ufff

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Heidi napisał:

Kryminał jak kryminał. Można przeżyć:|, ale palców szkoda:papieros:, bo jak nagle ugryzie sabaka ? To co wtedy ? Fakersa nie będzie można pokazać, ani pięciu piw zamówić jedną ręką:smutek: 

A jak sztuczna szczeka zostanie w palcu , to szpital i operacja...Szkoda gadac, lepiej nie ryzykowac:(

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

W sezonie to potrafią mi się śnić lśniące łebki grzybów w lesie. Najbardziej lubię zbierać i czyścić. :haha:

 

3 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ja odwrotnie ....raczej . Zachwycam się łażeniem po lesie ..zbieraniem grzybów i ich " obróbką " ....Lubię jeść ....ale nie zachwycam się smakiem . W bigosie i pierogach kapusta/grzyby ...tak , bardzo lubię . Ewentualnie do jakiegoś sosu ...też bardzo ok... ale za smażonymi , czy w zupie nie przepadam - jem , bo jem ....

Jak cudnie poczytać od mądrych ludzi o ulubionej czynności zbieraniowo-przygotowawczej...:oklaski: Grzybiarze tego forum....łączcie się...na grzybobraniach...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

W sezonie to potrafią mi się śnić lśniące łebki grzybów w lesie. Najbardziej lubię zbierać i czyścić. :haha:

Mnie też często śnią się lśniące łebki ...Niestety ...szybko wybudzam się z takiego snu :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LACH napisał:

No buzi dać!!! Taaakie podgrzybeczki, że ta juś!!! Dziad Borowy ściska mocno i pozdrawia szczególnie!!!

(:cmok:)♤

Koniecznie trzeba cytować ze zdjęciami ? ...Nie wystarczy , że @Michasia 1959...już nas wk..zdenerwowała ?:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez te grzyby poszłam do kuchni, udusiłam na maśle 0.5 kg pieczarek z cebułą. 

Chociaż erzacem chciałam nozdrza nacieszyć. 

I przez was babcie nie będą jutro miały ryby na obiad ,tylko zupę albo sos pieczarkowy .

Trudno 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...