Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Ja to miałam jak okularów do dali się pozbyłam...:haha:Na szczęście starcza ślepota mnie uratowała...:szydera:

Ale czasami jest poważny problem . Jak byłam ostatnio u optyka w celu dopasowania do siebie jakiś czadowych oprawek  , okazało się prawdziwym wyzwaniem obejrzenie siebie dokładnie w lustrze mając na nosie ramki bez szkiełek :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, awe59 napisał:

Nie wiem czym się tak zachwycacie.....grzyb jak grzyb....:szydera: 

Ja się zachwycam tylko smakiem i zapachem.

W sezonie to potrafią mi się śnić lśniące łebki grzybów w lesie. Najbardziej lubię zbierać i czyścić. :haha:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

W sezonie to potrafią mi się śnić lśniące łebki grzybów w lesie. Najbardziej lubię zbierać i czyścić. :haha:

Zbierać, to jeszcze jestem w stanie zrozumieć.....Ale czyścić....? No cóż....są osoby pozytywnie zakręcone w tym temacie.....:szydera:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, awe59 napisał:

Nie wiem czym się tak zachwycacie.....grzyb jak grzyb....:szydera: 

Ja się zachwycam tylko smakiem i zapachem.

Ja odwrotnie ....raczej . Zachwycam się łażeniem po lesie ..zbieraniem grzybów i ich " obróbką " ....Lubię jeść ....ale nie zachwycam się smakiem . W bigosie i pierogach kapusta/grzyby ...tak , bardzo lubię . Ewentualnie do jakiegoś sosu ...też bardzo ok... ale za smażonymi , czy w zupie nie przepadam - jem , bo jem ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Maria Jolanta napisał:

A ja dzisiaj kicham na robotę. Dosłownie. Chyba się przeziębiłam. :o

Kicham od kilku dni ...W nosie kręci jak jasny gwint ....Przeziębienia jako takiego nie wyczuwam , bo ani kaszlu ( chyba , że odkaszlnięcie po mocnym sztachnięciu...ani innych oznak przeziębieniowych.... Najbardziej mnie łapie to kichadełko w ogrodzie ....chyba to jakaś alergia znów mnie dopadła.... Noo...ale świeżego luftu muss załapać :szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Maria Jolanta napisał:

A ja dzisiaj kicham na robotę. Dosłownie. Chyba się przeziębiłam. :o

A ja  wczoraj chciałam babcie podciągnc do góry na fotelu i teraz nie plecy bolą .Muszę coś zażyć.A jeszcze odmówiła przyjęcia leków.Dzwonilam do jej syna a on kazał mi haha włożyć do jej ust nie pytając.Przeciez to kryminał poszaleli wszyscy. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, 1bozka napisał:

A ja  wczoraj chciałam babcie podciągnc do góry na fotelu i teraz nie plecy bolą .Muszę coś zażyć.A jeszcze odmówiła przyjęcia leków.Dzwonilam do jej syna a on kazał mi haha włożyć do jej ust nie pytając.Przeciez to kryminał poszaleli wszyscy. 

Oczywiście , że mało co a kryminał ! ...Gdyby mi ktoś wkładał do ust ...nie pytając mnie o zgodę ....też bym się wściekła . Na policję bym zapodała . Natychmiast !:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Magdzie....widzę Cię . Może by tak dzień dobry ...albo to drugie wypadało powiedzieć ? :haha:...A w ogóle ...dzień dobry Magdusiu ...Cóż tam słychać u Ciebie ? ...Nic się nie zmieniło w ciągu ostatnich  dwóch godzin ...nadal wszystko gra ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...