Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, LACH napisał:

Knorrku, cosik mi się rachunki nie zgadzają. Na stu stokilogramowych chłopa(w sandałach), setna część procenta, to mi wychodzi jeden sandał( około 10 dag).

To teraz sobie pomyśl, jak on się nie do pary czuje?!? :szydera::zdrówko::szydera:

No właśnie o takie jego samopoczucie mi chodzi.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, lucyna.beata napisał:

dawaj....pijemy siorbiemy palimy...kto chetny zapraszam.....na forum

Dzień dobry :) dbam o Wszystkich dobre samopoczucie więc dla 100% forum życzenia miłego ,spokojnego dnia .Nie strajkuje  w temacie  kawy więc chętnie się  napiję w miłym towarzystwie :)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, INEZ napisał:

Jaki tam obserwator internet mu coś fiksuje więc pewnie wstawiło się to co było na ten moment dostępne  ;)

no niie wiem...jako ze to fotograf to ci stawiam pol litra na osobnym watku ze obserwator....mowie ci...takie rzeczy sie ma we krwi...inaczej nie mozna dobrych zdjec robic...dobrych nie pod wzgledem jakosci ale...ciekawych

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucyna.beata napisał:

no niie wiem...jako ze to fotograf to ci stawiam pol litra na osobnym watku ze obserwator....mowie ci...takie rzeczy sie ma we krwi...inaczej nie mozna dobrych zdjec robic...dobrych nie pod wzgledem jakosci ale...ciekawych

Przyznam Ci rację być dobrym i jeszcze na dodatek bystrym obserwatorem to trudna sztuka :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, INEZ napisał:

Na gorącą czekoladę nigdy nie jest ani za póżno ani za wcześnie .W De w Rewe jest dobra mogę polecić :)

tak za rana????? owszem nawet i taka z chili wezme pysznie piecze i smakuje oblednie ale daj mi cisnienie kofeina podniesc....zebym do kubeczka z czekolada trafila

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

jezeli ktos z kozami ma cos wspolnego zapraszam na zielone sniadanie....jaglana kasza ananas i roszponka z orzeszkami pinii miodem i cytryna...komu????wprawdzie bosc moj wspomnial cos o nalesnikach ale....wzrokiem zostal...uciszony....:haha:

:haha:wzrokiem można uciszyć?:szok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...