Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widzialam dzis cos, co mnie wprawilo w zadume.

Tuz za granica miasta ciagiem stoji moze ze 30 przyczep kempingowych, tych malych.

Miedzy kazda odstep, tak aby auto moglo zaparkowac.

A w przyczepach ...urzeduja dzien i noc  ,,hm cory Koryntu:kopara:

Biedne w takich malusich przyczepkach, no ale moze ,,gemuetlich,, jest.

Po drugiej stronie drogi, olbrzymi kompleks DHL (gdzie wiadomo glownie pracuja mezczyzni.;)))

Zawszeto mozna w czasie przerwy na sniadanko, wyskoczyc i po sasiedzku bzyknac.

Widzialam 3 auta zaparkowane, miedzy chatkami, znaczy sie cory Wenery mialy zajecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, sayonara 52 napisał:

Widzialam dzis cos, co mnie wprawilo w zadume.

Tuz za granica miasta ciagiem stoji moze ze 30 przyczep kempingowych, tych malych.

Miedzy kazda odstep, tak aby auto moglo zaparkowac.

A w przyczepach ...urzeduja dzien i noc  ,,hm cory Koryntu:kopara:

Biedne w takich malusich przyczepkach, no ale moze ,,gemuetlich,, jest.

Po drugiej stronie drogi, olbrzymi kompleks DHL (gdzie wiadomo glownie pracuja mezczyzni.;)))

Zawszeto mozna w czasie przerwy na sniadanko, wyskoczyc i po sasiedzku bzyknac.

Widzialam 3 auta zaparkowane, miedzy chatkami, znaczy sie cory Wenery mialy zajecie.

......I żona się nie przyczepi, że mąż gdzieś po pracy sie szlaja....:szydera:.....Z pracy prosto do domu.....dobrze pomyślane....:szydera:.....łebskie dziewczyny te córy.....:haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, awe59 napisał:

......I żona się nie przyczepi, że mąż gdzieś po pracy sie szlaja....:szydera:.....Z pracy prosto do domu.....dobrze pomyślane....:szydera:.....łebskie dziewczyny te córy.....:haha:

Przypuszczam , że to raczej szef jest łebski :haha: Ciekawe , czy mają klimę w tych przyczepach , jeżeli nie to panie powinny mieć dodatek za pracę w ciężkich warunkach :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, violka napisał:

Chcesz się przebranżowić ? :haha:

Oj tam, od razu przebranżowićO.o. Pauzy jest tyle, że na sprzedaży majonezu w międzyczasie dorobić można:haha:. Szkoda, że w moim mieście nie ma takiej kolejki przyczep z odstępami:smutek:. Już biznes mi po głowie chodzi:szok:. Szkoda, że ja jestem tylko jedna i mam tylko dwie ręce ( do wykręcania na lewą stronę :) )  

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Heidi napisał:

Oj tam, od razu przebranżowićO.o. Pauzy jest tyle, że na sprzedaży majonezu w międzyczasie dorobić można:haha:. Szkoda, że w moim mieście nie ma takiej kolejki przyczep z odstępami:smutek:. Już biznes mi po głowie chodzi:szok:. Szkoda, że ja jestem tylko jedna i mam tylko dwie ręce ( do wykręcania na lewą stronę :) )  

Sadystka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koniec dnia mam dla Was niemiłą niespodziankę. Otóż wstawiłam na powitanie dnia obraz , który urzekł mnie swoją naturą . Na tle ptaków mam kręćka. Nie mogłam się oprzeć, żeby przy środzie nie wstawić wtorkowego powitania(internetowy gotowiec). 

Otóż z przykrością informuję, że jutro jest na pewno CZWARTEK. Ci, którzy uwierzyli, że dziś środa, mogą mnie zlinczować. Dla zawiedzionych mogę tylko napisać: przepraszam:trele:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Na koniec dnia mam dla Was niemiłą niespodziankę. Otóż wstawiłam na powitanie dnia obraz , który urzekł mnie swoją naturą . Na tle ptaków mam kręćka. Nie mogłam się oprzeć, żeby przy środzie nie wstawić wtorkowego powitania(internetowy gotowiec). 

Otóż z przykrością informuję, że jutro jest na pewno CZWARTEK. Ci, którzy uwierzyli, że dziś środa, mogą mnie zlinczować. Dla zawiedzionych mogę tylko napisać: przepraszam:trele:

Ależ ja Ci wierzę.

Dzisiaj jest środa. :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, violka napisał:

Przypuszczam , że to raczej szef jest łebski :haha: Ciekawe , czy mają klimę w tych przyczepach , jeżeli nie to panie powinny mieć dodatek za pracę w ciężkich warunkach :szydera:

Masz racje @violka......A później dodatek do emerytury.....:szydera:.....za te szkodliwe warunki.....:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

@awe59, Ty będziesz księgową . Masz łeb jak sklep . Już się plany biznesu kręcą. Bileter/ka będzie potrzebny. Kto na ochotnika ?

 

2 minuty temu, Heidi napisał:

@awe59, Ty będziesz księgową . Masz łeb jak sklep . Już się plany biznesu kręcą. Bileter/ka będzie potrzebny. Kto na ochotnika ?

Nieee.....tylko nie księgowa.....:d burdel bym miała w papierach.....szatniarka albo bufetowa.....:szydera:

Będziemy kupować taniego szampana w markecie a sprzedawać jako markowy.....po 2 tys/ szt......:szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...