Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Joy napisał:

Przeczytaj na spokojnie raz jeszcze.Napisałaś,że nie chcesz rujnować komuś bliskiemu(byłemu) życia a ja tylko się do tego odniosłam.Ja nie miałabym skrupułów ,żeby odstrzelić osobnika.Bez względu na konsekwencje.

Bliska osoba to nie zawsze kochanek .Rujnowanie życia to w tym przypadku sprawy sądowe czyli ograniczenia w  wyjazdach do pracy i tym samym ograniczenie  możliwości zarobkowych .Odstrzelić powiadasz no cóż ja tak chyba nie potrafię .Dziwię się tylko ,że jeden mój  post spowodował jak zwykle lawinę komentarzy chyba jednak odechciało mi się tu pisać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Od kilku dni Kasieńce się ssanie właczyło i około 16-stej zjada kolację. Ciastem nie da się zapchać. Pierwszy raz mam taką podopieczną z apetytem nie przestrzegającym zegarka. Może gotować obiad dwudaniowy i dawać na raty ?

Ma dobry apetyt i demencje do tego . Nie pamięta , ze jadła przed chwilą . Myśle , że dwa dania niczego nie zmienią 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Jest tak gorącą , że nie idzie papierosa wypalić na tarasie O.o Babcia znowu ma zawroty głowy i nawet nie ma chęci na chińczyka . Moim zdaniem jesień może już przyjść , bo w tych tropikach już nie da się żyć . 

a ja lubię ciepło i słońce!

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, violka napisał:

Jest tak gorącą , że nie idzie papierosa wypalić na tarasie O.o Babcia znowu ma zawroty głowy i nawet nie ma chęci na chińczyka . Moim zdaniem jesień może już przyjść , bo w tych tropikach już nie da się żyć . 

Moja siedzi w pokoju i robi skarpetki na drutach.....od zeszłego roku......:szydera:

Teraz przyszła i buszuje mi w kuchni bo ją nieopatrznie zapytałam czy ma stolnicę bo zachciało mi sie kopytek....kurczę.....powywracala wszystkie szafki do góry nogami i coś pod nosem marudzi.....:szydera:

Wyjdziemy po kolacji bo teraz za gorąco.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...