Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, hawana napisał:

Dzien dobry:) Dzisiaj spokojniejszy dzien dla mnie, a dla babuni emocje, bo musi dotrzec do Fusspflege.

Po nocnym upadku juz chodzi dobrze, wiec nie powinno byc problemu.

 

Tylko w jednym miejscu fusspflege nie przychodziła do domu. Wtedy pdp autkiem zawoziłam więc też w sumie nie problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Moderator napisał:

@hawana czy my Ci chcemy zrobić na złość. Walczycie jak o życie. Źle to wyglądało. Chodziło o kontekst całej sytuacji. Pozdrawiamy

 

Witam. Jesli chodzi o walke o zycie, to ja nie mam z nia nic wspolnego. Zartowalam, do tego delikatnie. Moze powinnam doniesc, ze osoba lansujaca sie ujawnia dane osobowe zamieszczone w referencjach?

To forum publiczne i tego nie powinno sie robic.

Ta pani moze wejsc w profile wszystkich agencji i wyslac swoje cv, zalaczajac dokumenty a najprosciej skorzystac z multiformularza. Pozdrawiam.

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Tylko w jednym miejscu fusspflege nie przychodziła do domu. Wtedy pdp autkiem zawoziłam więc też w sumie nie problem.

Tutaj pdp ma autko, ale ja nim nie jezdze, bo to nie nalezy do moich obowiazkow. Wiadomo, chcialabym za to kase. Pojdziemy pieszo, to tylko 300m. Wczoraj spacerowalysmy raz 0,5 godziny, a po poludniu 1,5. Damy rade:)

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, INEZ napisał:

Niektórzy to się obawiają tej konkurencji aż w akcie desperacji strajkować zaczęli a konkurencja zawsze wskazana byle by uczciwa była :)

Nie daje mi spokoju Twoja złota myśl . Możesz rozwinąć ten temat  ?     Kto z kim miałby konkurować ?   I kto kogo się obawia ? No i o co ktoś miałby konkurować ?   Sorry , ale bardzo mnie to ciekawi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Nie daje mi spokoju Twoja złota myśl . Możesz rozwinąć ten temat  ?     Kto z kim miałby konkurować ?   I kto kogo się obawia ? No i o co ktoś miałby konkurować ?   Sorry , ale bardzo mnie to ciekawi .

To nie jest złota myśl bo to nie ten temat .Temat rozwijam .Forum główne z klubami .Kto obawia się konkurencji no na pewno ta osoba ,która napisała ,że kółka różańcowe do kościoła ,towarzystwa wzajemnej adoracji na priv i chyba jeszcze wyraziła swoją troskę o samopoczucie tych co to do tych mini klubów nie zostali by przyjęci .Wywnioskowałam z tego ,że jednak nie chce konkurencji .Jeszcze o poczytalność też chodzi .Przepraszać nie musisz bo czytam czasami to co piszesz więc za co niby przepraszać jak wszystko jest w porządku :)

Ja nikogo nigdzie nie odsyłam i nie wysyłam i nikt mi na tym forum nie przeszkadza także nie obawiam się tego ,że do jakiegoś klubu by mnie nie wpuszczono to i konkurencji się nie boję bo ja tu nie piszę ani dla poczytalności ani żeby z kimś konkurować ale chciałabym mieć wreszcie święty spokój i móc sobie spokojnie prowadzić wymianę zdań poglądów z osobami ,które robią to w kulturalny sposób .Mam zamiar założyć taki klub jeżeli moderator się z tego pomysłu nie wycofa i drzwi tego klubu będą stały otworem dla każdego użytkownika tego forum .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

Witajcie:dyskusja:. Cieszy mnie widok, że wszyscy w komplecie w ten piekny dzień i pieknie do siebie szczerzą zęby. Jak zawsze zresztą:cmok:

received_233529923988265.jpeg

Kurczątko .....alee...pojechałam dzisiaj ! ...To se wyduszowałam doktora , bo cały czas myślałam , że środę mamy ...ja cieeee...Dopiero uświadomiłaś mi , że dzisiaj wtorek ....jednak :szydera:....Ot ...pośpieszyła ja się ...pośpieszyła ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Kurczątko .....alee...pojechałam dzisiaj ! ...To se wyduszowałam doktora , bo cały czas myślałam , że środę mamy ...ja cieeee...Dopiero uświadomiłaś mi , że dzisiaj wtorek ....jednak :szydera:....Ot ...pośpieszyła ja się ...pośpieszyła ...

Nie słuchaj tego co inni piszą. Oni się mylą. :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Heidi napisał:

Witajcie:dyskusja:. Cieszy mnie widok, że wszyscy w komplecie w ten piekny dzień i pieknie do siebie szczerzą zęby. Jak zawsze zresztą:cmok:

received_233529923988265.jpeg

Witaj !!! ostatnio się zastanawiałaś co zrobię to mogę Ci już napisać,że klub założę taki mini, mini ,tyci ,tyci :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...