Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Np. ...Odżywcza maseczka przeciwzmarszczkowa - kolagen + rokitnik ...cera dojrzała i naczynkowa ....firmy " Eveline...cosmetics ".....Botanic Ekspert ...redukuje zmarszczki ...intensywnie odżywia ...łagodzi zaczerwienienia ....

a  czytadełka zatuszują kurze łapki :szydera:

 

Cuda, pani...cuda się wyczyniają...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Idę legnąć na godzinkę. Całą noc szmuglowałam tytoń bo z narkotyków naszą szajkę wykolegowała konkurencja. :szydera: A przed snem oglądałam tylko film dokumentalny o Arce Przymierza. :haha:

To przymierz się do tej Arki...może Gdynia ci się przyśni...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, INEZ napisał:

Niektórzy to się obawiają tej konkurencji aż w akcie desperacji strajkować zaczęli a konkurencja zawsze wskazana byle by uczciwa była :)

Oj.... @INEZ.....to była spontaniczna akcja a nie żaden akt desperacji....:d w obawie przed konkurencją.....Ale tą niezdrową.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, awe59 napisał:

Oj.... @INEZ.....to była spontaniczna akcja a nie żaden akt desperacji....:d w obawie przed konkurencją.....Ale tą niezdrową.

Kibicuje tej spontanicznej akcji z całego serca :) Niezdrową? nie rozumie przecież moderator zaproponował takie rozwiązanie i ja nadal nie widzę w tym nic złego :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Idę legnąć na godzinkę. Całą noc szmuglowałam tytoń bo z narkotyków naszą szajkę wykolegowała konkurencja. :szydera: A przed snem oglądałam tylko film dokumentalny o Arce Przymierza. :haha:

Też miałaś,,dobrze "w nocy :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny sukces mojej pociechy i radość w moim domu :hura:Egzamin z prawa  jazdy zdany za 1 podejściem :oklaski::hura:nie dość ,że piękna po mamusi :oops::haha:to jeszcze mądra i zdolna :oklaski: i pomyśleć,że na piersi takiej żmiji wychowana  ;)

Chyba jednak pewne rzeczy wysysa się z mlekiem matki u mnie aż 3 lata to trwało to wysysanie >:(:haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby się obudziłam, niby wstałam, ale czuję się jakby mnie ktoś przeżuł i wypluł:ostrzegam:

Dzień piękny słoneczny a jak mam lenia jak stąd do wieczności.

Idę drugą kawę wypić może mi się zachce tak jak mi się w tej chwili nie chce.

Miłego dnia kochani:gra:

O nawet dzień dobry zapomniałam napisać.

Zatem jeszcze....... DZIEŃ DOBRY:cześć2:

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, INEZ napisał:

Kibicuje tej spontanicznej akcji z całego serca :) Niezdrową? nie rozumie przecież moderator zaproponował takie rozwiązanie i ja nadal nie widzę w tym nic złego :)

Ja tez nie widzę nic złego.....każdy ma wolną wolę i zdolność podejmowania samodzielnych decyzji....I wypowiadania się zgodnie z tym co czuje.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Pospałam a Kasieńka poszatkowała sałatę i jakby było mało to jeszcze pokroiła na centymetrowe kawałeczki. Napracowała się. :haha:

Już się chciałam na obiadkach pytać kto szatkuje sałatę i w jaki celu...:haha: A teraz wszystko jasne...:szydera: Brawo dla Kasieńki...:zwyciezca:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nooo...i najlepiej do zdjęcia główkę do tyłu odchylić ....zmarchy mniej widoczne ...nie jak na wprost :szydera:

Teraz przypomniało mi się jak trafiłam kiedyś na filmik w necie z poradami jak zrobić dobrą focię i tam jedna dziewczyna pokazywała jak naciąga się skórę szyi do tyłu i przykleja taśmą bezbarwną :szydera: Efekt jak po liftingu :szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...