Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, LACH napisał:

Znajdź proszę w rewanżu dla mnie, scenę z przymarzniętym językiem na wyciągu. Bezcenne!!! Uwielbiam!!!:szydera:

No nie mogę znaleźć, ale podsyłam równie dobry kawałek i nie mówcie, że odmówicie dzisiaj gaży za niesienie pomocy

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, LACH napisał:

Postraszę Cię ciszą...:cmok: na dobrą i spokojną noc.

 

Garfunkela słuchałam w upojeniu jak miałam 18 lat. To były czasy. .... Ten utwór powstał w roku mojego urodzenia . Wow :oklaski: eureka 

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, INEZ napisał:

Dzień dobry i miłego dnia Wszystkim życzę :).Ja dzisiaj muszę się zabrać za pakowanie walizek więc czasu trochę mało będę miała to nie gniewajcie się jak zajrzę tylko na chwilę .

:kawa: zaparzyłam to proszę się częstować jakby ktoś chętny był :kawa2::cześć3:

wlasnie zasiadlam do stoliczka...pije siorbie i mlaskam dziekuje

milego pakowania 

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, 1bozka napisał:

No to za nasze wyuzdane ha wysublimowane smaki :wino:

a pro po....wysubimowanych smakow 

mialam przyjemnosc we wladyslawowie przebywac godzin kilka i ...zauwazylam nowy smak lodow o nazwie "slony karmel"...proba wyobrazenia sobie tego smaku ....wywolala dziwne odczucia ale powiem wam ze w realu smakuje oblednie.....jest tak wywazone to polaczenie ze pychotka....polecam jezeli ktos nie mial okazji probowac

do tego rafaello i chyba cytryna....cudnie...

ten sam smak trafilam w pucku ale....to juz nie bylo to....

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inez kawe zapodala i pewnie miedzy walizami tanczy 

ja starym zwyczajem sune z polsnie do kuchni..

serdecznie sie witam z panstwem....zyczac pogodnego dnia :kawa: mam wiecej wiec zapraszam....

jesien cala geba....przybiera cudne kolory i jak to kiedys moj pdp powiedzial zaden malarz nie jest w stanie oddac tej gamy barw....images.jpg.73cad9b5e09f6d52af4fac9c43fb2184.jpg

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lucyna.beata napisał:

dzisiaj czekaja mnie same dobre rzeczy...odwiedziny dawno bardzo niewidzianej dobrej znajomej, lazenie po starowce cudna pogoda....no i jeszcze kilka di urlopowego odlotu

zycze wam rowniez samego dobrego na caly dzien

Ja też Tobie wszystkiego dobrego życzę. Na wszystkie dni. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Knorr napisał:

Ja też Tobie wszystkiego dobrego życzę. Na wszystkie dni. 

dzikekowac dziekowac...moje torebusie juz grzecznie czekaja na swoja kolej ....duza a w niej jedna mniejsza,,,poutykam jeszcze kilka malych na zas...tzn gdyby cos w rece mi  wpadlo ..beda jak znalazl zeby pakowac drobiazgi zakupowe...zawsze miejsca za malo..za malo:haha:

bagaz glowny jedzie pod berlin i bedzie na mnie czekac a ja jak first lady z bagazem podrecznym udam sie na wojaze po de ....a co ...jak szalec to szalec...:haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem...i nie wiem którym procentem jestem...:haha: Nic to....siorbię tak, czy siak...:szydera: Wyjarałam fajeczke, delektuję się kawusią, zaraz odbębnię klepanka zaległe i...dzień jak co dzień...znaczy....zajebiaszczy będzie...:oklaski: No i jeszcze... 322326328_miegodzionka.gif.7c25b090d6a52e62930b64a12d32f808.gif...chciałoby się rzec...wszystkim...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Jestem...i nie wiem którym procentem jestem...:haha: Nic to....siorbię tak, czy siak...:szydera: Wyjarałam fajeczke, delektuję się kawusią, zaraz odbębnię klepanka zaległe i...dzień jak co dzień...znaczy....zajebiaszczy będzie...:oklaski: No i jeszcze... 322326328_miegodzionka.gif.7c25b090d6a52e62930b64a12d32f808.gif...chciałoby się rzec...wszystkim...:oklaski:

no mily bedzie jak zawsze ..tobie tez chyba jakos niewiele zostalo u grafini ..wiec tym bardziej mily dzien czeka 

:dobrze:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucyna.beata napisał:

full_Jesien2015_2.jpg.cb53f034659d149c9866c02d6ead82e6.jpg

i niech ktos powie ze jesien w takim wydaniu nie jest cudnia

nie ma jeszcze tego wysycenia ale czuc juz w powietrzu ze za moment bedziemy sie rozkoszowac brazami zolcia czerwienia lisci i wdychac zapach lasu....

 

Czy jest cudna, to zależy od tego co,  kto lubi...:haha: Niech sobie jest...ale na obrazkach...:szydera: Ja chcę lato...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...